Şimdi Ara

Kendimiz bireysel olarak toptancıdan mal alabilir miyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya gece gece aklıma takıldı bu bakkallar toptancıdan alıp kafasına göre fiyat koyup satıyor peki biz direk olarak toptancıdan alma fırsatımız yok mu?

Nereden geldi bu aklına derseniz ben çikolatayı çok severim 80 gr. lık ülker sütlü çikolata favorimdir ama bazı yerlerde 2.25 (marketlerde) bakkallarda ise 2.50 , 2,75 gördüm ve en son 3 lira görünce kafayı yedim.

açtım baktım netten 1,75 ten 6lı kutulardan alınabiliyor.

toplu olarak aldığımda %40 lık bir kurtarım yapabilirim ki bu iyi bir oran.

Peki böyle bir şansımız var mı internetten kargo ile almak gibi ?

• evet 14 kiloluk wiskas kedi mamasını 90 liraya alıyorum normalde kilosu 20 lira falan marketlerde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 kilo Cino almıştım 24 liraya. İçinden toplamda 465 tane çıktı. 10 kuruştan hesaplasan 46.50 , 25 kuruştan hesaplasan 116.25
    Alabilirsin yani.
  • Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

4 kilo Cino almıştım 24 liraya. İçinden toplamda 465 tane çıktı. 10 kuruştan hesaplasan 46.50 , 25 kuruştan hesaplasan 116.25
    Alabilirsin yani.

Cino o kadar ucuz mu orada ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro falan toptan satış yeri genelde çoklu satılıyor ama var mıdır aradığın bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toptancidan kasıt? Eger bahsettigin marketlere kamyonetlerle gelen kisiler ise alamazsin vergi levhası falan gerekiyor diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Tadelle king size istiyorum . Normalde 3,5 fiyatı ama toptan alınca 2,25 e filan denk geliyor.

Sorun şu ki ben diyetteyim. Alırsam yerim ama yememem lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.