Teğmen
19 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar merhabalar. bugün itibari ile H.A.W.X.2 y, satın aldım. Ödeme şeklim paypal. fakat bana oyunun cd keyi falan mail aderesime gelmedi. delireceğim. internette ubisoft kullanımı ile ilgili detaylı bir bilgide yok. bu iş nedir nasıldır çözüm bulabilirmisiniz bana. teşekkür ederim....
merhabalar arkadaşlar. şu anda ben launchere girdiğim zaman wow patch yapıyor. ve ortalama 700 mb büyüklüğünde bir patchden söz ediyor. EU sürümünde patch 4.0.3a mı yoksa 4.0.1a mı?? acil olarak cevaplarsanız memnun kalırım.

bide ben WoW un manuel olarak iki patchini download ettim. EU sürüm ikiside. Fakat MPQ dosya uzantısı var bu dosya uzantısı olan patch dosyasını nereye atacağım bi yardımcı olursa bi kardeşim çok memnun olurum...
arkadaşlar ben wowu update yaptım. 4.0.1 e kadar. catalsym launcher ile açıldı. orda bi 12-13 GB bi haltlar gözüküyor anlamadım onuzaten. ama oyuna girdim. fakat şifremi yazdıktan sonra realm ekranı geliyot seçiyom realmi connected dio kalıyor. aynı sorunla karşılaşan varsa bi yardımcı olsun lütfen...
öncelikle herkese merhabalar. benim sorunum şu şekilde. oyuna login olurken problem yaşıyorum. şifremi girdikten sonra success!! yazısı geliyor bekliyor ve sonra realm list geliyor. fakat realmi seçtikten sonra aynı soun devam ediyor. int bağlantımda herhangi bir sorun yok. siteden realm statusa baktım online görünüyor. bana bu konuda bilgi verebilecek bi kardeşim varsa sevinirim.. şimdiden teşekkür ederim...
Arkadaşlar wow Eu oyuncusuyum ve vistadada Xp dede id ve pass yazdığım zaman Login server Down hatası alıytorum. daha önce başına gelen varsa lütfen yardım....

Şimdiden teşekkürler...
arkadaşlar benim orjinal wow acc m var . ekonomik sıkıntılarımdan dolayı yaklaşık 4 aydır falan oynayamıyorum oyunu. şimdi sorularımı size sıralayım sizde o sıraya göre cevap verin rica ediyorum:

1) WoW oynamak için pre paid card ve kredi kartı dışında ödeme nasıl yapıp oynayabiliriz( cümle devrik az anlayın)

2) WoW acc m frozen durumda şu anda. bu frozenin kaç ay süresi var. ona göre bi şekilde temin edeyim...

3) 1 mbps 4gb internet hızında günde ortalama 12-13 saat online olsak ay sonunda el yakan bir fatura ile karşı karşıya gelirmiyiz??

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim....

World Of Warcraft
Grim Batol
54 lvl Undead Rogue...
arkadaşlar dün Sepulcherde tam flightin yanında lvl 11 bi rogue gördüm. adamın elinde bi sword bi dagger vardı. lvl 1-80 yazıyordu ve parantez içinde (11) şeklinde bi yazı vardı. bu itemi nerden alıyoruz. bunu merak ediyorum. yardımlarınızı bekliyorum... Saygılar. çünkü bu itemlerden olursa questlerde pek zorlanılacağını zannetmiyorum...
selamlar arkadaşlar. arkadaşlar ben wow da grim batolda bir rogue açtım 2 gün oldu lvl 11 deyim 12 olmak üzere. ama nedense oyunda biraz quest yapaym diyorum ama hemen sıkılıyorum. çok sıkıcı geliyor oyun bana. ben bunun sebeplerini genel anlamda herkese sıkıcı geliyor demiyor. kimisi çok zevk alır kimiside benim gibi çok sıkılır. bunun belli başlı nedenlerini araştırdım kendi çapımda. ve şöyle bir kaç sonuca ulaştım.

1. World of Warcraft oyununun bir çok private serverinde oynamış olmam.
2. private serverdeki kolaylağı Orjinalde aramam.
3. Knight Online ve ona benzer bir çok MMORPG deneyimim olması.
4. oyunda gördüğüm üst seviye karakterlere özenmek ve azmetmemek.

Biliyorum arkadaşlar bu oyun tamamen azim oyunu. özelliklede çok büyük sabır isteyen bir oyun. ama bana bu sebeplerden bir kaçını arkadaşlarım yorumlarsa çok memnun kalıp kendime iyi bir oyun yolu çizmek istiyorum..

İnanın bana WoWsuz olmuyor. çünkü gerçekten milyonlarca oyuncusunun olmasını hakeden bir oyun... Saygılarımla....
Merhabalar DH WoW team. Arkadaşlar Acc mi froozen etmiştim. actif hale getirdim tekrar. şimdi arkadaşlar benim sizlere biraz sorum olacak. benim burning legionda 15 lvl bir roguem vardı. ben yeni bir karaktermi açayım yoksa bu rogueyle yola tam gaz devammı edeyim. ilk sorum buydu. ikinci bir sorum şu şimdi ben her ay wowun sitesindenmi ödeme yapmam gerekiyor yoksa otomatikmi çekiliyor hesabımdan aylık bedel. üçüncü sorum ise karakter yapılandırmayla ilgili. bir kaç site gezdim dolaştım, vay kimisi diyor rogue şöyle iyi böyle kötü kimisi diyor hiç bi raidde yer bulamazsın, kimisi diyor sen başka karakter aç kafam allk bullak oldu valla. bana bu roguenin avantajlarını söylerseniz çok sevinirim. birde roguemi neyin üzerinde yoğunlaştırayım. PvE mi PvP mi. bana bu konudada bilgi werirseniz mutlu olacağım. şimdiden tümcevaplarınız için tyeşekkür ederim. İyi oyunlar dilerim...
arkadaşlar ben şimdi wow oyuncusuyum. bir süre oyunu oynamadım ve frozen yaptım. şimdi wowa tekrar dönüş yapmak istiyorum. ama elimde şimdilik WotLk paketi yok benim düşüncem şu şekilde ama olurmu bilmiyorum. ben lvl 70 e kadar BC takılıp sonra WotLk devam edem diyorum. açıkcası pek bilgim yok. yeni paketi almak zorundayım bilmiyorum. bana bu konuda aydınlatıcı bir fikir veririsenin memnun kalırım... iyi günler dilerim...
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 199
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.972 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.