Şimdi Ara

Khabib vs McGregor – UFC 229 Maçı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
11.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yılın en iyi maçında, bu dev mücadele de UFC hafif siklet şampiyonu – The Eagle – Khabib Nurmagomedov, eski şampiyon – The Notorious – Conor McGregor ile UFC 229 gecesinde karşılaşacak.

Yıla damgasına vuracak olan karşılaşma 6 Ekim 2018 Cumartesi günü Las Vegas’ta yapılacak.

Hangi Kanalda, Saat Kaçta, Canlı İzlerim?
    UFC 229 gecesinin ve Khabib vs McGregor UFC maçı S Sport kanalından canlı yayınlanacaktır.

SİZCE KİM KAZANIR?

• Maç benim beklediğimden daha aktifti. Fakat ne boş yapılmış ya. Adam kazandı diye direk ad hominem, yok terrorist, Turk dusmanı kahpe bilmem ne

ahahahah bırakın bu isleri. Mac zevksiz diyenler ufc den anlamayan insanlar. Khabibin yerde dövustugunu cumle alem biliyor zaten ne bekliyosunuz, yeni mi gördünüz :D. Belkide en az takedown girisimi yaptıgı maclardandır bu ufc de. Bilmeyenlerede söyleyeyim ordaki kavga, olayların cogu kurgu. Ufc, smackdown olma yolunda ilerliyor.
  • Habib yerde çok güçlü, bi yere aldı mı Conor un sülalesi gelse Habibin elinden alamaz.

Ben Habib in alacağını düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khabibin kaybetmesi bana çok uzak ihtimal geliyor. Özellikle yerde çok güçlü. Ama belli olmaz tabi mcgregorun tersine düşebilir.

• Unutulan nokta Khabib yere alana kadar Conor onu ne hale getirir ..

Yere gitmeden iş, Conor KO veya TKO ile alacaktır .

• Buck* kullanıcısına yanıt
    Khabib yere alana kadar McGregor kevgire çevirir Khabib'i . Kolay kolay da izin vermez saldırıp yere almasına zaten ..

• Peki hocam

• Buck* kullanıcısına yanıt
    👍

• Trash-talk kazananı Khabib’di. Conor bomboş konuştu.

Khabib maçı %90 aldı.

• 30 günlük deneme hesabı oluşturarak bu maçı ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. 30 gün içinde deneme hesabınızı iptal edersiniz hiçbir para kesmiyorlar. Bu vesile ile bu maçı izleyebilirsiniz.

https://app.ssportplus.com/signup?_ga=2.62467050.718884667.1538335748-1148452570.1538335748

https://www.ssportplus.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 30 Eylül 2018; 22:37:29 >
  • Arkadaşlar maç normalde ssporttan yayınlanacak diye biliyordum ama birde ssport plus çıkmış. Ssport vardı normalde bende . Uydudan izleyemiyecek miyim şimdi?
  • S Sport Plus ayrı bir platform. TV'den seyredebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    İllegal fakat bütün maçlar , digital platform kanalları ve yabancı kanallarda dahil ; IP server alınarak PC ya da tv box ile seyredilebilir.
  • Beyler maç 7 ekim pazar sabah saat 5'de sadece S Sport Plus'da yayınlanıyormuş. S Sport Plus çifte kapışma diye bir paket çıkarmış 4.45 tl'yewww.ssportplus.com adresinden üye olabilirsiniz yada indirin uygulamasını telefondan izleyin ben şimdiden üye oldum hatta geriye dönük arşivde var vakit buldukça bakıcam. 4-5 lira ne vericem buna link bulur izlerim demeyin UFC bu konuda çok iyi çalışıyor her taraftan kaçak yayını engelliyorlar kendileri 30-35 dolar ücret karşılığında satıyorlar 60 cent'te izliyorsunuz fenamı :)))

maçıda khabib alır demedi demeyin...
  • @iThinkSo isterseniz yayınlanan yeri s sport plus olarak düzeltin okuyan pazar sabahı tv'ye bakınca şok geçirip kulaklarınızı cınlatmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebel28 -- 3 Ekim 2018; 14:45:26 >
  • rebel28 R kullanıcısına yanıt
    Aga şimdi TV'deki normal S Sport'ta yok ? İnternette kaçak linklerle izlediğimiz S Sport da TV'deki versiyon zaten demek oradan da izleyemeyeceğiz ?

Plus paketi almadan izlemenin tek çaresi orjinal dilinde hangi yabancı kanal veriyorsa onun kaçak linkini bulmak .

Bu görevi yapar mısın Bak zordayız kaç kişi, bu iyilik çok iyi olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: iThinkSo

S Sport Plus ayrı bir platform. TV'den seyredebilirsiniz.
    TV'den izlenemeyecek deniyor . Sadece Plus uygulamasında olacakmış .

Kaynağın nedir ?

• Dediğiniz gibi olmuş daha önce yayınlanacak diye duyuruldu diye hatırlıyorum ama şuan sadece S Sport Plus'ta yayınlanacakmış. Aynı gün akşam S Sport ta ise tekrarı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iThinkSo

Dediğiniz gibi olmuş daha önce yayınlanacak diye duyuruldu diye hatırlıyorum ama şuan sadece S Sport Plus'ta yayınlanacakmış. Aynı gün akşam S Sport ta ise tekrarı var.
    evet ssporttan vermiyorlar ve bence saçmalık. Gerçi 4 liraya alıp izleyebiliyoruz bişey değil ama ssport üyeliği varken tvden de izleyemiyoruz
  • iThinkSo kullanıcısına yanıt
    Akşamı bekleyemeyiz ki . Anında izlemek en iyisi .

Tek çare bu maçı ABD'de veya İngiltere'de hangi kanal veya kanallar verecekse onun linklerine ulaşmak .

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.