Şimdi Ara

Keko kızlara aşık olamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sadece masum yüzlü, aşırı masum olan kadınlara aşık oluyorum. ateistim, imansız bencil herifin tekiyim şu hayatta kendimden başka hiçbir şey umrumda değil, savaş çıksa ilk kaçacak olan benim öyle karaktersiz bir insanım ama ben açık kadınlara aşık olamıyorum. dar pantolon giymiş, poposu hatları belli falan sadece aklım başka şeylere kayıyor. ama nerde türbanlı var (onların daha beter olduğunu biliyorum) ama onlara aşık olmaktan kendimi alıkoyamıyorum. bugün peçeli, sadece gözleri gözüken bir kadına aşık oldum sabahtan beri onu düşünüyorum. benimki hastalık mı beyler

• mind of a madman M kullanıcısına yanıt
    Senin yüzünden ban yedim
  • Müslüman bir kadın, bir ateistle evlendiği zaman değil, daha evlenmeye niyyet ettiği an kafir olacağı hakiki din kitaplarında yazılı.

Cahil olan ve bu mühim bilgiyi bilmeyen müslüman kızlarını yakma...

• Keko kızların fiziği güzel oluyor
  • Ben kulturel tengriciyim. Islamla alakam yok ateistim ustunede dedigim gibi milliyetci ideolojik bir arkaplanim var. turbani vs arap kiyafeti olarak gorurum ve karsiyimdir ama ayni durum bendede var.
    Galiba biz gizemli gelen seye tutulmaya meyilliyiz.
    Acik kizin zaten mali ortada ama turbanli bize gizemli geliyor. Altindan ne cikacak acaba. Onu kesfetmek istiyorsun ben buna yoruyorum.
    Birde isin tabu kismi var. Bizim insanoglunun yasak olana cekilme gibi bir huyumuzda var mesela insanlarin bir kismi aldatmaktan ekstra bir zevk alir niye cunku yasak. Isin bu kismi heyecan katiyor. Yakalanirsan nanayi yersin.
    Bizde ateist olarak turbanlilar veya muslumanlar genel olarak tabumuz. Ciddi bir iliskiye kalkissak biliyoruzki bu insanlarla anlasamayiz ve cogumuz is ciddiye binse harbi harbi buna girmek istemeyiz onu gectim zaten basta onlar bizi kabul etmez. Aciklara gore bize onlarla birlikte olmak yani turbanli kizlarla daha uzak bir ihtimal. Bizim kafadakiler yuzde 99 yine bizim gibi en iyi ihtimal tatlisu sekuler musluman acik kizlarla birlikte olacak omur boyu haliyle imkansizlik arzumuzu arttiriyor. Ulasamadigimiz seyi arzulariz.
    Ben ortaokula giderken babamdan psp istemistim. O donem psp cok modaydi. Cok guzel aletti zamaninda ona laf yokta hatirlarim alinana kadar ruyalarimda bile psp goruyordum.
    O psp yi beklerken ve hayal ederken aldigim zevk psp ile oynarkenki zevkin binlerce katiydi.

• Keko kızlara aşık olamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srp1953 -- 17 Haziran 2024; 8:56:38 >

• srp1953 kullanıcısına yanıt
    Hepsi itici
    Resmi gördüm niye sildin?😁 heijan değil miydi?
  • NassinGözüm kullanıcısına yanıt
    Bu fena değilmiş

Bu erkek mi kız mı anlmadım. Sen ne diyorsun biyolojik cinsşyeti için?

Bilemedim

Arkadaşa gösterdim, kız olduğunu söyledi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.