Şimdi Ara

Kendimden 1 yaş büyük kızı çok seviyorum lütfen yardım edin ne yapıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1 yaş büyük kızı çok seviyorum Kızı okulda görüyordum dikkatetmedım kantin de felan denk geldik 1-2 kere de hocalarla bir arada iken o da vardı ama ben ondan gene etkilenmedim 3 kez seminerekatıldım o kız da vadı seminer de onun çok yakınnındaydım ve sorduğu sorular , aktifliği sayesinde onun ismini öğrenmiştim sonra onu okul da akşam gördüm beni farketmedi ve ondan çok hoşlandım yurduma gittiğim de onun ismini tanıyor olunabilecek arkadaslar da gördüm ve internette gruplarda yazdıgı yazılari okudum sonra emoji olarak kalp koydum engelide yedim. ertesi haftalar tam 3 ders kızın sınıfına girdim. ama bu olay onun için giriceğim bir olay değildi önceden meraktan 1 derse son sınıflarla gircektim meğersem benden 1 yaş büyük kızda o giriceğim sınıftaymıs ben artık her hafta salı ve perşembe günlerini iple çekmeye başladım. tabi kız ilk girdiğim de sanırım rahatsız oldu zaman ilerledi ben artik karar verdim açilacam ama ne yapmalıyım diye düşündüm yüz yüze söylüyecek cesaretim vardı baya prova yaptım ama spontene gene birşekilde halledicektim sonra aklıma kızı faceden engelde yedim diye hediye alma fikri geldi önce karakalem düşündüm, sonra çoğu kişiye sordum hiç tanımadığın birkişiye böyle bir hediye çok sıkıntı olabilir terslenirsin dediler (kız muhafazakarmış) bu flörtün ilerki adımları dediler ve ben de kitap düşündüm tabi yazara ulaşamadım vakit bol olsaydı ulaşacaktım ve o kız için imzalatıcaktım sınavlar var diye yazarlara ulaşmadım ardından 2 kitap 1aşkkitabı aldım arasına gül koydum ve ayna aldım birde heyecandan acılamam diye bir de tüm yaşadıklarımı anlatmak için kendisine bir mektup yazıp güzel bir hediye hazırladım beni kabul etsin veya etmesin onu vercektim ve onu ders çıkısı hayatımdaki en hızlı koşmam ile hatta kalpkrizi geçirme pahasına tek başına yolda yakaladım çok heyacanlıyım dedim ve lafa başladım etkilendiğimi en baştan anlattım sonra o bana dün bana istagramdan yazan senmiydın diye sordum ben de ona ben istagram kullanmıyorum onu yazan kim dedim sinirlendim sonra bana sürekli derslerime geliyorsun sinirleniyorum dedi ben de ona direk sana karşı güzel duygular beslemekteyim dedim ,o da bana seni kardeşim gibi görüyorum dedi ben de tabi o anlık dalgınlıkla aramızda fazla yas farkı yok hatta 1 yaştan ne olur dedim sonra ona bari senin için hazırladığım hediyeleri alırmısın dedim tabi almamak istedi ama sonunda derslerine girmemek adına söz aldı benden yemin ettirdi ve o zaman ona vermek istediğim hediyeleri aldı tabi cok mutlu oldum ama ertesi sabah faceden tekrar engel koymus bana kız okulda tüm arkadaslarına anlatmıs zaten cok tanınan biri arkadaslarım seni rezil eder dalga geçiyor diyor sen halen sevmeye devam ediyorsun diyorlar ben onu cok seviyorum ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen bir de yazdığım ekstra mektupta ona en son cümle olarak kalbimi temiz tuttum ve seni çok seviyorum hayatımda helalim olurmusun yazdım ne yapmalıyım arkadaslar lütfen bi taktik verin,onu çok seviyorum

• nasıl oldu ?
  • Senin onu sevmen onun seni seveceği anlamına gelmez yaş takıntısı felan varsa zaten koşarak uzaklaş ordan yarar değil zarar olur sana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç etkileyemezmiyim dostlar ,sonraki adımınız ne olurdu,çok rezil olmakta var ama ?
  • Şansını fazla zorlama bence güzel kardeşim ama param var diyosan orası ayrı zira parayı görünce kızlar bir farklı oluyorlar bildiğin üzere
    Not : İstisnalar kaideyi bozmaz :)
  • Okuyan varsa özet geçebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21Temmuz

Okuyan varsa özet geçebilir mi ?
    Hocam özeti neymiş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Hocam özeti neymiş?

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum. Pek de sallamadım.
  • Salla geç kız mı yok la abartmayın bu kadar

• Sıkıntı olma yaşadım daha önce kafana takma bu kadar

• "sonra emoji olarak kalp koydum engelide yedim" Abi seni tanımayan kıza neden gidip kalp koyuyorsun engeller tabi Bir de şöyle bir şey var ki sen kıza gidip hiç arkadaş olmadan sevgili olmaya çalışmışsın. Bu çok garip. Önce tanırsın sonra sen ona bir şeyler hissediyorsan onunla anlaşacağını düşünüyorsan o da aynı düşüncedeyse açılırsın. Sen kıza direk böyle gidersen tabi ki seni reddeder. Baştan kaybetmişsin. Sana söyliyim ne yapsan olmaz bence umudunu kes yoksa kendin üzülürsün sadece.

Edit: Hepsini okuduktan sonra eklemeler yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anewage -- 19 Haziran 2018; 2:24:27 >
  • dostum hevesini kırmak istemem ama o iş olmaz gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janqlee

Bilmiyorum. Pek de sallamadım.

Biri özet geçse de bilseydik konuyu bizde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene başladım ama okumadım
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Kendinden büyük kızı sevmiş kıza face den kalp felan atmış. Kız engellemiş, sonra hediye almış kıza açılmak için kızda istememiş söz verdirmiş benim peşimden gelmiceksin diye çocukta söz vermiş. Ama hala seviyormuş taktik istiyor

• Dostum sen o kızı alıp diğer kızlardan ayrı biryere koymuşsun gözünde çok büyütmüşsün şimdi sana deli taktikler verirdim ama hikayende daha çok detaya ihtiyacım var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.