Şimdi Ara

Kefilsiz Maaş Bordrosuz kredi veren bankalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 veya 2000₺ arasında kefilsiz maaş bordrosuz kredi veren bir banka varmı?

Öğrenciyim fakar serbest meslekle uğraşıyorum sigortam yok buna rağmen alabileceğim bir banka varmi? 1000₺ dahi verse işimi görür.

Öğrenci bir arkadaşım geçen sene denizbanktan almış, bu yakınlarda kredi alanınız varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelir belgesiz kredi şansınız yok gibi bir şey keza bende serbest meslek ile uğraşıyorum internet üzerinde gelir belgesiz kredi verdiğini söyleyen bankalara yaptığım başvuruların bir kısmına direk ret gelirken bir kısmına ön onay verip şubeye çağırıp şubede ret yiyorsunuz..Gelir belgesiz kredi verdiğini iddia eden bankalar alenen sahtekarlık yapmakta tüketiciyi yanılmakta çok meth edilen Denizbank,Vakıfbank,Finansbank vs gibi bankalar gelir belgesiz kredi verdiklerini internet sitelerinde beyan edip şubede bireysel bankacılık departmanında bankacının size sorduğu ilk soru gelir belgeniz varmı oluyor!İşinizi gücünüzü bırakıp zaman ayırıp şubede sıra bekleyip zaman kaybedip başvuru yapmaya gittiğinizde sinirlerinizi harap ederek geri dönüyorsunuz tecrübe ile sabit kredi notu ortalama düzeyde olsa yukarıda olsa gelir belgesi saçmalığı yüzünden serbest meslek yapanlar mağdur maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teodor34

Gelir belgesiz kredi şansınız yok gibi bir şey keza bende serbest meslek ile uğraşıyorum internet üzerinde gelir belgesiz kredi verdiğini söyleyen bankalara yaptığım başvuruların bir kısmına direk ret gelirken bir kısmına ön onay verip şubeye çağırıp şubede ret yiyorsunuz..Gelir belgesiz kredi verdiğini iddia eden bankalar alenen sahtekarlık yapmakta tüketiciyi yanılmakta çok meth edilen Denizbank,Vakıfbank,Finansbank vs gibi bankalar gelir belgesiz kredi verdiklerini internet sitelerinde beyan edip şubede bireysel bankacılık departmanında bankacının size sorduğu ilk soru gelir belgeniz varmı oluyor!İşinizi gücünüzü bırakıp zaman ayırıp şubede sıra bekleyip zaman kaybedip başvuru yapmaya gittiğinizde sinirlerinizi harap ederek geri dönüyorsunuz tecrübe ile sabit kredi notu ortalama düzeyde olsa yukarıda olsa gelir belgesi saçmalığı yüzünden serbest meslek yapanlar mağdur maalesef..

Gelir belgesi olanlara bile vermiyorlar kardeş
    Adam gidiyor emekliyim diyor, bakıyorlar "aa sizin başka bankada krediniz var o yüzden maaşınızı KENDİ BANKAMIZA TAŞIYAMADIĞIMIZ İÇİN VEREMİYORUZ" olum siz manyak mısınız dedim? herif 3 saat bekledi şubede gelir belgesi ise al belge!! yok maaşını taşı falan filan ama gelir belgesiz kredi var hocam, ING Banktan gelir belgesiz direk internetten anında 20 bin çektim. Hesabıma aktarıldı ama tabii bunu kara kaşıma kara gözüme hayran oldukları için değil 2-3 senelik kredi kartı müşterisiyim ING bank'ın ödemelerde tek sıkıntı yok o yüzden verdiler.

• Bende odeabank dan başvurdum. Aradılar vs. Yok dedim gelir belgesi. Elden alıyorum paraları vs. Herşey tamam. Mesaj geldi 'kimlik belgenizle şubemize gelin' diye. Gittim, direk gelir belgesi dediler. Böyle böyle telefonda başvuru yaptım tamam dediler. Yok böyle veremiyoruz dedi. Çıktım bende. ING de aynı şekilde oldu. Telefonda anlattım herşeyi. Ön onay gelen kredi ret oldu. Malesef yok gelir belgesiz kredi.

• quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Bende odeabank dan başvurdum. Aradılar vs. Yok dedim gelir belgesi. Elden alıyorum paraları vs. Herşey tamam. Mesaj geldi 'kimlik belgenizle şubemize gelin' diye. Gittim, direk gelir belgesi dediler. Böyle böyle telefonda başvuru yaptım tamam dediler. Yok böyle veremiyoruz dedi. Çıktım bende. ING de aynı şekilde oldu. Telefonda anlattım herşeyi. Ön onay gelen kredi ret oldu. Malesef yok gelir belgesiz kredi.

ING, Finansbank yada Garanti den kredi kartı al kullan düzenli öde verirler
  • Akbank direkt kredi ile alabilirsiniz diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET EGEMEN

quote:

Bende odeabank dan başvurdum. Aradılar vs. Yok dedim gelir belgesi. Elden alıyorum paraları vs. Herşey tamam. Mesaj geldi 'kimlik belgenizle şubemize gelin' diye. Gittim, direk gelir belgesi dediler. Böyle böyle telefonda başvuru yaptım tamam dediler. Yok böyle veremiyoruz dedi. Çıktım bende. ING de aynı şekilde oldu. Telefonda anlattım herşeyi. Ön onay gelen kredi ret oldu. Malesef yok gelir belgesiz kredi.

ING Pegasus Plus'ı 2 senedir kullanıyorum. Her hangi bir gecikmem dahi olmadı. Şu anda ayrıyetten Ziraat Maximum kredi kartında da var. O da her ay düzenli (hatta ekstre gelmeden) ödeniyo. Kredi notum 1408. Fakat halen daha kredi alamadım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET EGEMEN

quote:

ING Pegasus Plus'ı 2 senedir kullanıyorum. Her hangi bir gecikmem dahi olmadı. Şu anda ayrıyetten Ziraat Maximum kredi kartında da var. O da her ay düzenli (hatta ekstre gelmeden) ödeniyo. Kredi notum 1408. Fakat halen daha kredi alamadım.

ilginç.
    kredi kullandınız mı daha önce? şubeden falan? gerçi kullanmadım demişsiniz de, düzenli olarak ödüyorsanız puan neden 1408? çok fazla başvuru mu var? sms, internet falan...

• Hiç kredim olmadı. 2 ay önce de risk raporu aldım 1408 di, dün tekrardan yazınızı gördüm başvurdum ret aldım. Tekrardan notuma baktım 1408. Hiç hareket etmemiş.

• Yorumlarınız için teşekkürler, finansbanktan 1000₺ lil kredi kartı aldım. Kredi vermedi fakat kredi kartı verdi ne hikmetse :)

• enpara da hesabin olursa bi zaman sonra onlar teklif ediyor. Su kadar paraniz hazir diye. Istersen 5 dk da hesabina geçiyor. Nasil oldugunu bilmiyorum ama bana teklif edildiginde gelir belgem sigorta falan yoktu. Hemde 20 bin verdi. Once sasirdim. Inanmadim. Bi deneyim dedim. ( yurt disi oldugu için Tr de hiç bir kayit veya sigortam yok gozukuyor)
  • Ben de öğrenciyim, dolayısıyla gelir belgem yok. Ama ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi alabilir miyim sizce ?
  • kredi kartı daha mantıklı . kullanabilene süper bir nimettir.
    kullnamayanlar kafayı duvara vursun
  • quote:

Gelir belgesiz kredi şansınız yok gibi bir şey keza bende serbest meslek ile uğraşıyorum internet üzerinde gelir belgesiz kredi verdiğini söyleyen bankalara yaptığım başvuruların bir kısmına direk ret gelirken bir kısmına ön onay verip şubeye çağırıp şubede ret yiyorsunuz..Gelir belgesiz kredi verdiğini iddia eden bankalar alenen sahtekarlık yapmakta tüketiciyi yanılmakta çok meth edilen Denizbank,Vakıfbank,Finansbank vs gibi bankalar gelir belgesiz kredi verdiklerini internet sitelerinde beyan edip şubede bireysel bankacılık departmanında bankacının size sorduğu ilk soru gelir belgeniz varmı oluyor!İşinizi gücünüzü bırakıp zaman ayırıp şubede sıra bekleyip zaman kaybedip başvuru yapmaya gittiğinizde sinirlerinizi harap ederek geri dönüyorsunuz tecrübe ile sabit kredi notu ortalama düzeyde olsa yukarıda olsa gelir belgesi saçmalığı yüzünden serbest meslek yapanlar mağdur maalesef..

Ben de esnafım. Zar zor enpara'dan bin lira alabildim. İnternette yazıyorlar yok Kobilere kredi yok bilmemne diye şubeye gidiyorsun tak diye reddediyorlar. En komiği de Ziraat idi bu konuda. 4 bin kredi için ev ipoteği istediler. Onda bile kesin değilmiş verecekleri. Arkamı da döneyim mi diyecektim de ayıp olmasın diye demedim. Bu kredi çekenler nasıl çekiyor gerçekten merak ediyorum.

Edit: Oha hort konuymuş nasıl bulduysam görünce yazayım demiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 23 Şubat 2017; 17:23:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Ben de esnafım. Zar zor enpara'dan bin lira alabildim. İnternette yazıyorlar yok Kobilere kredi yok bilmemne diye şubeye gidiyorsun tak diye reddediyorlar. En komiği de Ziraat idi bu konuda. 4 bin kredi için ev ipoteği istediler. Onda bile kesin değilmiş verecekleri. Arkamı da döneyim mi diyecektim de ayıp olmasın diye demedim. Bu kredi çekenler nasıl çekiyor gerçekten merak ediyorum.

Bende esnafım enparadan 6bin ve 5bin tl çektim hemen onay veriyor başka bankalar vermiyor çok ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Bende esnafım enparadan 6bin ve 5bin tl çektim hemen onay veriyor başka bankalar vermiyor çok ilginç

Bana da enpara dışında her banka veriyor arkadaş çıldıracağım!!

• Koşulsuz kredi veren bankalar varmış. Neye göre veriyorlar bilmiyorum. okumadım ama burada yazıyorhttp://kredicim.net/kosulsuz-kredi-veren-bankalar/
  • Kefil, kredi kullanacak tüketicinin, kullanmış olduğu kredi ürünün ödeyemediği ya da ödemediği durumlarda, tüm sorumluluğu üstlenen ve borçludan sonra muhatap olacağı ilk kişi anlamına gelmektedir. Yani kredi kullanan kişiye kefil olmak, olumsuz giden herhangi bir durumda ödemenin kişiye kefil olandan tahsil edeceği anlamına gelmektedir.

Bu doğrultuda kefil olma durumu oldukça riskli gözükmektedir.Kefilsiz kredi ise, 2. Şahıs olan kefil kişinin istenmemesi halinde kullanılabilen kredi özelliğidir. Kefilsiz kredi uygulaması büyük ölçüde ev ya da araç kredilerinde geçerli olup, taşınamaz malın ipotek altına alınmasıyla bağdaştırılmaktadır. Bunun dışında, aylık gelir miktarı, kişinin kredi notu ve zamanla bankların yaptığı kampanyalarda, kefilsiz kredi uygulamasını etkilemektedir.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

• yapi kredi bana teklif etti. Kefilsiz,maassiz. ama oran 1.55 .Tabiki hayir dedim. Benim emekli maasim var ama yurt disindan ama yapi kredi goremiyor. Eger maasimi belgelersem oran dusuyor. Kim ugrasacak. Yapi kredi hep agzina kadar dolu. Insanlar ne yapiyor icinde anlamis degilim.
  • www.kredigo.com.tr
    Finansbankın kredi sitesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.