Şimdi Ara

Keskinoğlu Tavuk ürününden ip çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keskinoğlu cordon bleu ürününde ip ve kemik parçası çıktı. Ne yapmamı önerirsiniz?
    -Alo174'e ihbar ettim arkadaşlar. Bu arada fişi de buldum bim değil migrosmuş. Firmayı arıyorum açan yok.. 2 kez aradım daha sonra da Alo Gıda hattına şikayet ettim.Sonucu bildirecekler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 10 Ocak 2017; 13:27:43 >

• Fotoğraflar gözükmüyor
  • Hocam ss gozukmuyor
  • Fotoğraflar gözükmüyor
  • Bu foruma nasıl foto konuyor resim ekleden yaptım görünmüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

Bu foruma nasıl foto konuyor resim ekleden yaptım görünmüyor...

Mobilde suanda goruyorum ben. Sanmiyorum cok bir yere varacaginizi ancak degisim yaparlar gibime geliyor. Ben bu tur paketli tavuk urunlerini senpilicten almaya calisiyorum. Yine uzun zamandir piyasada olan bir marka cok reklam zart zurt yapmadiklari icin bir nebze daha cok guveniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğhk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları nasıl yiyorsunuz.
  • _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    Bana yenisini verseler kafalarına atarım. Bir daha bu markadan ürün sokmam eve. Ancak şunu anladım böyle işlenmiş ürünleri de almayacağım marka farketmez...
  • hiç sevmediğim markaydı zaten kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

Bana yenisini verseler kafalarına atarım. Bir daha bu markadan ürün sokmam eve. Ancak şunu anladım böyle işlenmiş ürünleri de almayacağım marka farketmez...

Hocam sagliklisi almamak zaten. Heleki tavuk urunlerinde bu kizartma icin olan nugget, schnitzel, cordon bleu gibi urunlerin cogu ince cekilmis dusuk kalite tavuk kiymasindan yapiliyor. Tavugun gogusu, butu vb bolgeleri ayri paketlenip geri kalani direk kiyma yapiliyor.

Kofte tarafinda da migroslarda sultanahmet koftecisinin donmus urunleri var bunlar pinar vb ne gore bir tik daha onde. Protein miktarina bakilirsa kirmizi et kullanimi digerlerine gore daha yuksek.

Tabi en sagliklisi kasaptan ham halini gordugun eti alip yemek ya da kendin islemek. Bu da zaman ve ilgi istiyor ne yazikki

• Hala firma bana ulaşmadı. Şaka gibi...
  • Marka sahibi savunma için üstüne Cordon Blue yazdık yani içinde mavi ip olduğunu belirttik diyip yirtarsa efsane olur
  • oohh ne guzel amma yenilir şimdi o ipli ipli
  • o ipi kendini asman için jest olarak eklemişler, insanlar artık hediyeden de anlamıyorlar garip
  • Vitamini orda zaten

• İp deyince ufacık birşey sandım nerdeyse halat varmış içinde

• ııyyyyy

• Tek güvendiğim marka keskinoğlu idi ee ne alacağız şimdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.