Şimdi Ara

***KAYSERİ-BURSA*** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
3.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: firadiko

quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

1 galibiyetle 3 sıra yükselip liderliğe oturacağız

bunu geçenlerde de söylüyordunuz ama bursa sizi

siz kalın kaldığınız yerde liderlik sizin neyinize...

size mi kaldı liderlikşerefli ikincilikler varken şampiyonluk neyinize sizin

• valla bala mala Kayseri iyi oynuyor ve 3-0 önde. Bu maçı kaybettik artık. Bahane aramaya gerek yok. Veli'nin topu direkten dönmese, gol olsaydı bir ihtimal kıpırdanabilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

valla bala mala Kayseri iyi oynuyor ve 3-0 önde. Bu maçı kaybettik artık. Bahane aramaya gerek yok. Veli'nin topu direkten dönmese, gol olsaydı bir ihtimal kıpırdanabilirdik.

kendi hatalarimizdan yedik golu
    ilk gol balaydi , onune dustu .
    ikincide bursanin hatasi
    3. atagin nasil basladigini izle . ( radyodanmi dinliyorsun . maci digiturk veriyor ).
    hakem bursanin bastirdigi zamanlarda macida soguttu .
    ertugrul hoca neden cift forvete donmedi anlamadim . orta alanada zaten turgayla , mustafa keceli birsey yapamiyor. bari volkan , muhammed , sercan daha iyi olurdu . sercan cok yalniz kaldi .

herneyse , onuzmudeki maclara bakicaz artik . bu sercanin satilmasi lazim , cok bencil oynuyor bir senedir . turgayida gondersinler . bir ise yaramiyor .

ayrica bursanin her yetistirigini satmamasi lazim . bursa taraftarida mal gibi izliyor . carsiya bak , adamlar cok iyi baski yapiyorlar . bizim bursa taraftari iyi ama ses cikarmiyor . madem turkiyenin ilk dort sehrinden biri bursa , bursanin takimininda oyle olmasi gerekse. yonetimlerin cepleri icin , adamlari satmamasi gerek.
    Ali tandogan , besiktastan aldighimiz enkaz . Egemen gibi bir defansi trabzona sattik , yerine besiktasin bir diger enkazini aldik .

kayseri istedigi kadar sevinsin. Top oynadiklari yok , sisirme toplarla makakulaya oynuyorlar . bursa yenmek icin acik oynadi yoksa boyle hatalar yapmazdi . kasyeri 3-4 hafta yenilir geriye duser , o stattada kayserili futbolcular sapanla kus avlarlar .

• ve tandoğan sarı yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

quote:

valla bala mala Kayseri iyi oynuyor ve 3-0 önde. Bu maçı kaybettik artık. Bahane aramaya gerek yok. Veli'nin topu direkten dönmese, gol olsaydı bir ihtimal kıpırdanabilirdik.

ikincide bursanin hatasi
    3. atagin nasil basladigini izle . ( radyodanmi dinliyorsun . maci digiturk veriyor ).
    ertugrul hoca neden cift forvete donmedi anlamadim . orta alanada zaten turgayla , mustafa keceli birsey yapamiyor. bari volkan , muhammed , sercan daha iyi olurdu . sercan cok yalniz kaldi .

herneyse , onuzmudeki maclara bakicaz artik . bu sercanin satilmasi lazim , cok bencil oynuyor bir senedir . turgayida gondersinler . bir ise yaramiyor .

ayrica bursanin her yetistirigini satmamasi lazim . bursa taraftarida mal gibi izliyor . carsiya bak , adamlar cok iyi baski yapiyorlar . bizim bursa taraftari iyi ama ses cikarmiyor . madem turkiyenin ilk dort sehrinden biri bursa , bursanin takimininda oyle olmasi gerekse. yonetimlerin cepleri icin , adamlari satmamasi gerek.
    Ali tandogan , besiktastan aldighimiz enkaz . Egemen gibi bir defansi trabzona sattik , yerine besiktasin bir diger enkazini aldik .

kayseri istedigi kadar sevinsin. Top oynadiklari yok , sisirme toplarla makakulaya oynuyorlar . bursa yenmek icin acik oynadi yoksa boyle hatalar yapmazdi .kasyeri 3-4 hafta yenilir geriye duser , o stattada kayserili futbolcular sapanla kus avlarlar .

dostum kafan iyi mi bu ne çekememezlik bu ne hazımsızlık önce stada laf ettin şimdi de kayseri şansa bala kazandı diyorsun.. ciddi şekilde rahatsız olduğunu düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: omer-cevcev

ve tandoğan sarı yer

hemen oncesinde , bizim batalla ya 3 kayserili gurup indirimi yapti , hakemin karari devam . topu alan kayseriliye ali tondaganin hareketine sari kart . iste hakemlerin macta etkisi .
  • quote:

quote:

ikincide bursanin hatasi

kayseri istedigi kadar sevinsin. Top oynadiklari yok , sisirme toplarla makakulaya oynuyorlar . bursa yenmek icin acik oynadi yoksa boyle hatalar yapmazdi . kasyeri 3-4 hafta yenilir geriye duser , o stattada kayserili futbolcular sapanla kus avlarlar .

ya sizin antu gibi bi siteniz yok mu bu yazıyı oraya yazsan baya prim yaparsın...

• ve ömer şişmanoğlu öcünü alır tandoğandan o da sarı yedi ödeştiler
  • yazık bursaya kayseri ligin en antipatik oyununu oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

yazık bursaya kayseri ligin en antipatik oyununu oynuyor

Antipatik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

quote:

quote:

ikincide bursanin hatasi

kayseri istedigi kadar sevinsin. Top oynadiklari yok , sisirme toplarla makakulaya oynuyorlar . bursa yenmek icin acik oynadi yoksa boyle hatalar yapmazdi .kasyeri 3-4 hafta yenilir geriye duser , o stattada kayserili futbolcular sapanla kus avlarlar .

dostum kafan iyi mi bu ne çekememezlik bu ne hazımsızlık önce stada laf ettin şimdi de kayseri şansa bala kazandı diyorsun.. ciddi şekilde rahatsız olduğunu düşünüyorum...

kayserinin nesini cekemiyeyim kayserinin capi cevresi , gecmisi belli. Bursa trabzondan sonra bu ulkedeki en prestijli 4. takimdir .

golleri izle sonra konus . acemi golleri yedik .

herneyse , bursa onumuzdeki maci aldi zaten , kayseri ise istanbul buyuk sehirle oyniycak. yani gene bizim altimizda olucaksiniz .

bu arada hakem ilk yari durdu , simdi gosteriyor kartlarini .

• quote:

kayserinin kaç maçını izledinde böyle konuşuyorsun? topiğin iki numaralı hazımsız insanısın sana ne oluyobi anlasam.. bursayla kayseri maç yapıyo burda ama kayseriyi kötülemek için elinden geleni yapıyorsun..

ama sanada hak veriyorum kayserim geldi eskişehiri eskişehirde yendi namağlup unvanını aldı... acın burdan geliyo galiba...
  • quote:

quote:

Dünyanın en büyük takımının taraftarı konuştu

Sizin o anasına avradına sövdüğünüz başkanınızın gazına geldiniz heralde. Neymiş efendim her sene avrupada ses getirecek başarılar için mücadele ediyorlarmış

• kayseri mi 3-0 önde biz mi anlayamadım. Taraftar süper

kayseri taraftarı skordan memnun değil gibi
  • turgay kim ya , kanser olucam bu adami mu tuttun ertugrul hoca. batasayi alicaktin , bursa top cevirmeye basladi orta alanada. taktik hatasi yapildi .

MaXiLoPeZ

kayserinin nesini cekemiyelim ? soylermisin. kac yildir ilk ligdesiniz ? abdullah gule sukur edin , stat falan baya destek oldu . yoksa kayseriyi ancak raflarda , kuru meyvesi ile gorucektik .

soyluyorum . haftaya gene altimizdasiniz . iki uc hafta galibiyet alamazsaniz , o statta kayserili futbolcular kuslara , acik havaya karsi oynarlar onceden surekli oldugu gibi .
  • kayseriyi gerçekten seven biriyim çekememezlik felanda yapmıyorum zaten çekemicek bişeyide yok kayserinin

kayserinin geçmiş maçlarına bakarsanız top 30 dakika oyunda kalıyor 70 dakikası faul sakatlanmalar yattıkları yerlerden kalkmıyorlar.ve böyle stratejisi olan bi takıma selçuk dereli gibi oyunu sık sık durduran hakemleri veriyorlar dikkat edin kayserinin 2 maçından 1ini selçuk yönetir. ayrıca o stada o insanlar yakışmıyor kayseri 1 milyon olunca doldurmuş stadı yoksa futbolun fsinden anlamaz kayserinin %90ı
  • quote:

taş gibi takım.neresi antipatik oyunmuş.eskişehirin de kayseriden üstün yanı yok.hatta kayseri oyunuyka eskişehirden çok daha iyi benim gözümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

quote:

quote:

Dünyanın en büyük takımının taraftarı konuştu

Sizin o anasına avradına sövdüğünüz başkanınızın gazına geldiniz heralde. Neymiş efendim her sene avrupada ses getirecek başarılar için mücadele ediyorlarmış

şşş sessiz ol uyandırıcaksın beşiktaşlıları

• ohaaaaa kayseride sarı kart yemeyen kaldı mı????
  • Keşke her maç böyle full oynansa. Ne kadar güzel...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.