Şimdi Ara

***KAYSERİ-BURSA***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
3.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kayserispor mu? bursaspor mu ? bu maç çılgın olacak idda oranı kayseri 2.20 bursa 2.40:D

sizce kim alır bu maçı istatistik olarak takımları nasıl görüyorsunuz?

benim kayserispor taraftarı olarak aklımdaki soru şu formda olan cangele cezalı nasıl etkiler kayseriyi???

• Biletler 1 TL ve 2 TL imiş

10 lira olunca 3 bin kişi geliyor. Bu sefer 1 lira olunca bitmiş biletler
  • evet kayserili mantığı :D o yüzden seyirci desteği full ambiyans mükemmel fakat
    eksikler nasıl etkiler( cangele toledo eren saido) gencler tamamlar mı onların yerini
    bu az biraz prob olcak sanırsam...
  • Cangele önemli eksik kayserispor için benim tahminim gollü beraberlik olur.
  • %70 0
    %20 1
    %10 2
  • Bence Kayseri alır maçı.
  • beraberlik gibi duruyor
  • Gayseri Ihhh Ihhh....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz
    Biletler 1 TL ve 2 TL imiş

10 lira olunca 3 bin kişi geliyor. Bu sefer 1 lira olunca bitmiş biletler

harbiden bu fiyatlar mı? o stada yazık, başka da bir şey değil..
  • konuya biraz da zirve hesabı yapan takımlar acısından bakalım...

1. Fenerbahçe 31
    2. Beşiktaş 30
    3. Bursaspor 29
    4. Galatasaray 29
    5. Kayserispor 28

bjk:0-db:0 , bugün:Eskişehirspor-Fenerbahçe yarın: ks-bursa, gs-i.b.b bjk baskı altında şu an sıralama bence su sekilde olacak...

1.fb 32
    2.gs 32
    3.ks 31
    4.bjk 30
    5.bursa29 hadi bakalım tsl süper gidiyo
  • bursanın enileceğini düşünmüyorum, kayseri kendi evinde taraftarı ile baskı kuraya çalışacak ki cangele olmadan çok etkili olacaklarını düşünmüyorum, bursa en az 1 puan alır bana göre.

bldiğim kadarıyla lig tv maçı vermiyor. aslında bu haftanın en iyi en zevkli geçecek maçı
  • Beraberlik isterim açıkçası.
  • Lig tv maçı veriyor.
    Maçı kayseri alır,
  • 01.45 Maraton 03.15 Eskişehirspor-Fenerbahçe
    05.00 Maraton
    06.30 Beşiktaş-Diyarbakırspor
    08.30 Prof.Dr.Burhan Uslu İle Sporcu Sağlığı
    09.00 Yirmi Bir (Unutulmaz Röveşata Golleri)
    09.30 Aslan Cim Bom
    10.00 Günaydın Futbol (C)
    10.45 Eskişehirspor-Fenerbahçe
    12.30 Turkcell Maç Başlıyor (C)
    13.30 KAYSERİSPOR-BURSASPOR (C)
    15.40 Turkcell Maç Başlıyor (C)
    16.00 TRABZONSPOR-ANKARAGÜCÜ (C)
    18.00 Turkcell Maç Sonu (C)
    18.45 Turkcell Maç Başlıyor (C)
    20.00 GALATASARAY-İBB (C)
    22.00 MARATON (C)

evet veriyormuş, geçen hafta sonu maratonda erman ile şansal verilmeyeceğini söylemişti trabzon il aynı saatte oynanacak ve trabzonun maçının verileceğini söylemişti hatta kendileride buı maç daha heyeccan verici zevkli neden bunu değilde ts maçını vereceklerini anlamadıklarını söylemişlerdiki demekki hafta içi maç saati öne alınmış, iyide yapılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: compitir

Lig tv maçı veriyor.
    Maçı kayseri alır,

inşallah :) bakalım ertuğrul sağlam eski takımını nasıl bulcak ertuğrulu daha cok sevmeme rağmen tolunayı tutuyorum:(

kayserinin defansa cok güveniyorum aynı zamanda bursanın hücum gücü ürkütüyor sanki berabere bitcek gibi bi his oturdu içime
  • bu haber süper oldu ''rizeli'' eve yeni plazma aldık test edelim lig tv den

bu arada ins. bursa taraftarı da hiç susmaz o stadın ambiyansa bitiyorum tezahurat olsun kim yaparsa yapsın
  • biletlerin o fiyattan satılması tamamiyle yöneticilerin saçmalığı.. akıllarınca iyi birşey yaptıklarını sanıyorlar.. en son fenerbahçe maçında maça kesinlikle gitmeyi düşünüyordum fakat biletleri 60-80 yaptılar bu çok fazlaydı öğrenci olarak o parayı veremezdim statta dolmadı ztn.. bu maça da 1-2 yapmışlar.. yaklaşık 10 arkadaş maça gitmeyi düşünüyorduk ama bilet bulamadık.. çıkar çıkmaz internetten almaya çalıştım yer yoktu gişeye gittim bilet yok dediler bu nasıl bi fiyat politikasıdır eline yüzüne bulaştırdı yönetim iyice...

maça gelirsek kayseri öyle kolay kolay puan vermez kendi sahasında, bir puan bursa için çok iyi olur.. cangele etkilemez çünkü kayseri tek oyuncuya bağımlı bi futbol oynamıyor hatta saidou oynamayacaksa daha çok o düşündürür beni.. tahminim 2-1 alırız...
  • eskişehir:2 fb:1 durum kayseri ve bursa leyhinde gözüküyor şu an fb:31 bjk:30

yarınki maçı kazanan çok büyük avantaj elde edicek
  • 1 Fenerbahçe 15 10 1 4 27 15 12 31
    2 Beşiktaş 15 9 4 2 17 6 11 31
    3 Bursaspor 14 9 2 3 28 12 16 29
    4 Galatasaray 14 9 2 3 31 18 13 29
    5 Kayserispor 14 8 4 2 22 10 12 28
  • Ben komşumuz olarak kayserinin kazanmasını isterim ne kadar onlar bizim küme düşmemizi istese de.Kayseri şampiyon olacak 5.takım olabilir potansiyeli var kadrosu genç ve derin bir tek forvetleri makakulanın alternatifi yok onu da halletseler en büyük şampiyonluk adayım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.