Şimdi Ara

Keşfedilmeyi Bekleyen Cevher: Final Fantasy XIV : A Realm Reborn & Heavensward (MMORPG) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
8
Favori
25.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g2a veya Kinguin'den EU için game time card almayı istiyorum ama g2a Türkiye'de aktif edilemeyeceği ve g2a bölge kısıtlamasının olduğu yazıyor. Alsam bir sorun yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steamden alinca steam bakiyesiyle ödenebildigini duydum. O ödemede de steam turkiye kuru indirimi var mı? Oyunun kendisi gibi aylık 44 tl falansa alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Violet Dawn

Steamden alinca steam bakiyesiyle ödenebildigini duydum. O ödemede de steam turkiye kuru indirimi var mı? Oyunun kendisi gibi aylık 44 tl falansa alabilirim.
    ne yazık ki öyle bir durum yok. dolar kuru üzerinden alıyorsunuz oyun süresini.
  • PS4'de oynayan arkadaşlar varsa ekleyebilir beni
    PSN: mfurkankeles

• Light Data Center da 70m gil satıyorum. 70 m 400 liradır. Hangi serverda olduğunuz fark etmiyor. Light Data Center bünyesinde herhangi bir serverda oynuyorsanız satış yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 20 Kasım 2019; 20:1:1 >
  • Aylık ücreti TL karşılığı nedir şu an? Steam oyun indirimi ile alayım diyorum paketle beraber. Subscriptioni da Steam üzerinden alabiliyor muyuz? Steam dışında kendi sitesinden alırsam daha pahalı olacaktır diye düşünüyorum

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Bölgesel ücretlendirme yok maalesef. Steam ile ödeyince de güncel kur üzerinden çevirip ödüyorsunuz. Aylık 80-85 TL civarı.
  • odin sunucusunda olan varmıdır?
  • selam ben 5 yıl knight online, 14 yıl world of warcraft oynadım şimdi bu oyuna başlamak istiyorum. nasıl temin ederim? aylık ödemeleri ne kadar? yardımcı olabilicek Türk guild varmıdır bu konular hakkında bilgilendirirseniz sevinirim
  • movieman M kullanıcısına yanıt
    Bende yeni başladım oyuna ve oyunu steam üzerinden satın aldım. Biraz daha uygun gibi geldi bana ama çokda büyük farklar yok. İlk aldığın komple oyunda 1 aylık ücretsiz oyun süresi veriyor içerik olarak. Daha sonrasında 13 dolar sanırım aylık ödemeleri. Bende hiç bir fikir sahibi olmadan oyuna girdim fakat oyunda bir noktada tıkandım. Açtığım karakter ile 32 level oldum fakat daha ilerliyemiyorum nedenini bilemiyorum başka bir class seçtirdi onu seçtim şimdide aynı karakterde onu kasıyorum. Sanırım belli bir seviyeye ulaşınca senaryo devam edicek birleştirilip mi karakteri jobu seçebilicem bilemiyorum. Deneyimliyorum ama şuana kadar olan kısım pek eğlenceli değildi =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlords

Bende yeni başladım oyuna ve oyunu steam üzerinden satın aldım. Biraz daha uygun gibi geldi bana ama çokda büyük farklar yok. İlk aldığın komple oyunda 1 aylık ücretsiz oyun süresi veriyor içerik olarak. Daha sonrasında 13 dolar sanırım aylık ödemeleri. Bende hiç bir fikir sahibi olmadan oyuna girdim fakat oyunda bir noktada tıkandım. Açtığım karakter ile 32 level oldum fakat daha ilerliyemiyorum nedenini bilemiyorum başka bir class seçtirdi onu seçtim şimdide aynı karakterde onu kasıyorum. Sanırım belli bir seviyeye ulaşınca senaryo devam edicek birleştirilip mi karakteri jobu seçebilicem bilemiyorum. Deneyimliyorum ama şuana kadar olan kısım pek eğlenceli değildi =)
    oynanabilirlik nasıl areket felan wasd mi mouse ilemi
    Klasik mmorpg ler gibi. Wow bende uzun süreler oynadım ki halen 2 aylık sürem işliyor clasicte ama wow artık bayıyor. Wow mantığıyla aslında aynı kontroller. Ondan dolayı hiç yadırgamazsın oynanabilirlik açısından. Haritaları sadece bölge bölge. Daha önce cabal oynadıysan belki oradada aynı mantık vardı bunda sadece daha büyük alanlar. Bence bu olay büyük eksi olarak dönüyor oyuncuya. Ben mesela wowda bazen autorun bıraktığımda dağa tepeye ne bileyim denize girip gidebiliyordun. Bunda ise kafa dağıtmak için bir kenardan kendini aşağıya bırakamıyorsun. Haritası kısıtlı. Class job işini halen çözemedim onuda deneyimleyince iyice yazmaya çalışırım.
  • quote:

Klasik mmorpg ler gibi. Wow bende uzun süreler oynadım ki halen 2 aylık sürem işliyor clasicte ama wow artık bayıyor. Wow mantığıyla aslında aynı kontroller. Ondan dolayı hiç yadırgamazsın oynanabilirlik açısından. Haritaları sadece bölge bölge. Daha önce cabal oynadıysan belki oradada aynı mantık vardı bunda sadece daha büyük alanlar. Bence bu olay büyük eksi olarak dönüyor oyuncuya. Ben mesela wowda bazen autorun bıraktığımda dağa tepeye ne bileyim denize girip gidebiliyordun. Bunda ise kafa dağıtmak için bir kenardan kendini aşağıya bırakamıyorsun. Haritası kısıtlı. Class job işini halen çözemedim onuda deneyimleyince iyice yazmaya çalışırım.
    sence satın alıp başlamaya değermi ne dersin
    Bence değer. Ben şuanda karakteri bulmaya çalışıyorum.
  • İlgilenen varsa 220 gün gametime olan hesabımı satabilirim. 2 adet full 80 karakter (whm ve blm) var. Full sağlam setler var. Mogstationdan bineklere,kostümlere vs. dünya kadar masraf yapıldı. Ucuz fiyata bırakırım.
  • quote:

Bence değer. Ben şuanda karakteri bulmaya çalışıyorum.
    senle irtibatta olmak için telini alabilirmiyim bu gece yükliyip deneyeyim olmassa beraber takılırız
  • oyunu kurdum dün başladım ama discorttan takılabileceğim bi grup arıyorum varsa bildirirseniz sevinirim
  • Aslında büyük bir dc grubu vardı sanırım buralarda görmüştüm. Onlar ile görüşülebilir. Ben hafta içi mesai saatlerinde genelde oyunda oluyorum onun dışında evde ailem ile vakit geçiriyorum oyun oynamıyorum. Yarın konuşabiliriz. Ben phoenix te açmıştım karakteri ama değiştirebilirim Serverı gerekirse pek birşey yok zaten şuanda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Aslında büyük bir dc grubu vardı sanırım buralarda görmüştüm. Onlar ile görüşülebilir. Ben hafta içi mesai saatlerinde genelde oyunda oluyorum onun dışında evde ailem ile vakit geçiriyorum oyun oynamıyorum. Yarın konuşabiliriz. Ben phoenix te açmıştım karakteri ama değiştirebilirim Serverı gerekirse pek birşey yok zaten şuanda.
    tmm yarın bi konuşalım müsaitsen akşam
  • aktif dc grubu varsa link atabilir misiniz ben de yeni başlayacağım da. Beraber oynamak isteyenler mesaj atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.