Şimdi Ara

Kia mı Hyundai' mi ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
32.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kia'nın tasarımları daha güzel olduğu için Kia tercih ederdim Hyundai'in tasarımlarını daha geliştirmesi gerek. Alt yapıları aynı araçlar üretiyor iki markada sadece tasarımları arasında bir fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

arkadaşlar ben tüm kore mallarına hayır diyorum.

kia araba aldım pişman oldum, samsung buzdolabı aldım pişman oldum, almandan şaşmayın derim.

sn ohara bu olmadı daha düne kadar kia sportage i övüyordunuz bmw alınca ne degişti daha dünde aracı aldıgınız yeri yeriyordunuz ben bu işi cözemedim vesselam yarın bmw yi satınca alacagınız aracı översiniz.marka fanatikligine düsülmemeli.
    ben kia sportage 1,6 kullanıcısıyım aracımdan memnunum.bazıları ulasamadıgı cigere mındar dermiş yazıkk. fiyatını hakettigini siz degil alıcı belirler @akdogan.
    binmedigi aracı överler saksakcılar maalesef her forumda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pimbo

quote:

kia araba aldım pişman oldum, samsung buzdolabı aldım pişman oldum, almandan şaşmayın derim.

sn ohara bu olmadı daha düne kadar kia sportage i övüyordunuz bmw alınca ne degişti daha dünde aracı aldıgınız yeri yeriyordunuz ben bu işi cözemedim vesselam yarın bmw yi satınca alacagınız aracı översiniz.marka fanatikligine düsülmemeli.
    ben kia sportage 1,6 kullanıcısıyım aracımdan memnunum.bazıları ulasamadıgı cigere mındar dermiş yazıkk. fiyatını hakettigini siz degil alıcı belirler @akdogan.

ohara kafası güzelken bu foruma yazıyor bence o nedenle hep söyledikleri bir garip birbirini tutmuyor.

• Herşeyleri aynı olmasına karşın, Kia nedense daha daha kaliteli görsel olarak.
    İki aracımdan örnek vermek gerekirse; Hyundai i10 & Kia Picanto
     Kia mı Hyundai' mi ?

Kia mı Hyundai' mi ?

Kia mı Hyundai' mi ?

Kia mı Hyundai' mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baskan`

Herşeyleri aynı olmasına karşın, Kia nedense daha daha kaliteli görsel olarak.
    İki aracımdan örnek vermek gerekirse; Hyundai i10 & Kia Picanto
     Kia mı Hyundai' mi ?

Kia mı Hyundai' mi ?

Kia mı Hyundai' mi ?

Kia mı Hyundai' mi ?

Bu örneklemenize kesinlikle katılıyorum. Eski modelleride dahil Kia daha önde duruyor.
    Fakat hyundai kadar tutunamıyor piyasada.

• Kia'nın Hyundai'ye göre yüksek fiyatlandırmasından kaynaklanan bir durum olabilir.
    Sonuç tamamen muamma..
  • İkisini de severim ama ikisi arasında Kiayı tecih ederim
  • bu iki marka skoda ve vw gibi, skoda adı yüzünden tutmuyor vw üretiyor ama aynı paraya daha fazla şey sunuyor.

vw gibi adı güncel olsun rahatça satabileyim derseniz hyundai

yok skoda gibi aynı paraya daha fazlası derseniz kia

ben kia diyorum
  • 2. eli düşünürsem hyundai derim çünkü daha fazla tutuyor, kia biraz daha gerilerde kalıyor.
  • Ben de Kia diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

quote:

Orijinalden alıntı: pimbo

quote:

ohara kafası güzelken bu foruma yazıyor bence o nedenle hep söyledikleri bir garip birbirini tutmuyor.

görüşlerimde tutuarsızlık yok değişim var. kiayı ilk aldığımda memnundum artık değilim. insanların arabayla ilgili fikirleri değişebilir.

zaten memnuniyetim devam etse bmw almazdım.

bakrsın bmw'den de memnun kalmam mercedes alırım, belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 2 Ocak 2012; 16:21:33 >

• bende kia diyorum.fiyatlar biraz ucuz olsa rio sedan almayı bile düşünürdüm.çok yakışıklı olmuş

Kia mı Hyundai' mi ?

Kia mı Hyundai' mi ?

• quote:

Senin BMW bir arıza yapsın da o zaman görürüm ben seni

Şaka şaka inşallah iş çıkarmaz başına.

5 ten fazla sayıda Güney Kore üretimi malım oldu, bir tanesi bile beni tek bir sefer üzmedi. Ben Güney Kore mallarını Japon mallarından bile daha alınası bulurum.
  • Barışta ve savaşta, karada, denizde ve havada, her zaman ve her yerde Hyundai'ye karşı Kia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skunk2.

Arkdasim bence sonuna kadar hakediyor. honda daha eski oldugu icib dahami kaliteli araclar uretiyor kusura bakma ama son modellerde gordugumuz gibu hyundai in hondadan az kalir yonu yok hatta sundugu garanti ve ucretsiz bakim ile hondadan daha iyi bir secenek motor olarakta crdi motor zaten kendini kanitladi. hyundai artik hafife alinacak bir marka degil goruyorsun artik her yerde her segmentte odul aliyor kalitesini cok yukseltti ve kalite yukselince illaki fiyatida yukselicek dedigim ulkemizin piyasasini dusunursek hyundai o kadarda abarttildigi gibi pahali degil. hem dusuk fiyat hem yuksek kalite diye bisey yok hangi markada boyle bisey var. keske bizim fiyatlarimizda avrupa gibi olsa uygun fiyata kaliteli araclar kullansak bunu hepimiz isteriz.

adamlar 45 bin e blue satıyolar, vw kalitesi varmış gibi davranmayın lütfen. blue 45 degilde 38 e satılsaydı tamam parasını hakediyor derdim... ama şu anda haketmiyor malesef..

• Araba alacağım dönemde bebeğimiz olduğu ve ağırlıklı olarak eşim kullanacağı için; geniş bagajlı, dizel - otomatik bir araç arıyordum.
    Bir sürü marka ve model üzerine yoğunlaştım, Hyundai i30 sw dizel otomatik ilgimi çekti, sonra muadili yani kardeş markası olan Kia Ceed sw dizel otomatiği tesadüfen keşfettim.

Kia Ceed kardeşi i30 sw'ye göre daha büyük bagaj hacmine sahipti ve bana göre kesinlikle daha güzel bir arabaydı. Gittim test sürüşü de yaptım, fiyatı da sunduklarına göre oldukça cazipti. Neyse aracı alalı 1 seneyi geçti. Tercihimden dolayı da mutluyum, araç sorun çıkarmadı. Fiyat fayda oranı, kullanım tarzımız ve ihtiyaçlarımıza göre çok yüksek.

Şu an Hyundai'nin yeni gelen ve gelecek araçlarının tasarımları çok güzel, Kia'nın da öyle. Bunda eski Audi baş tasarımcısının bu iki marka için çalışıyor olmasının rolü büyük.

• quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

quote:

Arkdasim bence sonuna kadar hakediyor. honda daha eski oldugu icib dahami kaliteli araclar uretiyor kusura bakma ama son modellerde gordugumuz gibu hyundai in hondadan az kalir yonu yok hatta sundugu garanti ve ucretsiz bakim ile hondadan daha iyi bir secenek motor olarakta crdi motor zaten kendini kanitladi. hyundai artik hafife alinacak bir marka degil goruyorsun artik her yerde her segmentte odul aliyor kalitesini cok yukseltti ve kalite yukselince illaki fiyatida yukselicek dedigim ulkemizin piyasasini dusunursek hyundai o kadarda abarttildigi gibi pahali degil. hem dusuk fiyat hem yuksek kalite diye bisey yok hangi markada boyle bisey var. keske bizim fiyatlarimizda avrupa gibi olsa uygun fiyata kaliteli araclar kullansak bunu hepimiz isteriz.

adamlar 45 bin e blue satıyolar, vw kalitesi varmış gibi davranmayın lütfen. blue 45 degilde 38 e satılsaydı tamam parasını hakediyor derdim... ama şu anda haketmiyor malesef..

Yav arkadaşım her Hyundai konusuna vw sokuşturmak zorunda mısın sen? vw nini al da git! Bak senin için şu resmi yayınlıyorum. Başka da ne kalitesi umrumda, ne donanımı, ne işçiliği ne motoru vs...

Hyundai-Kia konusunu bari rahat bırakın

Kia mı Hyundai' mi ?

• al birini vur ötekisine; büyük ihtimal hyundai ayakta kalacaktır.
  • quote:

quote:

vw kalitesi yok vw den artık daha kaliteli. iki markayada sahip bir insan olarak konusuyorum. transporterım en ufak bir cukurda heryerinden ses getirirken,stareximde o sesleri duyamıyorum. iç mekan kalitesi olarakta bir ticari araca göre adamlar daha işlevsel bir iç mekan sunuyor. kapı döşemelei deri üst tavan komple halı,arka yolcular için eşya gözü,bardaklık,küllük sunarken transporterda sadece dümdüz incecik bir kartonplak koymus herseyde ses yapıyor. inanıyorum ki bu yeni cıkacak olan i30 ve i40 segmentinde en iyisi olacak. adamlar güzel calısıyor tebrik etmek varken neden boş yere laf yapalım. keske bütün markalar hyundai,toyota,ford,renault gibi ülkemize yarar saglasar. cok övdügün vw bos araba göndermekten baska ne yaptı ben suan aldıgım için pişmanım yaza dogru satmayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti-vw

quote:

quote:

Yav arkadaşım her Hyundai konusuna vw sokuşturmak zorunda mısın sen? vw nini al da git! Bak senin için şu resmi yayınlıyorum. Başka da ne kalitesi umrumda, ne donanımı, ne işçiliği ne motoru vs...

Hyundai-Kia konusunu bari rahat bırakın

Kia mı Hyundai' mi ?

anti vw adıyla olmuyo bu işler. istesen de istemesen de bu segmentlerde en kaliteli araçları vw üretiyor. ha onun da fiyatı hak ettiginden yüksek ama hiç degilse kaliteli. accent blue 45 bini hak ediyor mu ? hiç degilse bir vw kalitesinde olsa da denir ki cok kaliteli ama pahalı. şimdi hem cok kaliteli diyemiyosun , hem cok pahalı diyoruz. e ozmn neyi konusuyoruz ki ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.