Şimdi Ara

Kedilerin Tuhaf Ses Çıkarması ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler genellikle geceleri oluyor bu olay kediler neden böyle garip bir ses çıkarıyor ?

• nasıl bi ses ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden bunu onlara sormuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: TruvaTR

nasıl bi ses ?

hocam mırıldanma değilde böyle keçi gibi bir ses belki duymuşsunuzdur ya çok garip bir sesler çıkarıyorlar geceleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transskek

Neden bunu onlara sormuyorsun

kedice bilmiyorum
  • Ben de geceleri garip sesler cıkarırım normal

• cin görüyolar
  • Motor sesini diyorsan kendilerini güvende,rahat hissettiklerinde çıkartıyorlar genelde

• bak aklıma bi anı geldi. Yıl 2005 falan, o zamanlar küçüğüm. Yılın bu zamanlarıydı, anneaneme gitmiştim ve uyku tutmamıştı.Evin bahçesinden aynı senin dediğin gibi sesler geliyodu. O zamanlar öcülere falan inanıyorum tabi korktum haliyle. Kafamı yastığın altına koyup uyumaya çalışıyorum ama yok olmuyor uyuyamıyorum.En sonunda cesaretimi toplayıp öcülerle yüzleşmeye karar verdim.Evin kapısını açarken sesler yükselmeye başladı ben de bir anda tüm cesaretimi yitirdim.Geri dönmeye karar verdim ama kapı kendiliğinden birden açıldı. Karşımda 3 tane kedi yavrusu vardı.Bu seslerin bu kedilerden geldiğine inanamamıştım ve baya bi şaşırmıştım derken ensemde bi soğukluk hissettim ve bi ses duydum. Birisi " Haklısın, o ses bu kedilerden gelmedi" diyerek hafif bi kahkaha attı. Ben orda bi çığlık attım anneanem falan hemen yanıma geldi noldu falan dedi ben de öcülerr geldii diye ağlamıştım.

Meğersem o öcüler abimmiş ama kapının kendiliğinden nası açıldığını anlamadım belki korkudan ne yaptığımı fark etmemişimdir. En azından öyle umuyorum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qrolica -- 4 Temmuz 2016; 13:37:59 >

• bebek ağlaması sesiyse uyutmuyor lan onlar
  • Hormonal bir durum

• Mırıldanma ise sevildikleri zaman yaparlar.

• geceleri ortam çok sessiz olduğundan kendi seslerini duyduklarında garipsiyorlar
  • 2 ihtimal var.
    1-Dişiyse dönemleri gelmiştir(kısırsa bilemem)
    2-Uçan sinek kelebek felan görmüşse kaçmaması için ses çıkarıyor

• Sakaryadayım dün burda da oldu resmen çığlık atıyorlar acaba deprem şeysi mi

• deprem havercisi olabilir. ciddi diyom

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.