Şimdi Ara

⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐ (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
133
Favori
51.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dragon age inquisition yamasını bulan uğraşan paylaşan herkezden Allah razı olup yar yardımcısı olsun yıllardır bekliyordum artık ümidim kalmamıştı çok teşekkürler emeği olan bulan paylaşan herkese .

En kısa zamanda yamayı deneyeceğim.

• Atomic Heart oyununun dosya şeklinde yaması olan var mı? bazı forumlarda exe. üzerinden yama var ama dosya olarak bulamadım

• Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom oyununun Türkçe yaması var mıdır acaba arkadaşlar ?

• Tomb raider 2013 güncel Steam sürümünde çalışan bir yama var mı?
  • Warcraft 3 Reforged Türkçe Yama'nın linki ölmüş. Elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Warcraft 3 Reforged Türkçe Yama | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)

• Final Fantasy 7 Remake'in düzgün türkçe yaması var mı acaba. Makine çeviri ile oynuyorum ama çok kötü ya.

• NaberOrtaam kullanıcısına yanıt
    Ücretli yaması vardı galiba anonymous'un.
  • Yanfo kullanıcısına yanıt

onu gördüm lakin fiyatı 140 tl fazla geldi. ben oyunu 300 liraya almıştım

• Steamden ucuza SiN Episodes: Emergence oyunu aldım ancak Türkçe yama linkleri silinmiş. Nasıl ulaşılır bu yamaya?

• NaberOrtaam kullanıcısına yanıt
    Onların ve fiyatı savunanların dediğine göre tüm altyazı kütüphanesine erişilebiliyormuş.
    Makulmuş bu ücret.
  • Yanfo kullanıcısına yanıt

tek tek satılsa daha uygun olurdu. tabi kendilerince şark kurnazlığı yapıyorlar. ayda 5 -10 oyun oynayacak olsam normal olurdu. bir oyunu zaten akşam 1-2 saat oynuyoruz vakit kalmıyor

• Valhalla yaması hakkında bir gelişme yok sanırım.

edit: ben şu arkadaşın paylaştığı yamayı indirdim. 1,5gb boyutunda. 1.7.0 sürümü ile uyumlu. makine çeviri gibi durmuyor ama tabi bilemedim. yama sorunsuz çalışıyor. yazı karakterleri vs. sorunsuz. rar içerisinde exe, dll dosyası yok. direkt .forge uzantılı oyun dosyaları upload edilmiş. defender bir şey bulamadı. birkaç dosyayı da tek tek virus totale attım bir şey çıkmadı. yine kullanmak isteyen varsa iyice taratıp kullansın. benim kullandığım pc'de tek işlev oyun.

konusu: Haber - Assassin's Creed Valhalla Complete Edition v1.7.0 Türkçe Yama | ShiftDelete.Net Forum - Türkiye'nin en iyi teknoloji forumu

yamanın linki: Assassin's Creed Valhalla v1.7.0 Türkçe Yama.rar ~ pixeldrain

edit2: ben gamepass'den orijinal versiyon ile kullanıyorum. korsan sürümde denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRQN -- 11 Mart 2024; 22:47:59 >

• IRQN kullanıcısına yanıt

bunu iyi paylaştınız elinize kolunuza sağlık. yama çalışıyor ama korsan sürümde çalışmıyordu sizin sayenizde artık oynayabiliyorum çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killingdown -- 26 Şubat 2024; 18:13:48 >
  • IRQN kullanıcısına yanıt
    Eski üyelik patladı galiba
  • Virustotal'de AC Origins ve Odyssey yamalarında virüs bulması normal mi yoksa hata mı? ⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐ 

• josrdr kullanıcısına yanıt

anlamadım hocam.

• Carcassonne

türkçe yaması varmıdır

• mustafa608 kullanıcısına yanıt

Aynı yöntemle Tomb Raider 2013 yamasını çalıştırdım. Dosyaların boyutu çok büyük (7GB) olduğu için upload edemeyeceğim ama oynamak isteyip de yama kuramayanlar bu şekilde yapabilirler.

⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐

⭐ Kayıp Türkçe Yama Talep ve Paylaşım Konusu ⭐

• quote:

Orijinalden alıntı: rewold

Warcraft 3 Reforged Türkçe Yama'nın linki ölmüş. Elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Warcraft 3 Reforged Türkçe Yama | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)

selamlar paylaşan oldu mu acaba ?

• Cemo94 kullanıcısına yanıt

Onun çözümü mod oluyor,mod olarak eklenilebilir aslında ve çoğu oyunda işe yarıyor. 7 GB yama fazlaymış biraz.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.