Şimdi Ara

Kia Cerato için Toplu Alım (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
40
Favori
81.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hllnz

Cumartesi günü Bursa İnallar'a uğradım. Birden aklıma forumdaki konu geldi. Böyle bir işe kalkışmış forumdaki arkadaşlar haberiniz var mı diye sorduğumda adamın suratı ekşidi aramızdaki diyaloğu aynen aktarıyorum:

- Böyle bir işe kalkışmış arkadaşlar haberiniz var mı?

+ Ya hocam hiç sorma ortalığı birbirine kattılar.

- Neden öyle söylüyorsun adamlar ne güzel toplanıp indirim alma peşinde nesi kötü bunun ?

+ Fikir kötü değil hocam ama iş sizin bildiğiniz gibi değil.

- Neymiş benim bilmediğim ne olmuş ki ?

+ Hocam bi kere organize olamamışlar. İçlerinden adamakıllı bir temsilci görevlendirip pazarlığa oturulmamış.

- Ben temsilcileri var diye biliyorum, fiyat alıp geri döneceklerdi foruma.

+ Hocam abartısız en az 15 kişi bu konuyla alakalı beni aradı, sade ben değil hemen hemen tüm Kia bayileri aranmış. İşte biz 20-30 araç felan alıcaz şu bayi şu kadar fiyat verdi siz daha az verirseniz sizden alırız diye...

- Tamam işte pazarlık yapmış adamlar ne güzel.

+ Nesi güzel hocam (burda biraz yüzü ekşidi). Pazarlığın da adabı var. Bir kere gerçek pazarlık telefonda olmaz, yüz yüze görüşülür, pazarlığı 1 bilemedin 2 kişi yapar ama eline telefonu alan pazarlık için aradı kime güvenip de fiyat verelim ? Hatta biri 70000 e verirseniz sizden alırız dedi olmayacak şeyler hocam bunlar.

- E haklısınız tabi de 20 araç felan da az rakam değil hani...

+ Hocam her bayi ister araç satmak ama ortalığı ayağa kaldırarak, olmayacak fiyatlar teklif edilerek bu iş olmaz. Çelik Motor da hiç bir bayinin belli rakamların altında araç satmasına göz yummaz. Piyasa dengeleri ve marka imajı bir çok şeyin önündedir vs. vs...

Evet arkadaşlar birebir konuştuklarımı aktardım size. Bundan sonra tekrar herhangi bir araç almak için grup kurulursa pazarlığı felan tek elden yapın iş fazla dallanıp budaklanmadan işi bitirin derim size.

Saygılarımla...

Adam haklı gibi geldi temsilci olayı olmaliydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet adam haklı, bizler için de tecrübe sonuçta. İnsan öğrenen bir varlık :)
    Araç alınamasa bile ciddi tecrübe oldu strateji anlamında.
  • dizel otomatik consept plus için fiyat nedir
  • 100 km hızpa giderken kaç devir ceviriyor diye soranlara gelsin

Kia Cerato için Toplu Alım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    7.7 anlık heralde ortalamaysa iş kötü gerçi depo da fullmüş hayırlı işler olsun bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

7.7 anlık heralde ortalamaysa iş kötü gerçi depo da fullmüş hayırlı işler olsun bakalım

Anlık tüketum 0da
    1 haftalık araç hocam ve spor modda acımadan kullanılıyor.
    Aynı güzergahı deneyerek 5.9 la da gittiğim oldu.
    İstanbul şehiriçi bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 21 Kasım 2016; 14:15:26 >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Güzel hocam güzel, allah frenle gazın yerini karıştırtmasın inş.yapıştırın gitsin.biz yapamıyoz edemiyoz siz yapıyapıverin bari.afiyet bal şeker olsun.

• Valla benim araç manuel 308 dizel e-hdi, yeni 1 aylık.
    Ortalamam 7'nin altına inmiyor ş.içi. Normal.
  • Bu arada arkadaşlar yeniden anlaşma sağlanırsa Comfort için de fiyat alabilirseniz +1 kişi daha ekletebilirim.

Hatta Manuel Comfort Ceed 72'den 64-65 gibi rakamlara gelirse direk 1 müşteri daha hazır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 21 Kasım 2016; 12:12:49 >
  • Ceed preimum için de ben yazdırayım kendimi de ne kadar inerler acaba... 88 olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Ceed preimum için de ben yazdırayım kendimi de ne kadar inerler acaba... 88 olur mu ?

97 lik araba sence 88 e olur mu?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    90 fiyat aldım, hem de telefonda. Yüzyüze 89'da olur gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

90 fiyat aldım, hem de telefonda. Yüzyüze 89'da olur gibi...

21 kasım itibariyle ceed premium u 90 a veren hangi bayi? 90 bile olsa hiç düşünmeden alın.

• Bursa İnallar 81.000 den aşağı veremem concept plus'ı dedi. 78 e verenler varmış deyince hocam o geçen aydı artık mümkün değil dedi.
  • quote:

Bursa İnallar 81.000 den aşağı veremem concept plus'ı dedi. 78 e verenler varmış deyince hocam o geçen aydı artık mümkün değil dedi.

Bu ay başında bayilerin ellerinde 6.7.8. ay girisli Ceratolar vardı.
    Eğer onlardan kalmayıp gümrükten yeni cekildiyse araçlar 78e vermeyebilirler.

• hllnz H kullanıcısına yanıt
    Desene seneye 88 89 dan aşağı alamayız

• quote:

Cumartesi günü Bursa İnallar'a uğradım. Birden aklıma forumdaki konu geldi. Böyle bir işe kalkışmış forumdaki arkadaşlar haberiniz var mı diye sorduğumda adamın suratı ekşidi aramızdaki diyaloğu aynen aktarıyorum:

- Böyle bir işe kalkışmış arkadaşlar haberiniz var mı?

+ Ya hocam hiç sorma ortalığı birbirine kattılar.

- Neden öyle söylüyorsun adamlar ne güzel toplanıp indirim alma peşinde nesi kötü bunun ?

+ Fikir kötü değil hocam ama iş sizin bildiğiniz gibi değil.

- Neymiş benim bilmediğim ne olmuş ki ?

+ Hocam bi kere organize olamamışlar. İçlerinden adamakıllı bir temsilci görevlendirip pazarlığa oturulmamış.

- Ben temsilcileri var diye biliyorum, fiyat alıp geri döneceklerdi foruma.

+ Hocam abartısız en az 15 kişi bu konuyla alakalı beni aradı, sade ben değil hemen hemen tüm Kia bayileri aranmış. İşte biz 20-30 araç felan alıcaz şu bayi şu kadar fiyat verdi siz daha az verirseniz sizden alırız diye...

- Tamam işte pazarlık yapmış adamlar ne güzel.

+ Nesi güzel hocam (burda biraz yüzü ekşidi). Pazarlığın da adabı var. Bir kere gerçek pazarlık telefonda olmaz, yüz yüze görüşülür, pazarlığı 1 bilemedin 2 kişi yapar ama eline telefonu alan pazarlık için aradı kime güvenip de fiyat verelim ? Hatta biri 70000 e verirseniz sizden alırız dedi olmayacak şeyler hocam bunlar.

- E haklısınız tabi de 20 araç felan da az rakam değil hani...

+ Hocam her bayi ister araç satmak ama ortalığı ayağa kaldırarak, olmayacak fiyatlar teklif edilerek bu iş olmaz. Çelik Motor da hiç bir bayinin belli rakamların altında araç satmasına göz yummaz. Piyasa dengeleri ve marka imajı bir çok şeyin önündedir vs. vs...

Evet arkadaşlar birebir konuştuklarımı aktardım size. Bundan sonra tekrar herhangi bir araç almak için grup kurulursa pazarlığı felan tek elden yapın iş fazla dallanıp budaklanmadan işi bitirin derim size.

Saygılarımla...

Bencede adam doğruları söylemiş bir kişi seçilir herşeyi o yürütür böyle 20 kişi ayrı ararsa o iş tabiki olmaz

• Son durum nedir? İptal mi oldu şimdi? Başka bir araç için toplanma var mı?
  • Dolar kuru ayrı çıkıyor Ötv muhabbeti ayrı araç almak için zor günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Bu arada arkadaşlar yeniden anlaşma sağlanırsa Comfort için de fiyat alabilirseniz +1 kişi daha ekletebilirim.

Hatta Manuel Comfort Ceed 72'den 64-65 gibi rakamlara gelirse direk 1 müşteri daha hazır.

1 araç için fiyat aldınız mı?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.