Şimdi Ara

kayseride cataclysm alacaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kayseriden oynayıp ön sipariş vermeyen - internetten sadece cd key almayanlar cata'yı çıktığında nerden alcaklar ? ben daha gidip soramadım hiç biyere. bilgisi olanlar PM - burdan bizi de bilgilendirsinler biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: femre

kayseriden oynayıp ön sipariş vermeyen - internetten sadece cd key almayanlar cata'yı çıktığında nerden alcaklar ? ben daha gidip soramadım hiç biyere. bilgisi olanlar PM - burdan bizi de bilgilendirsinler biraz

soramadım
    ilginç ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCErgun -- 1 Aralık 2010; 11:15:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

quote:

kayseriden oynayıp ön sipariş vermeyen - internetten sadece cd key almayanlar cata'yı çıktığında nerden alcaklar ? ben daha gidip soramadım hiç biyere. bilgisi olanlar PM - burdan bizi de bilgilendirsinler biraz

soramadım
    ilginç ...

sormadım işte herneyse ...
  • valla benim bildiğim kadarıyla İpekSaray Vatan Computer.
    bide KayseriPark ta olabilir istersen almadan önce bi git iki yerede sor satış olacakmı ilk gün diye. çünkü potansiyel meselesi. İstanbuldaki WoW cu sayısıyla Kayserideki bir olmuyor...
  • Ooo kayseride wow oynayan varmıydı yaBen istanbulda oturuyorum ama baba tarafından kayseriliyim.Kayseripark ın üst katında pidedepide diye bir pideci var orası bizim.
    Bana kalırsa kayseride anca kayseriparktaki d&r da bulursun onun dışında biraz zor gibi.
  • bende istanbuldaki wowcu sayısıyla burdaki bir olmuyodur diye zaten bu konuyu açmıştım. ewt kayseri park d&r ve vatan bilgisayar ilk bakılacak yerler ama belki biri gidip bilgi almıştır diye sormuştum. neyse bi ara vakit bulup gidip sorucaz artık. umarım salı günü öğlen alma şansımız olur
  • quote:

bende istanbuldaki wowcu sayısıyla burdaki bir olmuyodur diye zaten bu konuyu açmıştım. ewt kayseri park d&r ve vatan bilgisayar ilk bakılacak yerler ama belki biri gidip bilgi almıştır diye sormuştum. neyse bi ara vakit bulup gidip sorucaz artık. umarım salı günü öğlen alma şansımız olur

Hocam eğer koleksiyon merakın yoksa sitesinden online al.Bu şekilde saat 01.00 de direk oynamaya başlayabilirsin ve araman gerekmez
  • gecen sene karseripark d&r de 10 oyundan 9 u wow du. 60 70 tane görüm raf ta :)
    Cata. da kesin gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight7

quote:

bende istanbuldaki wowcu sayısıyla burdaki bir olmuyodur diye zaten bu konuyu açmıştım. ewt kayseri park d&r ve vatan bilgisayar ilk bakılacak yerler ama belki biri gidip bilgi almıştır diye sormuştum. neyse bi ara vakit bulup gidip sorucaz artık. umarım salı günü öğlen alma şansımız olur

Hocam eğer koleksiyon merakın yoksa sitesinden online al.Bu şekilde saat 01.00 de direk oynamaya başlayabilirsin ve araman gerekmez

işte onu 1-2 hafta önce yapcaktım şu saatten sonra 1mbit internetle oyunu launchtan önce çekebileceğime inanmıyorum işin gerçeği

• cataya yükseltince 500 mb download ediyor sadece.. onuda 1 haftada çekersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

cataya yükseltince 500 mb download ediyor sadece.. onuda 1 haftada çekersin

hakkaten sadece 500mb mı çekiyor
  • quote:

quote:

evet
  • quote:

quote:

quote:

evet

çok saol bunu öğrendiğim iyi oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.