Şimdi Ara

Kavga edemiyorum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
171
Cevap
4
Favori
84.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünün ömründeki son gün olduğunu düşün.Korkularınla yüzleşemeden ölüp gideceğini düşün ve ertelediğin şeylere dön bir daha bak ve korkmadan hepsini yapmaya çalış.
  • Karart gözünü, heyecan yaparsan, panik yaparsan dayak yersin. Kavga kaçınılmazsa, dayak yiceğini bilsende saldır. En fazla zararı vermeye çalış... En fazla dayak yersin. Ama en azından onunda ağzı burnu yamulur.
  • olay tamamiyle ailenden gelen bir durum ve yetiştrilme tarzından kaynaklanıyor sağlam bi dayak yemedikçe üzerinden bunu atamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

Okula mı gidiyorsunuz, boks maçına mı? Ders çalışın, kalıbınızın adamı olun!

Budur Kardeşim..
  • evde duvara dolaba yatağa falan çalış biraz, elin yumruk atmaya alışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ρѕусhо

quote:

Orijinalden alıntı: Acuster

Durumu anlatayım siz dalga geçmeden ciddi bir konu adam gelsin bana istediği kadar vursun onu dövebilicek bile olsam karşılık veremiyorum.
    adam bana geçirior birtane vuramıyorum yada adam bana küfür ediyor gidiyorum anca itiş kakış hiç vuramıyorum .

neden olabilir nasıl bu srunu hallederim.

Aha aynı ben Aynı durum bende de var ya, bende vuramıyorum.Şu an cok saskınım sanki beni yazmıs eleman Ben karsımdakini gozumde cok buyuttugumden vuramıyorum sanırım.Kendımı cok gucsuz hısedıyorum ama hıcde gucsuz degilim.

Bende vuramıyorum nedenini söyliyim(kavga etmiştim bi kaç kez ama hep çuvalladım yani vuramıyorum düzgün vuruyorum bütün gücümle ama ya yumruğumu ayarlayamıyorum yada çok güçsüzüm,görünüş olarak herkez korkar ama dövüşemiyorum)

• eger yumruk atamıyorsan adamın yuzune dizle calıs
  • sana bir sallama lağzım :)
  • karşındaki 1.80 sen ise 1.60 isen napcan peki? Cesaeet yeter mi? Zıplayıp mı çakıcan yumruğu?
  • Allah kahretsin bende
    Dün biri aradı seni öldürücem sınıfı falan söyle diye.
    Bütün gece düşündüm gelirse ne yapabilirim diye
    Arkadaşlarım asosyalsin ondandır diyo.
    Dayak yemekten dayak atamazsın

Emre Erdem
  • avatarındaki yoko geriyi çak suratına
  • ewdird gibi yazıyor sanki
  • tatar ramazan mod:on
    HeyTT TaŞŞ kesiL üLeeeN
  • eziksiniz dostlar vurmaya cesaretiniz yok eziliyorsunuz
  • İnsanları seviyorsun Aynı durumdayım ve şikayetçi değilim
  • Alışırsın...
  • kavga hatalı sollmadan
  • Klavye delikanlısı dolmuş buraya.Hemşerim Özgüven eksikliği var sende.
  • ohoo uçmuş bu eleman ...adam hayal aleminde yaşıyor . ne öyle gard falan. karetecimisin len sen..
  • bende kolay kolay vurmam ama vurdunmu ağzına ...............
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.