Şimdi Ara

Kendi Stickerımızı Kendimiz Yapalım (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
14
Favori
94.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende birazdan bi kac tane eklicem.

Kendi Stickerımızı Kendimiz Yapalım

Ha bu arada aradiginiz herhangi markaya ait bir logo var ise yardimci olabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OziiX -- 5 Ocak 2008; 0:38:43 >

• Arkadaşlar beyendiğiniz logoları paylaşırsanız?
  • süper we pratik bi çalışma,saol paylaşım için
  • Arkadaşlar sevdiğiniz stickersleri patlaşsanız
  • fotoğraf kağıdı bende var gerçekten daha kaliteli çıkıyo resimler. ama a4 kağıdından tabiki pahalı 20 tanesini 25 ytl ye almıştım
  • Abi Lütfen yardım edin . bende pcye Allah Korusun yazılı güzel bi sticker yapmak istiyorum.kırtasiyelerde hatta bizim parkta bi satıcıda da var ama ince ve yapışkanı iz bırakıyo. eğer öyle bi sticker motifi bulup paylaşırsanız çok sevinirim...
  • resmi dışarda bastırdım 5 ytl çıktı cebimden sadece.kendi yazıcım ile bassaydım resmi bundan fazla maliyet tutacağını inanıorumama kesmesi falan bana ait

• cok güzel bir çalısma vede baya bir işe yarıyacak gibi görunuyor konuyu paylaştıgın için cok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: HASAN BABA

kırtasiyeden a4 boyutunda fotoğraf kağıdı aldık. evdeki yazıcının siyah kartuşu bittiğinden internet kafede çıkartalım dedik. ama gittiğimiz her yerde buna yazdıramayız dediler. bu fotoğraf kağıdı bunu fotoğrafçılar basar. biz yaparsak akar mürekkepler dediler. peki fotoğraf kağıdında renkler akıyo mu?

canon mp160 yazıcım var orjinal kartuş kullanıyorum. şu ana kadar fotoğraf kağına onlarca resim bastım hiçbir akma olmadı
  • onlar uraşmak istemedeiklerden çok kartuş yiyeceğinden yapmamışlardır

fotoğraflarını bir cd ye yazdırıp en yakın cemil copycenter a gidersen sana sonuna kadar yardımcı olacaklardır ve tutsa tutsa en fazla 5-6 ytl tutar o da bütün kasanın yanını kaplıycaksan
  • " Allah Korusun " yazılı bi sticker yapmak istiyorum arıyorum ama yazıyı bulmadım bulan biri paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3B8D632CF -- 30 Ocak 2008; 17:46:26 >
  • kendin yaz microsoft wordde el yazısıyla
  • motifli falan oluyo bazıları arabaya yapıştırılanlar gibi. orjinal bi fikir gibi geldi bana o yüzden wordden yazmak istemedim
  • karaköy civarında el yazması yapanalr fln var orada yazdırabilrsin
  • İzmirde oturuyorum ama ilgilendiğin için gerçekten sağol ben başımın çaresine bakarım
  • izmiri bilmiyorum
    herkes ilgi gösterse türkiyenin hali bu olmazdı ama elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum

Monotype Corsiva YI DENEYEBİLRİSİN WORD DE YAZACASAKSAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata326 -- 30 Ocak 2008; 18:26:45 >
  • abi pritt yapıştırmıyo ne hayallerle aldım sürdüm ama sürdükten sonra bırakıverdi yapışmadı. uhu forever
  • kuşe kağıtsa tutmaz kolay kolay foto yerine direk sprey boyayla yapsan
  • arkadaşlar zalman fatality stickeri bulan var mı özellikle fatality kasanın yan kapağındaki sticker..kasa resmi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.