Şimdi Ara

Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı otobüs ile işine gidiyormuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KK bu sefer 12 den vurdu oylar kendisine, az önce cnntürkte kendi ağızıyla söyledi. adam 25 yıldır siyasetçi bu işlerin içinde olmasına rağmen hala kendini ve ailesini bozmamış birileri gibi.. helal olsun diyorum..

bu ülkeye fazla iyi gerçi

• Oy için acitasyon yapıyor işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GGQQWP

Oy için acitasyon yapıyor işte.

Hayirdir kanka adam eline kutsal kitap alıp mitinge mı çıkmış ?

• GGQQWP kullanıcısına yanıt
    Ajitasyon yazmayı bilmeyen, ayrıca ajitasyonun kelime anlamını da bilmeyen bir kişi olarak çok iddialı laflar etmiyor musun sence de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViveLaCommune

Ajitasyon yazmayı bilmeyen, ayrıca ajitasyonun kelime anlamını da bilmeyen bir kişi olarak çok iddialı laflar etmiyor musun sence de?

Yanlış yazmışım orası doğru kabül ediyorum, şiveden alışkanlıktan öyle olmuş. Ayrıca tek anlamı yoktur 4 anlamı var. 2. anlamı olan mecazi olanı kullandım ben.http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_yanlis&view=yanlis&kelimez=7 İddialı laflar eden kim şimdi? Hatamı kabul ettim bakalım sen edebilecek misin? (EDEMEDİ) Edit:Tipik muhalefet. Kendisi doğruyu biliyor sanır, kibirlenir aklınca. Linki atarsın öyle kalır. İşte bu yüzden kaybeden tarafta olacaksınız. Bu ''çok bilmiş'' kafayla devam edin. Yazmadan da araştırın biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GGQQWP -- 17 Eylül 2015; 1:16:32 >

• Bu ay yolsuzluk yapamamış mı ?

Halk desin'ki bak Kemal'in kızı otobüsle gidiyor. Ay ne güzel oyumuzu ona verilim

Bunlar hep oyun inanma vatandaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GGQQWP

quote:

Orijinalden alıntı: ViveLaCommune

Yanlış yazmışım orası doğru kabül ediyorum, şiveden alışkanlıktan öyle olmuş. Ayrıca tek anlamı yoktur 4 anlamı var. 2. anlamı olan mecazi olanı kullandım ben.http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_yanlis&view=yanlis&kelimez=7 İddialı laflar eden kim şimdi? Hatamı kabul ettim bakalım sen edebilecek misin? (EDEMEDİ)

Ajitasyon yapıyor derken istemsiz bi gülme geldi "bu gemi değil gemicik" sesi erdoğanın tonuyla içimden konuştu

• Yahu işiniz gücünüz yok mu sizin gece gece.biri kızı 73m2 evde oturur diye konu açar biri işe otobüsle gidip geliyor diye konu açar.yahu ben 150m2 evde oturuyorum.şükür işime modelli bir araçla gidip geliyorum.ne yani kötü mü yapıyorum.yani kk'nın kızı pintiyse yada kk paraları kızına koklatmıyorsa toruna yatırım yapıyorsa napabiliriz.Allah yidirmeyi nasip etsin.

• Çok dürüst bir adam ülkeyi de ona verelim sonu Sgk gibi olsun. Sonuçta kızı otobüs kullanıyor.
  • GGQQWP kullanıcısına yanıt
    Agitation kelimesini olduğu gibi alıp kullanmışız ve bu kelimenin öyle bir anlamı yok. TDK'da öyle diyorsa bile yanlış diyor. Gerçekten rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehadar

Çok dürüst bir adam ülkeyi de ona verelim sonu Sgk gibi olsun. Sonuçta kızı otobüs kullanıyor.

SGK'yı hala argüman edinmeyin lütfen.Dönemin SGK'sının zarar etmesinin sebebi kafalarına göre uygulanan emeklilik sistemi yüzündendi.

Kısa sürede milyonlarca insan emekli oldu 30 yaşında emekli olanla vs. zarar etmesinin büyük payı vardır.Ki SGK dönemimizde oran olarak o dönemden fazla zarar etmektedir nedense.
  • Partisindeki vekil onlarca rezidansından birini versin işte ne bu acıtasyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

quote:

Çok dürüst bir adam ülkeyi de ona verelim sonu Sgk gibi olsun. Sonuçta kızı otobüs kullanıyor.

SGK'yı hala argüman edinmeyin lütfen.Dönemin SGK'sının zarar etmesinin sebebi kafalarına göre uygulanan emeklilik sistemi yüzündendi.

Kısa sürede milyonlarca insan emekli oldu 30 yaşında emekli olanla vs. zarar etmesinin büyük payı vardır.Ki SGK dönemimizde oran olarak o dönemden fazla zarar etmektedir nedense.

Arkadaşlar bu adam aşırı chp'lidir. Bloklayın geçin. Recep Tayyip Erdoğan, Efendimiz başkanlık sistemini getirince bunun gibileri hapse atacak.

Keşke hapse atmadan önce güzel bir falaka çekseler bunun gibilere

• quote:

Orijinalden alıntı: akıllıçoççuk

quote:

quote:

Arkadaşlar bu adam aşırı chp'lidir. Bloklayın geçin. Recep Tayyip Erdoğan, Efendimiz başkanlık sistemini getirince bunun gibileri hapse atacak.

Trollmüş efendimiz diyince avatarı tekrar farkedip anladım

• Turk7 kullanıcısına yanıt
    Tesadüf yani
  • quote:

Tesadüf yani

Yazdığımı anlamadınız sanırım.
  • quote:

Son yıllarda SGK ne kadar zarar etmiştir ?
  • kemal kılıçdaroğlu yla sohbet eden arkadaşlarım alçak gönüllü kim olursa olsun dinlemeyi konuşmayı bilen olduğunu söylüyor

ama gelip de kardeşim şantiye de bekçi

kızım otobüsle gidip geliyor tarzi şeylerle gündeme gelmesi saçma
  • quote:

Bu ay yolsuzluk yapamamış mı ?

Halk desin'ki bak Kemal'in kızı otobüsle gidiyor. Ay ne güzel oyumuzu ona verilim

Bunlar hep oyun inanma vatandaş.

Kullanıcı adını ironi olarak almış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.