Şimdi Ara

Kaza geçirdim. Boyasız tamir mümkün mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, bir kaza geçirdim resimdeki hasar oluştu. Boyanmadan düzeltilebilecek yerler var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kaza geçirdim. Boyasız tamir mümkün mü ?
    Kaza geçirdim. Boyasız tamir mümkün mü ? Kaza geçirdim. Boyasız tamir mümkün mü ?

edit : kapılarda göçük olan yerler ve teker üstü lokal boyandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunwall1 -- 1 Ağustos 2019; 10:29:9 >

• boya kalkması yoksa pasta cila ile duzelir. tekerin orayi da gocukcu yapar.
  • up, yardım bekliyorum.
  • Çizikler yüzeysel ise boyasız hallolur, derinse boya gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göçük düzelme ve pasta cila ile hallolur dostum. Fakat biraz iz kalır. He daha önce oralar boyandıysa direkt boyattır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok hocam ya sol arka kapıda boya vardı harici boya yoktu, canım çok sıkılıyor
  • dunwall1 D kullanıcısına yanıt
    Göçükcü halleder. Aracım kazasızdı. Sağ iki çamurluğum plastik tampona çarptı. İki çamurlukta acayip çöktü. Benimde vanım sıkıldı. Göçükcüye götürdüm adam çubukla silikon tabancasıyla 500 liraya 1 günde halletti. E biraz iz kaldı tabi ama boyalı damgası yemedi araç.

• Çizikler oldukça derin gözüküyor, özellikle alt kısımdakiler.
    boyasız düzelmenin imkanı yok bence
  • Tutanak tuttuk,araç bende şimdi.Exper gelip baktıktan sonra başka yere de gosteririm, çoğu kişi boyanmaz diyor, usta da komple boyanıyor diyor.

• boyasız zor gibi resimlerden fazla belli olmuyor .

Boyalı olsa bile fazla kafanıza takmayın resimlerini saklayın benim önceki aracım da hiç boyasızdı sol arkadan çarptıkları için kapı değişti çamurluk boyandı + hasar kaydı

Ama serviste yaptırmıştım ve resim , evraklar duruyordu arabaya bakmaya gelenlerin biri bile onu dert etmedi edemedi

sizinkinde hiç bir şey yok allah beterinden saklasın

Geçmiş olsun
  • kirwana K kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ben yine de başka yerlere de göstereceğim

• emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Böyle rahatlatıcı mesajlar bana moral veriyor. Allah razi olsun.

• gecmiş olsun , suç karşı tarafta cıkarsa boyansa bile değer kaybına başvurabilirsiniz bence . boyasız olcak diye dalga dalga kaputla geziceğime boyatırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.