Şimdi Ara

Khabib vs McGregor – UFC 229 Maçı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
11.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qrznBot

Thrashtalk illa olur ama Conor soyuna sopuna, babasına kadar girdi adamın. O kadar kişisel girmek bokunu çıkarmak. Ben müslüman değilim Khabib'i o yüzden desteklemiyorum disiplinli ve adamın dibi olduğu için destekliyorum

Alıntıları Göster
    abi müslüman diye niye destekliyeyim ki? Bizim millet zaten din imanı duyunca sorgulamadan destekliyo gözünü karartıyor Conor basın toplantısında babasınada giydirdi Kadirovla para verirken alırken fotoğraflar var falan dedi. Ramazan Kadirov da çeçenistan cbsi. ve Türk düşmanı bi adam Khabiblerin hep bunlarla ilişkisi var babasının özellikle. Bunlar cihadcı tipler gibi bişey yarın öbürgün silah verip gazlasan herşeyi yapabilir. Bu örnektede göründüğü gibi mesela. Çok gazlamışlar ki saçma şeyler yaptı maç sonunda.

Dövüşçü olarak cok iyi biri o ayrı mesele

• quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

Bu mesaj silindi.
    Asosyal ne alaka keko :) her müslümana terörist diyorsan senin haline acıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dagli kürd ring disina atlayinca dayak yemis he tekrari izledim simdi keyfim yerine geldi. ustune cezada alacak. ceza vermeseler daha iyi tony ferguson bu kekoyu bekliyor kacmasina izin vermesinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dagli kürd ring disina atlayinca dayak yemis he tekrari izledim simdi keyfim yerine geldi. ustune cezada alacak. ceza vermeseler daha iyi tony ferguson bu kekoyu bekliyor kacmasina izin vermesinler
    Adam conoru içeride bayılttı ring dışında dayak yemiş diye avutmaya çalışmaya devam :D conora her sey mübah tabi o yapsaydı sıkıntı yok :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

abi müslüman diye niye destekliyeyim ki? Bizim millet zaten din imanı duyunca sorgulamadan destekliyo gözünü karartıyor Conor basın toplantısında babasınada giydirdi Kadirovla para verirken alırken fotoğraflar var falan dedi. Ramazan Kadirov da çeçenistan cbsi. ve Türk düşmanı bi adam Khabiblerin hep bunlarla ilişkisi var babasının özellikle. Bunlar cihadcı tipler gibi bişey yarın öbürgün silah verip gazlasan herşeyi yapabilir. Bu örnektede göründüğü gibi mesela. Çok gazlamışlar ki saçma şeyler yaptı maç sonunda.

Dövüşçü olarak cok iyi biri o ayrı mesele

Alıntıları Göster
    Adamın politik görüşüne hiç takılmadım hocam ne yalan söyleyeyim ama iyi dövüşçü olduğu için seviyorum yoksa Türk düşmanı birini destekleyecek değilim tabii Baktım da, dediğin gibi aldığı gaz ile dışarı atlamış olması yüksek ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qrznBot -- 7 Ekim 2018; 8:32:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: qrznBot

Adamın politik görüşüne hiç takılmadım hocam ne yalan söyleyeyim ama iyi dövüşçü olduğu için seviyorum yoksa Türk düşmanı birini destekleyecek değilim tabii Baktım da, dediğin gibi aldığı gaz ile dışarı atlamış olması yüksek ihtimal

Alıntıları Göster
    Khabibe türk düşmanı demedimde politik olaylar çok karışık dediğin gibi . Zaten khabibin bu kadar sinirlenmesi conorun babasının ilişkilerini toplantıda söylemesi, putine saygısızlık yapıyorsun demesi falan dışardanda gazlamışlar zaten kendini tutamadı

Neyse ne beyler ya ben yatıyorum Adamlar milyon dolarları cukkaladı yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: SnavS

Adam conoru içeride bayılttı ring dışında dayak yemiş diye avutmaya çalışmaya devam :D conora her sey mübah tabi o yapsaydı sıkıntı yok :D

Alıntıları Göster
    yav hepsini gec. diyelim buradaki herkesin hafizasini sildik ve macin karsisina oturttuk. conori da khabibi de kimse tanimiyor. zevk aldiniz mi diye sorsak kimse zevk aldim demez. suan khabib fanboyu oldugunuzdan sevine sevine dolaniyorsunuz. bi onceki maci izlemediysen izle dovus adina gorsel solen. ferguson khabib macini merakla bekliyorum tabi khabib cikarsa

• quote:

Khabibe türk düşmanı demedimde politik olaylar çok karışık dediğin gibi . Zaten khabibin bu kadar sinirlenmesi conorun babasının ilişkilerini toplantıda söylemesi, putine saygısızlık yapıyorsun demesi falan dışardanda gazlamışlar zaten kendini tutamadı

Neyse ne beyler ya ben yatıyorum Adamlar milyon dolarları cukkaladı yine.

Alıntıları Göster
    İki taraf da kazandı ne olursa olsun Bu hoşnutlukla iyi bir uyku çekersin artık

• quote:

yav hepsini gec. diyelim buradaki herkesin hafizasini sildik ve macin karsisina oturttuk. conori da khabibi de kimse tanimiyor. zevk aldiniz mi diye sorsak kimse zevk aldim demez. suan khabib fanboyu oldugunuzdan sevine sevine dolaniyorsunuz. bi onceki maci izlemediysen izle dovus adina gorsel solen. ferguson khabib macini merakla bekliyorum tabi khabib cikarsa

Alıntıları Göster
    Aynen hocam. Beklediğimize değmedi bence. Maç hiç zevkli değildi. Ben 2.roundda bitecek diye düşünmüştüm khabib fena sıkıştırmıştı. ama conor 4 round iyi dayandı. Güreşe girdin mi kaçamıyorsun ki zaten round öyle bitiyor. Zaten maçta aynı diaz maçında olduğu gibi bitti.

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben khabib fanı felan değilim instagramda yıllardır conoru takip ederim conoruda severim hala seviyorum ama bu adamın işi bitti artık. Çok zevkli değildi maç ama bu wwe değil dostum eğlenmek isteyen onu izlesin. Ufc de adamlar ölümüne kapışıyor kimse seyircilere güzel bi maç izletelim demez. Kaldı ki conor striker, khabib wrestler grapler ama khabib conoru kendi silahıyla ayakta vurdu dikkat ettiysen 3. Round ayakta dövüştüler khabib conorun sol yumruğu için gardını bile almadı ve tek yumrukla ayakta conoru sersemletti. Ama maç sonu yaptıkları saçmaydı öfkesine yenik düştü ama insanoğlu hata yapabiliyor eminim conor kazansa oda büyük alay edecekti khabib ve takımıyla. Genel olarak khabib hem yerde hemde ayakta daha aktif ve öndeydi. Benim şaşırdığım conor ayaktada çok pasifti zorla çıkmış gibiydi maça veya kaybedeceğini anlamıştı ayaktada bi etki gösteremedi. Her Allahu ekber diyeni terörist sanmayın. Amerikanın amacı buydu zaten ve işe yarıyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnavS -- 7 Ekim 2018; 8:41:3 >

• SnavS kullanıcısına yanıt
    Her müslüman a terrörist falan dediği yok yasa bende demiyorum siz cahil cahil konuşuyorsunuz

Khabib radikal müslümandır rusyada desteklediği adam ortadoğuda katliam yapmış terröstdir aynı şekilde menajeride terröristlerle işbirliği yapmıştır daha önce hatta bu yüzden içeride alınmıştır.

Cahil cahil konuşmayın gidin araştırın okuyun khabin terröst sevici/destekleyicinin önde gidenidir işid bıyık sakalına bak adamın(bu da bonus)

Ayrıca ekstra bonus olarak maç sonu gidip connorun parterine saldırması khabib takımınında connora saldırması karaktersizliktir.

Şimdi birde siz connor otobüse saldırdı vs diyorsunuz fakat o olaydan bir kaç saat önce khabib ve arkadaşları(10 kişi falan) connorun ufc de dövüşen arkadaşını tek başına sıkıştırıp hırpaladı.

Alın size terröst.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabby -- 7 Ekim 2018; 8:44:31 >
  • quote:

Ben khabib fanı felan değilim instagramda yıllardır conoru takip ederim conoruda severim hala seviyorum ama bu adamın işi bitti artık. Çok zevkli değildi maç ama bu wwe değil dostum eğlenmek isteyen onu izlesin. Ufc de adamlar ölümüne kapışıyor kimse seyircilere güzel bi maç izletelim demez. Kaldı ki conor striker, khabib wrestler grapler ama khabib conoru kendi silahıyla ayakta vurdu dikkat ettiysen 3. Round ayakta dövüştüler khabib conorun sol yumruğu için gardını bile almadı ve tek yumrukla ayakta conoru sersemletti. Ama maç sonu yaptıkları saçmaydı öfkesine yenik düştü ama insanoğlu hata yapabiliyor eminim conor kazansa oda büyük alay edecekti khabib ve takımıyla. Genel olarak khabib hem yerde hemde ayakta daha aktif ve öndeydi. Benim şaşırdığım conor ayaktada çok pasifti zorla çıkmış gibiydi maça veya kaybedeceğini anlamıştı ayaktada bi etki gösteremedi. Her Allahu ekber diyeni terörist sanmayın. Amerikanın amacı buydu zaten ve işe yarıyor maalesef.

Alıntıları Göster
    Hocam son dediğine katılmıyorum . Çünkü maç öncesi ne kadar dalga geçse olay çıkarsada conor maç sonlarında hep rakibine saygı duymuş birisidir. Tüm maçları hemen hemen böyle ve olması gerekende bu bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabby

Her müslüman a terrörist falan dediği yok yasa bende demiyorum siz cahil cahil konuşuyorsunuz

Khabib radikal müslümandır rusyada desteklediği adam ortadoğuda katliam yapmış terröstdir aynı şekilde menajeride terröristlerle işbirliği yapmıştır daha önce hatta bu yüzden içeride alınmıştır.

Cahil cahil konuşmayın gidin araştırın okuyun khabin terröst sevici/destekleyicinin önde gidenidir işid bıyık sakalına bak adamın(bu da bonus)

Ayrıca ekstra bonus olarak maç sonu gidip connorun parterine saldırması khabib takımınında connora saldırması karaktersizliktir.

Şimdi birde siz connor otobüse saldırdı vs diyorsunuz fakat o olaydan bir kaç saat önce khabib ve arkadaşları(10 kişi falan) connorun ufc de dövüşen arkadaşını tek başına sıkıştırıp hırpaladı.

Alın size terröst.
    Bana youtube da egefitness dan aldığın bilgileri sayma burada. Üstteki arkadaş terörist kazandı sevinin dediği için ona hitaben yazdım ben yorumu.

• Conor şov adamı bu spor dalı için tam bir kötü çocuk ve pazarlama markası diğer kesim ise içinde patlamayı bekleyen bir volkan edasında liseli bir ergen.

Khabib önceden kendisine yapılan saçmalıklara dayanamasa bile en azından maç sonu ring dışında olay çıkartmaması lazımdı, adamlarından birinin Conor maç sonu dalması da ciddi olarak başlarını yakacaktır. Ha bunun her türlüsünü ve daha beterini Conor kendisine zaten yaptı ama bu nasıl bir ergen kafasıdır adamı ezdi abi la azıcık bekle kemeri ve mic. eline al salla ne varsa içinde ama yok illa ki olay çıkartacaksın hangi ülkede olduğunu unutmasın; ciddi bir ceza gelirse şaşırmam.

Özet iki kesimi de sevmem Conor şov adamı aşırı ya.. bir tavrı var Khabib ise bu liseli ergen kafası ile bu genç yaşta ciddi cezalar ile başını yakacak gibi.
  • quote:

Hocam son dediğine katılmıyorum . Çünkü maç öncesi ne kadar dalga geçse olay çıkarsada conor maç sonlarında hep rakibine saygı duymuş birisidir. Tüm maçları hemen hemen böyle ve olması gerekende bu bence.

Alıntıları Göster
    Aynen conor sonda hep saygı duymuştur haklısın khabib yapmaması gerekiyordu büyk ihtimalde ceza alacak bu yaptığından dolayı ama çok stres yüklüydü hayatında bu kadar kalabalık bu kadar ünlü bi adamla dövüşmedi ve bi yandan kemer ve record koruma stresi bi yandan conora olan öfkesi ona hata yaptırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnavS -- 7 Ekim 2018; 8:45:7 >

• SnavS kullanıcısına yanıt
    Ege fitness kim birader?

• quote:

Aynen conor sonda hep saygı duymuştur haklısın khabib yapmaması gerekiyordu büyk ihtimalde ceza alacak bu yaptığından dolayı ama çok stres yüklüydü hayatında bu kadar kalabalık bu kadar ünlü bi adamla dövüşmedi ve bi yandan kemer ve record koruma stresi bi yandan conora olan öfkesi ona hata yaptırdı.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam. Bu kadar stresin sebebide conorun toplandıda babasıyla, menejeriyle yaptığı açıklamalar. Yukarıda bi arkadaş bahsetmiş ve doğru şeyler malesef.
  • quote:

Ege fitness kim birader?
    Hahaha bide kim diyor :D otobüsteki olaya gelince khabib conorun yüzüne arkadaşına neden tokat attım ona sordun mu git sor bakalım haklı olduğumu göreceksin neden sormuyorsun? Dedi conor umrunda bile değil dedi sustu khabibin mantıklı açıklaması vardı emin ol yoksa git adamına sor demez. Ve khabib orada tek başına halletti kimse karışmadı. Conor baştan bu adama atar yaparak kaybetti zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnavS -- 7 Ekim 2018; 8:49:4 >
  • Abi yanlış konuşuyorsunuz aslında sizin düşmanınız olan birisini destekliyorsunuz az yazdıklarımızı okuyun khabib babasının türk düşmanı olduğu vs vs... tekrar yazmıcam lütfen okuyun,okuyun.

• quote:

Alın size terröst.
    Aynen, özellikle twitterda görüyorum olaylardan bihaber otobüs bastın 40 kişiyle bak şimdi noldu falan. Ama o olaydan önce khabib arkadaşlarıyla birlikte conorun takım arkadaşını tenhada sıkıştırıp tokat atıyor. Olaylar o yüzden büyüyor aslında.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.