DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Kavga edemiyorum
171
Cevap
5
Favori
66.504
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
  • Onbaşı
   17 Mesaj
   17 Şubat 2010 22:01:56
   ohoo uçmuş bu eleman ...adam hayal aleminde yaşıyor . ne öyle gard falan. karetecimisin len sen..
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   320 Mesaj
   17 Şubat 2010 22:39:42
   bende kolay kolay vurmam ama vurdunmu ağzına ...............
   |
   |
   _____________________________

  • Binbaşı
   1564 Mesaj
   17 Şubat 2010 23:15:41
   İlk yumruğu sen at , ama güçlü olsun
   |
   |
   _____________________________

  • Çavuş
   47 Mesaj
   18 Şubat 2010 00:23:20
   quote:

   Orijinalden alıntı: caköp

   karşındaki 1.80 sen ise 1.60 isen napcan peki? Cesaeet yeter mi? Zıplayıp mı çakıcan yumruğu?

   Karın boşluğuna tüm vücudunu kullanarak bas yumruğu zate kafası senin hizana gelir
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   517 Mesaj
   05 Mart 2010 11:39:07
   boş bir alanda veyahut kendi odanda yumruk atma çalışmaları yap. öyle hayava sağa sola yumruk atıp kendine has bir stile alışmalısın. yumruk atmadan önce duruşun çok önemli yere sağlam basan adam sağlam yumruk atar. yumruk kalçada başlar asıl gücü buradan alır. güçlü bir yumruk vücudun tüm gücünü toplayıp iyi konsantre ile alakalıdır. eğer yumruk atmayı bilmez isen korkar çekinirsin. eğer kendini geliştirirsen o korku kendi kendine yok olur. kavgada kazanmak için illaki dayak yemek gerekmez. ilk vuran olmak ile birçok kavgayı kazanırsın. ama sağlam bir duruşun var ise ve yeterince kendine güvenin kavgayı başlatmadan kazanırsın.

   şuanda yaşım 27.

   15 yaşında idim. bisikletimi tamir ediyorum. bir araba geldi kapıya babamı çağırdım. babamın tanıdıgı biri bellki konuştular 3-5 dk. adam arabadan inmiyor babam ise araba camından eğilerek bağırıyor ve tartışıyorlar. adam hiç unutmam ağır bir küfür etti. ben boru anahtarını kaptıgım gibi cama fırlattım. arabanın yolcu tarafındaki camı yere indi. hepsi şok oldu sonra hızımı alamadım şöfere saldırmak için onu kapı camına gittim. o hırsla babamı kenara itip herifin camı kapamasıyla kapı kulbunu kopardım al an.....a sok dedim. gazladı gitti. arkadaşların dediği gibi ok un yaydan çıkması gibi anlık birşey. bazen faydasını bazende zararını görürsün.

   kendine olan güvenini toplamalı ve ileriye bakmalısın. bunu sadece okul kavgası olarak düşünme. ileride hayata atılmanda olsun evliliğinde olsun bu çekingen tavrın seni terk etmez ise çoğu konuda pasif kalırsın.

   daha gençsin anlaşılan silkelen ve kendine gel. herkese saldırma ama kendinide ezdirme. boks işinide tavsiye etmem.

   ben 15-16 lı yaşlarda çok asabi saldırgandım babam belki adam olur diye boks kulubüne yazdırdı. spor insanı sakinleştirir demişler 1 - 1.5 sene kadar gittim kulube ve eski saldırganlığın kat be kat arttı. ondan sonra beni karakoldan toplamalar babalı oğullu millete dalmalarımız. AMAN HA SPOR YAPACAKSAN BODY YAP.
   |
   |
   _____________________________

   01 ADANA

   NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Yarbay
   4690 Mesaj
   05 Mart 2010 11:55:00
   okula alkol alıp git birazcık kafan kıyak olsn kendine güvenn gelsn fazla içme yığılmamak için...

   bu konu klasik oldu artık o avatarı alan hep böyle bir konu açıyor
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   23 Mayıs 2010 15:37:29
   konunu okuduk arkadaşım bizim böle bi sorunumuz yok lise 3 öğrencisiyiz ve ikiz kardeşim var

   geçen sene sana sataştıkları gibi biri banada sataştı ve kardeşim benden cok sinirli bana zarar verilmesine tahammül edemiyor aynı şekilde bende ona zarar verilmesine tahammül edemiyorum bir günlerden cuma okul çıkışında bir grup abazan bana sataşırken kardeşim gördü ve bir tanesini sağlama dövmeye başladı kardeşime gören dier çocuklar bir şey yapamadılar bunlar böyle birini dövdünmü bir şey yapamazlar ben bile şaşırdım kardeşimle grur duyuyorum
   |
   |
   _____________________________

  • Onbaşı
   22 Mesaj
   22 Temmuz 2010 20:22:55
   Bak arkadaşım beni iyi dinle özgüven eksikliği var işte anne baba çocuğu küçükken sokağa salmalı okul öncesi hiç telaş etmemeli küçükken kavga edersin dayak yersin bir tane vurursun anlarsın acımayı falan görürsün anyayı konyayı bende aynen senin gibiydim kardeşim bu özgüven eksikliği işte
   bana vuruyorlar bendede maşallah fizik iyi şınav barfiks falan çekiyorum 45 şınav 7-8 gerçek barfiks bak şimdi bende hiç kavga etmemiştim ciddi ciddi.
   ortaokulda çocuklar bana parmak falan atıyolardı küfür falan ediyodum ama sesim çıkmıyodu vuramıyordum sürekli bu böyle gitti aylarca parmak atıp gülüyorlardı hep beraber yalnızdım vuramıyordum işte lanet olsun sonra bir gün yatsı namazından sonra düşündüm kendi kendime kızdım kendine gel dedim sen bu kadar şeyi boşunamı yapıyon dedim [şınav - barfiks] ve cesaretimi topladım eğerki bir daha bana biri böyle bişey yaparsa vuracağım dedim hemde ALLAH üzerine yemin ettim bence sende yap ALLAH üzerine yemin et birisi bulaşırsa ne olursa olsun dalacağım Allah insana o cesareti veriyor üstelikte mazlumsan dua et.+yarın oldu tenefüs çaldı okulda en arkadayım çocuk ön sıradan geldi arkama geçti işte anlarsın hareketler yaptı dayadı falan parmak attı döndüm suratına baktım bir tane geçirdim yumruk tabi şaşırdı gücümü toplayıp çaktım 2.ciyi herif şaşırdı tabi bak korkma asla ölmez/ölmessin asla sakatlanmassın/sakatlanmaz orda bana bir yumruk attı kafama sersemledim şaşırdım tabi ilk yumruk yiyişin rastgele vurduk birbirimize tabi gerçekten bir tane vurunca gerisi geliyor kesinlikle bir tane adam gibi vurmalısın senin elin kolun yokmu KARDEŞİM vur işte aynı kol sendede var senden fazla bir yerimi var sonra darbeler alıyordum sersemliyordum ama kendimi hiç bozmadan daha hızlı şekilde vuruyordum mesela o bana bir tane vururken ben sinirden aynı anda 5 yumrukla cevap veriyordum kavga benim lehime döndü çok şaşırdım ondan sonra kendini dünyanın efendisi sanarsın dünyaya bakışın değişir gururlanarak gezersin çok hoş duygudur acıma hiç bence bir tane yapıştır bunu denemelisin yoksa bu böyle gitmez tamam anladık 3 yedin 5 edin ama 6. da bir yere kadar korkma onlar senden güçlü değiller ve sen aynen şu şekilde diyorsun ya vursam adama bişi olmazsa korkma adam çelikten yapılmış değil seninde elin pamuk değil o da etten kemikten onunda canı var sana tavsiyem ilk olarak bir tokat çek tokatın psikolojik etkisi vardır bak bakim yarın bir daha kimse bir şey diyebiliyormu sakın heycanlanma soğukkanlı ol içinden sen bittin lan bismillah diyip tokatı geçir hadi raki bitir olum  hadi canım ve kavgada aslan gibi kükre bağır küfür falan atki adamlar desin vaysss kaçın la bune böyle korksunlar bak görürsün yanındakiler nasıl susarlar  ama eğer ki korkaklık yaparsan vurmazsan artık yapacağım bir şey yok cehenneme kadar yolun var gavura vururmuş gibi vur kolay gele (israillli komandoya vururmuş gibi :DD)
   |
   |
   _____________________________

  • Çavuş
   66 Mesaj
   22 Temmuz 2010 23:23:47
   Mesele kavga etmek değil kardeş mesele uğruna kavga edeceğin birini bulmak ...
   sakin ol şampiyon fiziksel kavgayı hayvanlar ve hayvanlaşmış insanlar yapar aklını kullan akıllı davran onları dayak yemekten beter yap.
   |
   |
   _____________________________

  • Çavuş
   66 Mesaj
   22 Temmuz 2010 23:28:07
   quote:

   Orijinalden alıntı: batlemaster2

   Bak arkadaşım beni iyi dinle özgüven eksikliği var işte anne baba çocuğu küçükken sokağa salmalı okul öncesi hiç telaş etmemeli küçükken kavga edersin dayak yersin bir tane vurursun anlarsın acımayı falan görürsün anyayı konyayı bende aynen senin gibiydim kardeşim bu özgüven eksikliği işte
   bana vuruyorlar bendede maşallah fizik iyi şınav barfiks falan çekiyorum 45 şınav 7-8 gerçek barfiks bak şimdi bende hiç kavga etmemiştim ciddi ciddi.
   ortaokulda çocuklar bana parmak falan atıyolardı küfür falan ediyodum ama sesim çıkmıyodu vuramıyordum sürekli bu böyle gitti aylarca parmak atıp gülüyorlardı hep beraber yalnızdım vuramıyordum işte lanet olsun sonra bir gün yatsı namazından sonra düşündüm kendi kendime kızdım kendine gel dedim sen bu kadar şeyi boşunamı yapıyon dedim [şınav - barfiks] ve cesaretimi topladım eğerki bir daha bana biri böyle bişey yaparsa vuracağım dedim hemde ALLAH üzerine yemin ettim bence sende yap ALLAH üzerine yemin et birisi bulaşırsa ne olursa olsun dalacağım Allah insana o cesareti veriyor üstelikte mazlumsan dua et.+yarın oldu tenefüs çaldı okulda en arkadayım çocuk ön sıradan geldi arkama geçti işte anlarsın hareketler yaptı dayadı falan parmak attı döndüm suratına baktım bir tane geçirdim yumruk tabi şaşırdı gücümü toplayıp çaktım 2.ciyi herif şaşırdı tabi bak korkma asla ölmez/ölmessin asla sakatlanmassın/sakatlanmaz orda bana bir yumruk attı kafama sersemledim şaşırdım tabi ilk yumruk yiyişin rastgele vurduk birbirimize tabi gerçekten bir tane vurunca gerisi geliyor kesinlikle bir tane adam gibi vurmalısın senin elin kolun yokmu KARDEŞİM vur işte aynı kol sendede var senden fazla bir yerimi var sonra darbeler alıyordum sersemliyordum ama kendimi hiç bozmadan daha hızlı şekilde vuruyordum mesela o bana bir tane vururken ben sinirden aynı anda 5 yumrukla cevap veriyordum kavga benim lehime döndü çok şaşırdım ondan sonra kendini dünyanın efendisi sanarsın dünyaya bakışın değişir gururlanarak gezersin çok hoş duygudur acıma hiç bence bir tane yapıştır bunu denemelisin yoksa bu böyle gitmez tamam anladık 3 yedin 5 edin ama 6. da bir yere kadar korkma onlar senden güçlü değiller ve sen aynen şu şekilde diyorsun ya vursam adama bişi olmazsa korkma adam çelikten yapılmış değil seninde elin pamuk değil o da etten kemikten onunda canı var sana tavsiyem ilk olarak bir tokat çek tokatın psikolojik etkisi vardır bak bakim yarın bir daha kimse bir şey diyebiliyormu sakın heycanlanma soğukkanlı ol içinden sen bittin lan bismillah diyip tokatı geçir hadi raki bitir olum  hadi canım ve kavgada aslan gibi kükre bağır küfür falan atki adamlar desin vaysss kaçın la bune böyle korksunlar bak görürsün yanındakiler nasıl susarlar  ama eğer ki korkaklık yaparsan vurmazsan artık yapacağım bir şey yok cehenneme kadar yolun var gavura vururmuş gibi vur kolay gele (israillli komandoya vururmuş gibi :DD)


   Ortaokul çocuğu kavgacı bebe (şu parmak atmak kısmına koptum anasını :DDD )bilirdim sana yazacaklarımı ama neyse zaman harcamak istemiyorum
   |
   |
   _____________________________

  • Yarbay
   5859 Mesaj
   22 Temmuz 2010 23:43:55
   quote:

   Orijinalden alıntı: caköp

   karşındaki 1.80 sen ise 1.60 isen napcan peki? Cesaeet yeter mi? Zıplayıp mı çakıcan yumruğu?

   sen böyle diyebiliyorsan gerçekten hiç kavga etmemişsin
   |
   |
   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   22 Temmuz 2010 23:43:57
   Olum niye yalan atıyon p..
   Burda uydurmuşssun yok ona vurdum abisi geldi onuda dövdüm felan ilgi çekmek için konu açma

   http://forum.donanimhaber.com/m_34944886/mpage_1/key_//tm.htm#34945025   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ARTiZ_ -- 22 Temmuz 2010; 23:44:19 >
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   560 Mesaj
   22 Temmuz 2010 23:48:30
   amerikan güreşi izle ama ole smackdown falan deil ufc falan bul bişiler bak ordaki hareketleri yap adamlara adamlar felç
   |
   |
   _____________________________

  • Çavuş
   80 Mesaj
   22 Temmuz 2010 23:52:57
   arkadasım korkma yürekli ol karsındakide senin gibi bir insan biri sana laf mı attı hiç konuşmadan direk vur hiç tereddüt etme vur vur vur 3-5 kişi olsun yine vur hiç degilse gururunla dayak yersin ögüt vermek gibi olmasınb sakın yanlış anlama az çok bende kavga ettim deneyimlerimi söylüyorum
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   831 Mesaj
   22 Temmuz 2010 23:53:44
   boş ver böyle kal
   |
   |
   _____________________________

   Punto 1.3 Multijet 16V Dynamic
  • Yarbay
   7422 Mesaj
   23 Temmuz 2010 01:01:04
   dövüş sporuna git

   3-5 ay gitsen bile yeter

   kendine güvenin gelir
   |
   |
  • Binbaşı
   1031 Mesaj
   23 Temmuz 2010 01:07:01
   Bende böyledim.
   11 yaşında 1,5 yıl Teakwondoya gittim.
   Yakın dövüş teknikleri dahil pek çok saldırı ve savunma tekniklerini öğrenmiş oldum.Gerçi şimdi hiçbirini hatırlamıyorum :)
   Ama sonuç olarak özgüvenim ve cesaretim tavan yaptı.

   Bir dövüş sporuna başlayacaksan sana önerim; teakwon-do veya judo dur.
   |
   |
   _____________________________

  • Çavuş
   66 Mesaj
   24 Temmuz 2010 14:10:54
   quote:

   Orijinalden alıntı: Cnr95

   Aynen hacı olay cesarette bitiyor öyle yada böyle en büyük ihtimalle dayak yersin... ama dayak atmayı başarabilirsen sana bir daha dalmaya korkar... Mesela ben lise 1 e geçtim okul başlayalı 1 ay oldu 2 yakın arkadaşım dayak yedi.gözü morardı geçti bile :D kimse bana dalmıyor etmiyor neden.. ? herkeze tavrım açık... Ben insanlara kıyamam ama bana kıyanada öyle kıyarımki En yakın arkadaşımın GÖzünü morarttığım olmuştur.. Okulun ortasında bana çelme takan artislik yapan 11.sınıf çocuğun burnunu kırdım 2.hafta.. Müdürün gözü önünde... Hiçbirşey de demeediler bi daha yapma bize söyle falan dediler.. Çocukda yallah hastaneye...Gereksiz yere kavga etmeyin ama gerekincede sonunu düşünmeyin...dalın :D

   burnunumu kırdın :D:D:D:D:DD:D:D:D:
   |
   |
   _____________________________

  • Yarbay
   2772 Mesaj
   24 Temmuz 2010 14:34:38
   Kavgada daima ilk yumruğu atan kazanır derler. İlk yumruğu sen atmaya çalış. Fakat vuramıyorum diyorsun. O zaman geriye tek seçenek kalıyor. Erkekliğin yüzde 99 u kaçmaktır. Kavgaya girme, boşa dayak yeme.
   |
   |
   _____________________________


   ρѕη: αcмzѕlи
  • Yarbay
   2897 Mesaj
   24 Temmuz 2010 14:45:37
   quote:

   Orijinalden alıntı: frenzy

   Kavgada daima ilk yumruğu atan kazanır derler. İlk yumruğu sen atmaya çalış. Fakat vuramıyorum diyorsun. O zaman geriye tek seçenek kalıyor. Erkekliğin yüzde 99 u kaçmaktır. Kavgaya girme, boşa dayak yeme.

   Bugüne kadar neredeyse %80 ilk darbeyi ben almışımdır fakat işler orda yazıldığı gibi olmaya biliyor bunuda göz önünde bulundurmak lazım.
   |
   |
   _____________________________


Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,358
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.