Şimdi Ara

Kendi Stickerımızı Kendimiz Yapalım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
14
Favori
94.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ASİL01

HERŞEY VAR AMA BİRAZ KÜÇÜK

Saol Abi Tşkkür Ederim.İşime Yarayacak Gibi Duruo:D

• pcprofferhat ve ASİL1 arkadaşlarım verdiğiniz ateş desene çok güzel bende böyle bişey arıyordu fakat eps veya başka bir formatta varmı büyük boy büyüttüğüm tma olarka yan kağaya yapıştırmak istiyorum fakat görüntü çok bozuluyor onu brandssorfta linki varmı acaba nerden bulabilirm saygılar çok gğzel konu olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem ve can

pcprofferhat ve ASİL1 arkadaşlarım verdiğiniz ateş desene çok güzel bende böyle bişey arıyordu fakat eps veya başka bir formatta varmı büyük boy büyüttüğüm tma olarka yan kağaya yapıştırmak istiyorum fakat görüntü çok bozuluyor onu brandssorfta linki varmı acaba nerden bulabilirm saygılar çok gğzel konu olmuş

O formatlarda yok araştırırsan belki bulabilirsin
  • downtr isimli bir site var, orada vektörel çizimler bulabilirsiniz. Hele hele bir "kolleksiyon" vardı ki kaçırdım (rapidciler silmiş) hala üzülüyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: EL NINO

Kardeş resimler harika baştaki tam istediğim gibi çook tşk.

İşinizi Gördüyse Ne Mutlu Bana..
  • kırtasiyeden a4 boyutunda fotoğraf kağıdı aldık. evdeki yazıcının siyah kartuşu bittiğinden internet kafede çıkartalım dedik. ama gittiğimiz her yerde buna yazdıramayız dediler. bu fotoğraf kağıdı bunu fotoğrafçılar basar. biz yaparsak akar mürekkepler dediler. peki fotoğraf kağıdında renkler akıyo mu?
  • yok mu cevap
  • Fotograf kagıdında renkler nıye aksınkı bıldıgın resım ıste ama cafedekı sıradan bı yazıcının kartusu ıyı olmayabılır ounun ıcın renkte akma sozkonusudur. fotografcılardakı kartuslar resım kagıdına resım basmak ıcındır yanı senın ewdekı yazıcıyla yazı basmak arasında fark olabılır sen resımcıde yaptırırsan daha ıyı sonuc alırsın kanımca!
  • yani hangi tarafa basıyoruz denemekten bi zarar gelir mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: HASAN BABA

yani hangi tarafa basıyoruz denemekten bi zarar gelir mi

Fotoğraf kağıdı parlak mı mat mı? Parlak ise parlak tarafına, Mat ise mat tarafına yazdıracaksın. Ben mat olanı kullandım ve yazıcım piyasadaki en dandik yazıcıdır. Akma falan söz konusu kesinlikle değil. Parlak olan için demiş olabilirler akar diye ama mat olanlar akmıyor. Parlak olanı da denemek gerek ki sanmıyorum. Çünkü ben seneler önce parlak kağıda da yazdığımı çok iyi hatırlıyorum Kolay gelsin.
  • hocam çok sağol valla kafamdaki tüm soru işaretlerini alıp götürdün
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

quote:

Orjinalden alıntı: atcmoddigclub

quote:

Orjinalden alıntı: Hazar

Topici görünce direkt olarak brandsoftheworld adresini vermek için girdim
    Caner vermiş

Nos'tur momo'dur, RF'dir her türlü marka logosu bulunur. Ondan sonrası size kalmış, benim aklıma geldi avatar yaptım, ayrıca asetata basıp, sanki PCB çıkaracakmış gibi işlemle bakır üzerine çıkarttığım logolar da oldu. Lehim kaplama yapınca (adam gibi yapmalısınız) süper duruyorlar

kardeş o sireyi ben yazdım caner degil biraz dikkatli oku konuları

Tamam yaw kızma hemen

susss bakım ailereee cvp wermeee ıııııııı sanna

• BU KONU FENALARA DORU GİTIOO:dd::d:d:d

• Bende deneme amaçlı yaptım HDD ye güzel oldu valla

Kendi Stickerımızı Kendimiz Yapalım
  • Arkadaşlar
    laptop stickerleri laptop etiketleri konusunda aşağıdaki linkten etiket modelerini inceleyebilirsiniz
    http://www.laptopetiket.comhttp://www.laptopetiket.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: quisimodo

Arkadaşlar
    laptop stickerleri laptop etiketleri konusunda aşağıdaki linkten etiket modelerini inceleyebilirsiniz
    http://www.laptopetiket.comhttp://www.laptopetiket.com

• Bende yapıcam valla İştahımı kabarttınız..Süper..
  • Beyler bütük Ati logosu lazım ama yeni logolarındanwww.ati.com sayfanın en basındakiler
  • ATİ logolarıati logo

•  Kendi Stickerımızı Kendimiz Yapalım

BUNLARDA BENDEN OLSUN...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.