Şimdi Ara

kedimin kırılan bacakları ve tuvalet sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kedim gece 3 suları 2.kattan aşagı atlamış ve ön sağ arka sol bacakları kırıldı ve bulduğumda burnu kanamıstı. Atlayınca düştüğü yerde kalmış bulduğumda dona kaldım her yeri kandı .hemen veterinere götürdüm. Oda röntgen için hayvan hastanesine gönderdi. Gittik çektiler ilaç verdiler falan kırıkları analiz ettiler. Ne sardılar ne alçıya aldılar eve geldik yemek ,su zaten istemiyor. Fakat hareket ediyor zıplamaya çalışıyor kutudan zıplıyıncada bağırıyor canı yanıyor . kutudan büyük ihtimalle tuvaleti geldiği için çıkmak istiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum ayakta duramıyor nasıl yapacak tuvaletini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kırık varsa nasıl bir tedavi uyguluyorlar alçı, sargı olmadan? Başka bir veterinere götürmeniz de fayda var bana kalırsa o şekilde hayvan sürekli hareket edip kaynamasına engel olacaktır kırıklarının.Umarım bir an önce iyileşir.
  • Bende anlamadım dar bi yerde tutun gerek yok dedi 1 aya düzeltebilir dedi hayvan biraz daha kendine gelsin götürücem veterinere tekrar

• Kedi hala tuvaletini yapmadı küçük olduğu için alçı vs. Yapmamış olabilirlermiş hep uyuyor ne yapmam lazım

• Başka bir veterinere mutlaka götürün, veterinerdeki nasıl bi sorumsuzluktur anlamadım. Tuvaletini hiç mi yapamıyor? Bebek bezi alıp kedinin yattığı yere koyun belki altına yapar. Ya da siz tutun kuma kadar götürün, yaptıktan sonra yine siz çıkarın. Keşke camınızda veya balkonunuzda korumalı sinekliklerden yaptırsaydınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.