Şimdi Ara

Kedi bana küstü :( (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok asabi kendini sevdirmiyor benim değil kedi başkası bize bıraktı 1 haftalığına böyle kenara geçiyor dışarı bakıp duruyor arkasından sevmeye çalışıyorum tırnağını kaldırıyor kafasını çeviriyor bir anda sevdirmiyor kendisini
    Nasıl kendisiyle iletişime geçebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ona bunun kalp kırıcı olduğunu söyle

• quote:

Orijinalden alıntı: HarunErenay

Ona bunun kalp kırıcı olduğunu söyle

Bana baktı ve gözünü kırptı yine umursamadı beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

Orijinalden alıntı: HarunErenay

Ona bunun kalp kırıcı olduğunu söyle

Bana baktı ve gözünü kırptı yine umursamadı beni

• karıya götür düzelir
  • Süt verebilirsin.
  • Bırak biraz alışsın hocam. Evi bir koklasın tanısın. Bir kaç gün sonra daha samimi olursunuz. Benim afacanla tam samimi olmam 8 ayımı aldı . Şimdi ise birbirimize geceleri sarılıp yatarız

• Sıradan bir şey. Sahibinin onu terk ettiğini düşünüyordur. Ayrıca ortam farklı, ev kedisi olduğundan tedirgin olması doğal. Yemek verirken temas kurabilirsin, olmadı üzerine yorgan at sonra zorla sev.

• bunun kedi olduğuna emin misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: qapaq

Bırak biraz alışsın hocam. Evi bir koklasın tanısın. Bir kaç gün sonra daha samimi olursunuz. Benim afacanla tam samimi olmam 8 ayımı aldı . Şimdi ise birbirimize geceleri sarılıp yatarız

Hepi topu 5 gün daha birlikteyiz

• kediye arkadaş bul
  • Bu sorun kediler de görülen olağan bir problem çeşidi.Kedi'nin ortam değişmesi ile birlikte yabancı bir yer de kendini güvende hissettiği bir noktada sabit kalmak ister kimseyi de yanında istemez kendi bölgesi ilan eder.Problemin çözümü ise hemen bavulunu toplayıp o evi terketmektir.Orası artık kedinin evi sen orda fazlalıksın o seni kapının önüne koymadan onurunla terket orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zbortif

bunun kedi olduğuna emin misin

Ne gibi görünüyor uzaktan

• şubat ayına girdik. mart yaklaşıyor sıkıntısı orada.
  • Ona dişi bul barışır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

Bu sorun kediler de görülen olağan bir problem çeşidi.Kedi'nin ortam değişmesi ile birlikte yabancı bir yer de kendini güvende hissettiği bir noktada sabit kalmak ister kimseyi de yanında istemez kendi bölgesi ilan eder.Problemin çözümü ise hemen bavulunu toplayıp o evi terketmektir.Orası artık kedinin evi sen orda fazlalıksın o seni kapının önüne koymadan onurunla terket orayı

Bak kedicik verdi sana cevabını

• quote:

Orijinalden alıntı: Weisses Fleisch

Sıradan bir şey. Sahibinin onu terk ettiğini düşünüyordur. Ayrıca ortam farklı, ev kedisi olduğundan tedirgin olması doğal. Yemek verirken temas kurabilirsin, olmadı üzerine yorgan at sonra zorla sev.

Kedilerde terkedilme duygusu olmaz, sadece ortam değiştiğinden yemek gelecek mi gelmeyecek mi diye tedirgindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BehzatÇ.

quote:

Sıradan bir şey. Sahibinin onu terk ettiğini düşünüyordur. Ayrıca ortam farklı, ev kedisi olduğundan tedirgin olması doğal. Yemek verirken temas kurabilirsin, olmadı üzerine yorgan at sonra zorla sev.

Kedilerde terkedilme duygusu olmaz, sadece ortam değiştiğinden yemek gelecek mi gelmeyecek mi diye tedirgindir

Kendi kedimle tanışana kadar hak verirdim sana

• quote:

Yorgan atma kısmı hariç katılıyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.