Şimdi Ara

Keenetic Omni DSL incelemesi (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
14
Favori
25.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 300 TL fiyat bandında ne alayım bu modem kötüyse? En çok satılanlarda bu var hep. Su an adsl kullanıyorum, belki ileride vdsl altyapısı olan eve gecerim ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ero158 kullanıcısına yanıt

Ben aldığım günden beri stabil bir şekilde çalışıyor. Keenetic almayın çöp, TP-Link almayın çöp beş para etmez, ne alıcaz o zaman?

• kablosuz omni router'ini aldı (Modem özelliği olmayan model) gayet memnunum, Eğer pro bir user iseniz, Ağınızda birden fazla network bloğu oluşturup bunların birbiri ile izole edebiliyorsunuz,

• @Matrixx7 @kmlcck

Arkadaşlar merhaba,

Keenetic e aşağıdaki gibi bir soru sordum sizde de bu şekilde mi durum? Video da ekledim sesei açınca net duyulmakta

Keenetic Omni DSL incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamenter -- 7 Mart 2021; 15:5:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

Ben aldığım günden beri stabil bir şekilde çalışıyor. Keenetic almayın çöp, TP-Link almayın çöp beş para etmez, ne alıcaz o zaman?

Dört gündür kullanıyorum.Gayet sorunsuz stabil bi şekilde çaşıyo.Bir modem daha ne yapsın anlamadımKeenetic Omni DSL incelemesi 

• Arkadaşlar merhaba,

70mt2 evim var, 2+1 - Fiber 100 mbps / 8 mbps internetim var fakat kablolu internete bağlanma şansım yok.. ( Modem giriş kapısında kalıyor)

Bilgisayarımda pci ex tp link wifi alıcısı var 2.4 ghz / 5 ghz

Zte h298a modem kullanıyorum ve sürekli olarak bağlantı sorunu yaşıyorum ( Pingim artıyor aniden 500-600 oluyor ) Lol'e girerken 500 oluyor oyun açılınca 11 ping arada bir ping giriyor 1000 oluyor sonra yok oluyor.)

Benim tahminimce modem bilgisayarı engelliyor, 2.4 veya 5 ghz farketmeksizin aynı sorunu yaşıyorum, pc de ping girip nete girmediği anda telefonda 4k video izlerken bile sıkıntı yaşanmıyor.

Orjinal lisanslı windows kullanıyorum ve sürekli olarak güncel.

Bu keenetic modemlerin 2.4 + 5 ghz olarak en iyisi hangisidir?

Hangisini almamı tavsiye edersiniz?

evimde wifi üzerinden çalışan fazla cihaz var

2x telefon

1x pc

2x kamera

1x ethernet kamera

1x robot süpürge

1x tv box

Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

• 70 metre kare evde çok sıkıntı olmamalı hocam. Belki ara ara şebekeden tam yük bir şeyler indiren bir uygulama çalışıyordur bir cihazda. Evim 90 metre kare ve ne 2.4 GHz, ne de 5 GHz ile bir sorun yaşamadım kendim kullandığım cihazlarla.

• merhabalar, bu modemde kayıtlı olmayan cihazlar bağlanamasın diye bir özellik var mı? sadece kayıtlı olan cihazlar bağlansın diye bir özellik??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu modemi almayı düşünüyorken internette bir üst modeli olan Extra DSL in 2 li fiyatta çok uygun olduğunu gördüm. Ankaradan almayı düşünen varsa yazsın konuşalım Omni fiyatına Extra DSL alabiliriz belki?

• ilk baslarda cok sorun yasadim daha sonra ariza ekibi eve tesrif edince dedi sana tek kablo dan geliyor sinyal aylarca iskence cektim elimde kablo vardi cat5 hatti kendim cektim uydur kaydir 3 kata kadar modem girisi ucu adi ne ise baglamayi bilmediginden elektrikciye 50tl bayildim o gunden beri stabil kopma vs kalmadi sorun hatta imis demekki 35 mb interneti hizda dalgalanmalar olsada kismen verimli kullanmaya basladim aylarca bosa iskence cekmisim sorun yasayan varsa hattini kontrol etsin once bosa sinir olmasin benim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 181501 -- 4 Nisan 2021; 21:54:44 >
  • THE CERN T kullanıcısına yanıt
    Evet bu ayar segment ve cihaz listesi ayarları altından yapılabiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, evden çalışıyorum ve işyerim benden iss den statik ip sağlatmamı istedi, bildiğim kadarıyla bu modemde statik ip özelliği var onunla iss'nin sağlayacağı statik ip aynı mıdır?

eğer aynıysa nasıl aktif edebilirim modemdeki statik ip özelliğini?

Hayır değil.
    VPN bağlantısı için mi istendi statik ip?

Keendns ile çözülebilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Hayır değil.
    VPN bağlantısı için mi istendi statik ip?

Keendns ile çözülebilir mi?
    evet vpn için istendi hocam, keedns dediğiniz nedir?

Firmanıza sorun, hangi tip VPN kuracaklarını.

• zyxel vmg3312-b10b modemim bozuldu. bu modeli alıyorum fiyat olarak uygun geldi bana?

edit: ttnet hiper 24 mbit. evde 3 android telefon, 1 ps4, 2 laptop, 1 mi stick(android tv) bağlı. eski modem bunları karşılıyordu. omni hayli hayli karşılar diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 23 Mayıs 2021; 0:26:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bcan402 kullanıcısına yanıt

Diğer konuda yarım kaldı gibi? Ne karar verdiniz?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.