Şimdi Ara

:( kendimi nasıl geliştiririm?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle 90 level paladin oynuyorum pve ve prot gidiyorum boost ile değil kendim kastım ilevel 506 yaptım güç bela oyundan gram zevk almamaya başladım aşırı güçsüz hissediyorum raidlere giriyorum arda kalan zamanlarda timeless isle takılıyorum 2 saat sıra bekliyorum giriyorum bir halt bilmiyorum yanımdaki tank iyi ise onun sırtından geçinip takılıyorum çoğu zaman ölüyorum zaten o ayrı mevzu genelde kick yiyorum ne yapacağımı bilmediğimden mal mal raidlerde kayboluyorum falan yok böyle bir oyunculuk. Neyse diyorum bari biraz pvp yapayım pvpde de üst baş yok gelip geçip kesiyolar girdiğim 7 taneden 1 tane zor kazanıyorum millet birsürü şey yapıyor ben neyin ne olduğunu nerden bulunacağını falan hiçbir halt bilmiyorum 2 ay oyun süresi aldım öylece boşa gidiyor :(

Not:Sylvanas realmindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reney -- 27 Eylül 2014; 2:37:40 >

• İste blizz yüzünden boyle konularla larsilasiyoruz. Çok merak ettim hocam neyine guvenerekten 90 level boostladin birde tank yani orasi ayri bir facia. Sana tavsiyem 0 dan karakter acip oyuna adepte olarak ilerlemenin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

İste blizz yüzünden boyle konularla larsilasiyoruz. Çok merak ettim hocam neyine guvenerekten 90 level boostladin birde tank yani orasi ayri bir facia. Sana tavsiyem 0 dan karakter acip oyuna adepte olarak ilerlemenin.

boost yapmadım 1 ayda kastımda yine pek bişey öğrenemedim ordan burdan bilgi edinmeye çalışıyorum olmuyor
  • Reney kullanıcısına yanıt
    Hangi realm de olduğunu yazmamışsın.
    Eğer onu yazarsan aynı realmde olan birileri varsa yardımcı olmaya çalışır.
    Timeless isle da takılıyorsan en azından üstünün başının 535 ilvl olması lazım.
    Random PVP ye gir.İlla çok başarılı olucaksın diye bir kural yok.Dungeonlardan gelen justice ve valorlarlada en azından bir kaç parça alır toparlarsın.
    Yeni başlayıpta solo hangi oyunu oyanasan sıkılırsın söyliim.WOW da izncir görevler dungeonlar var onları yapsan zaten seni oyalar.Meslekleride yükselt ordan gelen paraylada bir kaç parca 550 üstü item alırsın.
  • Ally isen ekle. Cumartesi her bg yi uygulamalı açıklayabilirim. Akşam 5 6 ya kadar zamanım var
    Zeyna#2473

• dandikte olsa bi guilde gir en azından ventte yada ts de artık neyi kullanmayı seviolarsa ordan kulak aşinalığın olur bossların abilitylerine nerde ne yapman gerektiğini azçok kavrarsın ama önce karakterini öğren. paladin pek bilmem amaa diğer karakterlerden sormak istediğin varsa hertürlü anlatırım detaylı tabi herhangi bi voice programından. ingilizcen yoksa konuşmadan oyunu öğrenemessin. oyunu öğranmak istiyorsan yapılacak en güzel şey bütün classlardan kasıcaksın teker teker öreniceksin ama buna vaktim yok diosan kendi yağında kavrulmayı seçicek achiv felan kasıcaksın pett battle yap yada eski mountları çıkarmaya çalış..

ben oyuna tbc de 2007 de başladım ilk raidimi wotlk da yaptım nax da, guild çok ii dğeildi ama az çok ne yapcamı anlamıştım daha ii bi guilde girmiştim sonradan kendiliğinden gelişti zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

İste blizz yüzünden boyle konularla larsilasiyoruz. Çok merak ettim hocam neyine guvenerekten 90 level boostladin birde tank yani orasi ayri bir facia. Sana tavsiyem 0 dan karakter acip oyuna adepte olarak ilerlemenin.

Konuyu okumadan cevap vermiş

Birisi şu enisi vursun or riot

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Guildi bulabilirsen sana çok yardımları dokunur. Öncelikle PvP için gearın, gemlarin. enchların tam olması lazım.
    PvP için gearını BG lerden 522 parçalarla tamamla akabinde arenaya dön. Gear optimizasyon için buradan faydalanhttp://www.askmrrobot.com/wow bu senin eksik olan yönlerini söyleyecek bunun için curse da addon da var.
    Onun harici 550 İlvl PvP olduktan sonra her şey tamamsa. Bundan sonrası oyunculuğuna kalmış normal şartlarda 1e1 de veya 2ye 1 de kolay kolay kesilmemen lazım, ''bana göre '' pvp de rotasyon yok anlık tepkiler zamanında cc skillerini zamanında kaçmalarını zamanında atacklarını kullanırsan rahat rahat kill alırsın ve bu karşındaki kişiyede göre değişir.

PvE için konuşursak LFR ile setini tamamla sonrası flex, normal, hc diye gider. Tanklık konusunda bilgim olmadığı için pek bişey diyemicem ama tanklık zor iştir. Her girdiğin bossun taktiklerini çok iyi bilmen gerekir. Senin yapacağın bir hata takımın wipe yemesiyle sonuçlanır çünki, kick yemende bundan. Tank isen taktiklerin kusursuz olmalı, DPS, healer da öyle ama tank için daha mühim bir konu.

Söyleyeceklerim bunlar, yanlışım varsa affola.

• Yıllar evvel aynı durumu ilk karakterimi tank yaparak bende yaşamıştım :)
    Önerim DPS e dönmen yönündedir. En azından Healer ol, dört kişi birbirinin açıklarını her zaman kapatır. Tank raiddeki en kilit adam. Hata yapması wipe demek ! Ben olsam bende raidden atardım...

Ben illa tank gideceğim diyorsan;
    http://www.askmrrobot.com/wow/gear
    http://www.noxxic.com/wow/pve/paladin/protection
    http://www.icy-veins.com/wow/tanking-guide
    http://www.icy-veins.com/wow/raid-guides

linklerdeki tüm konulara aşina olman, hatta bu siteleri aktif olarak kullanman icap eder !

Bol şans :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crebain -- 28 Eylül 2014; 23:31:26 >

• Arastıracaksın kardeş

• Dostum sana tavsiyem yardimsever, oyunu bilen aktif bir guild ile takilman.

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Dostum sana tavsiyem yardimsever, oyunu bilen aktif bir guild ile takilman.

o dediğini nereden buluyoruz :)
  • Hocam o da bişey mi ben 2006 yılının kasım ayından beri böyle oynuyorum ve kendimi inan buna alıştırdım.
    Ne mi yapıyorum:
    DPS takılıyorum,raidler dersen de allahtan LFR çıktı da benim gibi casual nooblar raid gördü
    Bir tane druidim var 4-5 senedir bununla raid yapıyorum.healer olarak tabi ki tank mank benim neyime senin gibi beni de kovarlar.
    AMa oyunu hala çok seviyorum her gün olmasa da bir kaç saat takılıp hikayeyi yaşamak oyun atmosferini yaşamak çok rahatlatıyor.
    Evli ve çocukluyum son bir kaç yıldır bu da oyun oynamamı oldukça azalttı ama WOW öyle bir oyun ki keyif almanın milyon tane yolunu bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reney

quote:

Onu da bir zahmet sen bul kardeş. Bulunamayacak birsey değil.

• quote:

quote:

Silvermoonda olsan bizim guilde gel derdim ama silvermoonda degilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: frozen88

quote:

quote:

Hangi guild?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

Orijinalden alıntı: frozen88

quote:

quote:

Hangi guild?

"codur"

O ya bas who ya tikla alt tarafa codur yaz online arkadaslara wisp at

• Bu noktada esas sorun araştırmadan uzak olmak sanırım. WoW ilk çıktığı zamana oranla kaynaklar açısından hiçbir oyunun yanına yaklaşamayacağı derecede rehbere, fan sitelerine vb kaynaklara sahip durumda, bu yeni oyuncular için harika bir şey. Rehberler sadece doküman olarak değil video olarak bile tonlarca sitede yer alıyor.

Araştırıp, vakit harcayıp çok rahat bir şekilde türlü kaynaklardan faydalanıp oyun mekaniklerini daha rahat anlamak mümkün; bu da oyundaki karakteri geliştirmek yolunda atılması şart olan en önemli adımlardan biridir zaten. Oyuna hakim bir de arkadaş bulduktan sonra geriye dert edecek pek bir şey kalmayacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.