Şimdi Ara

Kavga edemiyorum (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
4
Favori
84.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turkwashere

lan olm sakamisin sen ? biri gelip sana vurcak, sen geri tepki vermiyorsun ha ?? boyle cok ezilirsin hayatta.. kalibini ortaya koymalisin, gicik kaptigin birine tekme tokat dal bir gun, belki okuldan seni atarlar bir hafta fln ama bi daha da kimse gelip dokunamaz.. dene gor

Alıntıları Göster
    Güzel kardeşim yaşın ve yetişme tarzın kavga ve güç gösterisin'de çok önemi var.Fakat kavga denildiğin'de aklına ne geliyor anlamı ne hangi durumlarda kavga yada güç gösterisi yapılır yada doğru şeylermi bunları önce kendine bir sor yada ilk olarak bir kimseyle münakaşa yaşadığın'da ilk olarak kavgamı etmek doğru yoksa o kişiye doğru cümleleri söğlediğin'de kavga etme ihtimalinin orta'dan kalkması senin için hangisi ağır basıyor...Tabi bazi durumlar'da çoktan bombanın pimi çekilmiş olur o an herşey olur kavga ya döversin yada dayak yersin ama önemli olan pasif güçsüz görünmemen bu gibi durumlar'da geri adım atma eyer karşında sözlü hakaret ve itip kakma varsa sende karşılığını ver ve kavga sırasın'da ilk vuran kişi sen ol karşıdakinin vurmasını yada hamlesini bekleme eğer tabi kavga kaçınılmazsa.Eğer kavga sırasın'da ilk vuran sen olursan karşı taraftaki azda olsa senden bi çekinme sezer yüzün'den ve bakışların'dan o açığı yakaladığın'da sen daha'da üstünleşirsin ve herzaman kendine güvenin olsun güven meselesi'de kavgada parayla satın alınmaz bikere karşıdakine yumruk yada kafa attığın'da birazdaha kendine güvenin ve kendini müdafa etme şeklin daha'da gelişir ve bu okulda yada iş yerin'de kulaktan kulaha gider ve kendini göstermiş olursun senden güçlü biri olsa senden çekinirler önemli olan etkiye tepki vermek belki dudağın patlıcak veya kaşın kavga sırasın'da fakat önemli değil geçer en önemlisi sende karşıdakine bir darbe vermen budurumda bağırıp kabarıpta kavgaya gelince sönen olmucaksın dayakta yesen gene geri adım atıp en azından korkak damgasını yemiceksin aynı kız tavlamasına benzer bu kavga işleri ilk kıza çıkma teklifinde ne söğleyim ne yapsam diye düşünürüz bikaç atılım ve güzel sözlerle her deneyişimiz'de dahada pratikleşiriz ve kız tavlamak artık çok kolay olur kavgada işte böğle bikere vurduktan sonra kendine güvenin gelir sonrasını artık sen düşün...

• quote:

Orijinalden alıntı: TractorCpu

quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

Okula mı gidiyorsunuz, boks maçına mı? Ders çalışın, kalıbınızın adamı olun!

Budur Kardeşim..

Agzına Saglıkta Serserılerde Okula Gıdıyor Ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpello

okula alkol alıp git birazcık kafan kıyak olsn kendine güvenn gelsn fazla içme yığılmamak için...

bu konu klasik oldu artık o avatarı alan hep böyle bir konu açıyor

Arkadasım alkol malkol arkadasım Insanları Kotu Yola Harama tesebbus edersın Dusurme Gunahlarını almıs olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURK_ -- 26 Temmuz 2010; 0:41:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR4NC3

Bugünün ömründeki son gün olduğunu düşün.Korkularınla yüzleşemeden ölüp gideceğini düşün ve ertelediğin şeylere dön bir daha bak ve korkmadan hepsini yapmaya çalış.

quote:

Orijinalden alıntı: emretemelkuran

içinden şiddet geçirmiyorsan, elin kolun vurmaya gelince boşalıyorsa,
    zevk ile birine vuramıyorsan; beyin zarın diğer insanlardan gelişmiş demektir.

Hmm Bendede Oluo El Bosalması
  • quote:

lan olm sakamisin sen ? biri gelip sana vurcak, sen geri tepki vermiyorsun ha ?? boyle cok ezilirsin hayatta.. kalibini ortaya koymalisin, gicik kaptigin birine tekme tokat dal bir gun, belki okuldan seni atarlar bir hafta fln ama bi daha da kimse gelip dokunamaz.. dene gor

Alıntıları Göster
    Allah'ın yazdığı kaderi kimse bozamaz.
    İsyan edeceğin yer kul değil Tanrı olacak !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokě -- 30 Mart 2011; 18:09:45 >

• quote:

Alıntıları Göster
    boşver kavgada ne olabilir ki en fazla ölürsün onun için varınla yoğunla giriş

• quote:

Alıntıları Göster
    Vallaha Banada Derlerdi Bi Gün Biri Bana Çok Pis Küfür Etti Sinirlendim Çocuğa Bi Yumruk Attım Çocuğun Kafası Kapıya Geldi Bir Dahada Yanımdan Geçmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: yarkanavci

Ben tecrübelerime dayanarak söylüyorum aikido - taekwando falan hikaye bi çok savunma sporu seminerlerine gittim kurslarına gittim.Orada gösterilen hareketlerin hiçbirisini sokakta uygulayamazsın çünkü kurslarda saldıran elemanlarda yapılacak harekete göre saldırıyor sende hareketi ağır çekimde uyguluyorsun.Danışıklı dövüş oluyor.Ama sokak kavgaları öyle değil adamlar çullandımı ne aikido kalıyor nede taekwando en iyisi boks veya kickboks.Benim görüşümü destekleyen videoları youtubede görebilirsiniz.Sokak kavgaları diye aratırsanız karşınıza çıkar bi tane örnek link koyayım.İşte gerçek sokak kavgası ve savunma taktiği ne kol bükme var nede sırttan atma sadece yumruk zaten sokak kavgalarında da sadece yumruklar konuşur

http://www.youtube.com/watch?v=8MnAKZyU4XE&feature=related

burdaki adamın gard alışından bu konuda eğitimli olduğu belli :)

bence boks veya tekvando sokak dövüşlerinde baya işe yarıyo bı gun bı kavgaya şahit oldum normal kalıpta bi adam motorla giderken başka bi arac bunu sıksıtırdı bıde ustune ukalalık yaptılar arabadan 2 yarma indi sonradan öğrendim motorcu tekvandocuymuş adam elini kaldırana kadar 3 5 tane vuruyordu karşı tarafa sonuç 2 yarma pert

dostum senin sorununa gelince kavga işi yürek işidir cesaret ister ilkini vurdugun zaman gerisi gelir senin kuvvetin yerindeyse emin ol karşı tarafa sağlam bi yumruk veya tokat vs. attıktan sonra büyük ihtimal kaşındaki geri çekilicektir çekilmese bile o sağlam vurduğun darbe onda psikolojik olarak eziklik yaratıcaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Brunhild

quote:

Orijinalden alıntı: yarkanavci

Ben tecrübelerime dayanarak söylüyorum aikido - taekwando falan hikaye bi çok savunma sporu seminerlerine gittim kurslarına gittim.Orada gösterilen hareketlerin hiçbirisini sokakta uygulayamazsın çünkü kurslarda saldıran elemanlarda yapılacak harekete göre saldırıyor sende hareketi ağır çekimde uyguluyorsun.Danışıklı dövüş oluyor.Ama sokak kavgaları öyle değil adamlar çullandımı ne aikido kalıyor nede taekwando en iyisi boks veya kickboks.Benim görüşümü destekleyen videoları youtubede görebilirsiniz.Sokak kavgaları diye aratırsanız karşınıza çıkar bi tane örnek link koyayım.İşte gerçek sokak kavgası ve savunma taktiği ne kol bükme var nede sırttan atma sadece yumruk zaten sokak kavgalarında da sadece yumruklar konuşur

http://www.youtube.com/watch?v=8MnAKZyU4XE&feature=related

burdaki adamın gard alışından bu konuda eğitimli olduğu belli :)

bence boks veya tekvando sokak dövüşlerinde baya işe yarıyo bı gun bı kavgaya şahit oldum normal kalıpta bi adam motorla giderken başka bi arac bunu sıksıtırdı bıde ustune ukalalık yaptılar arabadan 2 yarma indi sonradan öğrendim motorcu tekvandocuymuş adam elini kaldırana kadar 3 5 tane vuruyordu karşı tarafa sonuç 2 yarma pert

dostum senin sorununa gelince kavga işi yürek işidir cesaret ister ilkini vurdugun zaman gerisi gelir senin kuvvetin yerindeyse emin ol karşı tarafa sağlam bi yumruk veya tokat vs. attıktan sonra büyük ihtimal kaşındaki geri çekilicektir çekilmese bile o sağlam vurduğun darbe onda psikolojik olarak eziklik yaratıcaktır

Alıntıları Göster
    gençlik yıllarında çocuğun birinin kolunu yumruk atarak kırmıştım. pişmanım

kontrolsüz güç güç değildir ( lassa )

• kasayı yan yatır
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bas Rutten - Lethal Street Fighting

hacı buna bak .. tam senlik bi yerden bul izle.. adam anlatıyo her türlü savunmayı.. saldırıdanda kapıyon bişiler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: batlemaster2

Bak arkadaşım beni iyi dinle özgüven eksikliği var işte anne baba çocuğu küçükken sokağa salmalı okul öncesi hiç telaş etmemeli küçükken kavga edersin dayak yersin bir tane vurursun anlarsın acımayı falan görürsün anyayı konyayı bende aynen senin gibiydim kardeşim bu özgüven eksikliği işte
    bana vuruyorlar bendede maşallah fizik iyi şınav barfiks falan çekiyorum 45 şınav 7-8 gerçek barfiks bak şimdi bende hiç kavga etmemiştim ciddi ciddi.
    ortaokulda çocuklar bana parmak falan atıyolardı küfür falan ediyodum ama sesim çıkmıyodu vuramıyordum sürekli bu böyle gitti aylarca parmak atıp gülüyorlardı hep beraber yalnızdım vuramıyordum işte lanet olsun sonra bir gün yatsı namazından sonra düşündüm kendi kendime kızdım kendine gel dedim sen bu kadar şeyi boşunamı yapıyon dedim [şınav - barfiks] ve cesaretimi topladım eğerki bir daha bana biri böyle bişey yaparsa vuracağım dedim hemde ALLAH üzerine yemin ettim bence sende yap ALLAH üzerine yemin et birisi bulaşırsa ne olursa olsun dalacağım Allah insana o cesareti veriyor üstelikte mazlumsan dua et.+yarın oldu tenefüs çaldı okulda en arkadayım çocuk ön sıradan geldi arkama geçti işte anlarsın hareketler yaptı dayadı falan parmak attı döndüm suratına baktım bir tane geçirdim yumruk tabi şaşırdı gücümü toplayıp çaktım 2.ciyi herif şaşırdı tabi bak korkma asla ölmez/ölmessin asla sakatlanmassın/sakatlanmaz orda bana bir yumruk attı kafama sersemledim şaşırdım tabi ilk yumruk yiyişin rastgele vurduk birbirimize tabi gerçekten bir tane vurunca gerisi geliyor kesinlikle bir tane adam gibi vurmalısın senin elin kolun yokmu KARDEŞİM vur işte aynı kol sendede var senden fazla bir yerimi var sonra darbeler alıyordum sersemliyordum ama kendimi hiç bozmadan daha hızlı şekilde vuruyordum mesela o bana bir tane vururken ben sinirden aynı anda 5 yumrukla cevap veriyordum kavga benim lehime döndü çok şaşırdım ondan sonra kendini dünyanın efendisi sanarsın dünyaya bakışın değişir gururlanarak gezersin çok hoş duygudur acıma hiç bence bir tane yapıştır bunu denemelisin yoksa bu böyle gitmez tamam anladık 3 yedin 5 edin ama 6. da bir yere kadar korkma onlar senden güçlü değiller ve sen aynen şu şekilde diyorsun ya vursam adama bişi olmazsa korkma adam çelikten yapılmış değil seninde elin pamuk değil o da etten kemikten onunda canı var sana tavsiyem ilk olarak bir tokat çek tokatın psikolojik etkisi vardır bak bakim yarın bir daha kimse bir şey diyebiliyormu sakın heycanlanma soğukkanlı ol içinden sen bittin lan bismillah diyip tokatı geçir hadi raki bitir olum  hadi canım ve kavgada aslan gibi kükre bağır küfür falan atki adamlar desin vaysss kaçın la bune böyle korksunlar bak görürsün yanındakiler nasıl susarlar  ama eğer ki korkaklık yaparsan vurmazsan artık yapacağım bir şey yok cehenneme kadar yolun var gavura vururmuş gibi vur kolay gele (israillli komandoya vururmuş gibi :DD)

eminmisin. elmacık kemiğine tek yumruk. ondan sonra gör bakalım şaftın kayar

• quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

quote:

Orijinalden alıntı: batlemaster2

Bak arkadaşım beni iyi dinle özgüven eksikliği var işte anne baba çocuğu küçükken sokağa salmalı okul öncesi hiç telaş etmemeli küçükken kavga edersin dayak yersin bir tane vurursun anlarsın acımayı falan görürsün anyayı konyayı bende aynen senin gibiydim kardeşim bu özgüven eksikliği işte
    bana vuruyorlar bendede maşallah fizik iyi şınav barfiks falan çekiyorum 45 şınav 7-8 gerçek barfiks bak şimdi bende hiç kavga etmemiştim ciddi ciddi.
    ortaokulda çocuklar bana parmak falan atıyolardı küfür falan ediyodum ama sesim çıkmıyodu vuramıyordum sürekli bu böyle gitti aylarca parmak atıp gülüyorlardı hep beraber yalnızdım vuramıyordum işte lanet olsun sonra bir gün yatsı namazından sonra düşündüm kendi kendime kızdım kendine gel dedim sen bu kadar şeyi boşunamı yapıyon dedim [şınav - barfiks] ve cesaretimi topladım eğerki bir daha bana biri böyle bişey yaparsa vuracağım dedim hemde ALLAH üzerine yemin ettim bence sende yap ALLAH üzerine yemin et birisi bulaşırsa ne olursa olsun dalacağım Allah insana o cesareti veriyor üstelikte mazlumsan dua et.+yarın oldu tenefüs çaldı okulda en arkadayım çocuk ön sıradan geldi arkama geçti işte anlarsın hareketler yaptı dayadı falan parmak attı döndüm suratına baktım bir tane geçirdim yumruk tabi şaşırdı gücümü toplayıp çaktım 2.ciyi herif şaşırdı tabi bak korkma asla ölmez/ölmessin asla sakatlanmassın/sakatlanmaz orda bana bir yumruk attı kafama sersemledim şaşırdım tabi ilk yumruk yiyişin rastgele vurduk birbirimize tabi gerçekten bir tane vurunca gerisi geliyor kesinlikle bir tane adam gibi vurmalısın senin elin kolun yokmu KARDEŞİM vur işte aynı kol sendede var senden fazla bir yerimi var sonra darbeler alıyordum sersemliyordum ama kendimi hiç bozmadan daha hızlı şekilde vuruyordum mesela o bana bir tane vururken ben sinirden aynı anda 5 yumrukla cevap veriyordum kavga benim lehime döndü çok şaşırdım ondan sonra kendini dünyanın efendisi sanarsın dünyaya bakışın değişir gururlanarak gezersin çok hoş duygudur acıma hiç bence bir tane yapıştır bunu denemelisin yoksa bu böyle gitmez tamam anladık 3 yedin 5 edin ama 6. da bir yere kadar korkma onlar senden güçlü değiller ve sen aynen şu şekilde diyorsun ya vursam adama bişi olmazsa korkma adam çelikten yapılmış değil seninde elin pamuk değil o da etten kemikten onunda canı var sana tavsiyem ilk olarak bir tokat çek tokatın psikolojik etkisi vardır bak bakim yarın bir daha kimse bir şey diyebiliyormu sakın heycanlanma soğukkanlı ol içinden sen bittin lan bismillah diyip tokatı geçir hadi raki bitir olum  hadi canım ve kavgada aslan gibi kükre bağır küfür falan atki adamlar desin vaysss kaçın la bune böyle korksunlar bak görürsün yanındakiler nasıl susarlar  ama eğer ki korkaklık yaparsan vurmazsan artık yapacağım bir şey yok cehenneme kadar yolun var gavura vururmuş gibi vur kolay gele (israillli komandoya vururmuş gibi :DD)

eminmisin. elmacık kemiğine tek yumruk. ondan sonra gör bakalım şaftın kayar

Alıntıları Göster
    Maalesef bende de aynı sorun var. Vücut geliştirmeye gidiyorum 2 aydır. Gereken sadece özgüvenmiş tavsiye ederim git bi body klubüne yazıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Y.I.W.A.L.Y

Maalesef bende de aynı sorun var. Vücut geliştirmeye gidiyorum 2 aydır. Gereken sadece özgüvenmiş tavsiye ederim git bi body klubüne yazıl

Alıntıları Göster
    Body'e istediğin kadar git farketmez. Hit Cap'i tutturmamış warrior gibi misslersin tüm yumruklarını yada dodge yapar karşıdaki :D Şimdi kesinlikle body'e gidilmeli tabi ama aynı zamanda evine boks standı alabilirsin. insan figürlüsünü tavsiye ederim biraz pahalıdır ama, bununla evde kendin çalışabilirsin youtube'dan dirty boxing videolarına bakabilirsin. Kick Box kulübüne kesinlikle gitme türkiyeden bi cacık olmaz o konuda ve dövüş sanatlarınada gitme ama kesinlikle Boks'a yazıl. Aynı zamanda güreşte epey avantaj kazandırır, çünkü iyi bir teknikle rakibinle istediğin yerde dövüşebilirsin istediğin yere çekebilirsin güreş kabiliyetlerini kullanarak. Özellikle ground and pound çok etkildiir :P

• quote:

Orijinalden alıntı: frrozen

Body'e istediğin kadar git farketmez. Hit Cap'i tutturmamış warrior gibi misslersin tüm yumruklarını yada dodge yapar karşıdaki :D Şimdi kesinlikle body'e gidilmeli tabi ama aynı zamanda evine boks standı alabilirsin. insan figürlüsünü tavsiye ederim biraz pahalıdır ama, bununla evde kendin çalışabilirsin youtube'dan dirty boxing videolarına bakabilirsin. Kick Box kulübüne kesinlikle gitme türkiyeden bi cacık olmaz o konuda ve dövüş sanatlarınada gitme ama kesinlikle Boks'a yazıl. Aynı zamanda güreşte epey avantaj kazandırır, çünkü iyi bir teknikle rakibinle istediğin yerde dövüşebilirsin istediğin yere çekebilirsin güreş kabiliyetlerini kullanarak. Özellikle ground and pound çok etkildiir :P

Alıntıları Göster
    vallahi kavga etmekten ziyade karşındakine bir şey yapmıyorsan deki kardeş senden korkuyorum sen güçlüsün beni döversin de ama bu yazdığımı yanlış anlama sakın karşındaki insanı b..k cuvalı gibi yıkacak gücün varsa söyle madem karşındakine zarar vermek istemiyorsun bu şekilde söyle kurtul bence hiç yoktan iyidir yada git bir tane şok aleti al elektirikli sağlam cihazdır felc eder adamı kısa öz iş olur senin için aklıma bir şey gelmiyor....

• Ben kavga etmekten korkmam ama düşündükçe beynim beni engelliyor.Bir tek yumruğu atsam olay bitiyor ama o zamana kadar edemiyorum.Boks falan hepsi hikaye.Bende boks yaptım ve çok rakibimi devirdim.
    İş beynimi rahat bırakamıyorum daha doğrusu o beni bırakmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Universal Bilgisayar

vallahi kavga etmekten ziyade karşındakine bir şey yapmıyorsan deki kardeş senden korkuyorum sen güçlüsün beni döversin de ama bu yazdığımı yanlış anlama sakın karşındaki insanı b..k cuvalı gibi yıkacak gücün varsa söyle madem karşındakine zarar vermek istemiyorsun bu şekilde söyle kurtul bence hiç yoktan iyidir yada git bir tane şok aleti al elektirikli sağlam cihazdır felc eder adamı kısa öz iş olur senin için aklıma bir şey gelmiyor....

Alıntıları Göster
    KAFA AT

• İlla yumruk atmak zorunda değilsin ki, adamın kafayı tut eğ önüne doğru o yere doğru eğilmiş olucak yani, tak tak kafanın arkasına indir 2 tane hemen ayırırlar zaten o da bidaha sana bulaşamaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArtistBiKey

İlla yumruk atmak zorunda değilsin ki, adamın kafayı tut eğ önüne doğru o yere doğru eğilmiş olucak yani, tak tak kafanın arkasına indir 2 tane hemen ayırırlar zaten o da bidaha sana bulaşamaz..
    atabiliyorsanız ilk önce kafa atın buruna tamam gerisi diye bişey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greyblack

atabiliyorsanız ilk önce kafa atın buruna tamam gerisi diye bişey olmaz

Alıntıları Göster
    bi tane kafa sonrada toplayamaz kendini eğer buruna vurursan ölümüne girersin.

unutma tutağagın yumrukları değil atacaklarını düşün .
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.