Şimdi Ara

Keşfedilmeyi Bekleyen Cevher: Final Fantasy XIV : A Realm Reborn & Heavensward (MMORPG)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
270
Cevap
9
Favori
16.407
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Diğer oyunlar >> Keşfedilmeyi Bekleyen Cevher: Final Fantasy XIV : A Realm Reborn & Heavensward (MMORPG)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Bu ay sub almaya çalışırken kartımda para olmasına rağmen yine 406 hatası ile karşılaştım. Belki tekrar deneyince olur diyerek 5-6 kere denedim ve her denemede başarısız olmakla birlikte bu denemlerin her birinde 1 euro harcadım. İnternette ve mogstation'ın kendisinde bu 1 eoruların iade edildiği söyleniyor ama ben bana bu 1 euroların iade edildiğini hatırlamıyorum. Bu 1 eurolar gerçekten iade ediliyor mu ediliyorsa edilmesi ne kadar sürüyor? İninal kart kullanıyorum. Bir de bu 406 hatasının çözümünü tam olarak bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • g2a veya Kinguin'den EU için game time card almayı istiyorum ama g2a Türkiye'de aktif edilemeyeceği ve g2a bölge kısıtlamasının olduğu yazıyor. Alsam bir sorun yaşar mıyım?

|
    |

Orijinalden alıntı: Mr.Demon

Steamden alinca steam bakiyesiyle ödenebildigini duydum. O ödemede de steam turkiye kuru indirimi var mı? Oyunun kendisi gibi aylık 44 tl falansa alabilirim.
    ne yazık ki öyle bir durum yok. dolar kuru üzerinden alıyorsunuz oyun süresini.
    |
    |

Guild Wars 2: Zaris.5076
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    PS4'de oynayan arkadaşlar varsa ekleyebilir beni
    PSN: mfurkankeles

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKINALP -- 20 Kasım 2019; 20:1:1 >
    |
    |
  • Yarbay
    3651 Mesaj
    Aylık ücreti TL karşılığı nedir şu an? Steam oyun indirimi ile alayım diyorum paketle beraber. Subscriptioni da Steam üzerinden alabiliyor muyuz? Steam dışında kendi sitesinden alırsam daha pahalı olacaktır diye düşünüyorum

RPG J-RPG Since 90s
    "There is nothing either good or bad, but thinking makes it so." - William Shakespeare
  • Yüzbaşı
    402 Mesaj

Bölgesel ücretlendirme yok maalesef. Steam ile ödeyince de güncel kur üzerinden çevirip ödüyorsunuz. Aylık 80-85 TL civarı.
    |
    |
    Urahara0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.