Şimdi Ara

Kato Dağına Türk Bayrağı Açan Trabzonlu! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
4.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ne alaka hocam 18 yaşındayım bu zamana kadar chp ile ilgili hiçbirşeyi görmedim gördüysemde hatırlamıyorum nede olsa 14 yıldır iktidara gelemiyorlar bende ülkemin geçmişi hakkında bilgi edinmek istediğimden size soruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

adamlar kandırılık dediler peki senin ağa babalrın herşey açıkken daha neyin peşinden giderlerki onu söyle tuncelide gandi yürüyüşe neden katılmadı ondan bahset ayakkabılara koça verdi ondanmı.

kandırıldık demedi. bizi hiçkimse kandıramadı dedi. ortada açık olan bişey yok . bunlara özgür hakimlerle savcılar karar verir . kandırılmak suça iştiraki ortadan kaldırmaz . eylemde bütünlük varsa vatana ihanetten yargılanır. bizi kandıramayanlar onları nasıl kandırıyorlar . kandıranlar listesi fetoyla sınırlı değil. güneydoğuda pkk askere alma şubeleri açmış mahkemelerini kurmuş özerklik ilan etmiş . bu yine kandırılmış . daha kaç gün önce Türk ordusu güneydoğuda katliam yapıyor diyordu . bu da mı kandırılma .
    400 km yi 70 yaşında yürüyen birinin sağlık sorunları elbette olur. Tunceli halkının bu gösteriyi yapması bol bol yeter. ülkenin cumhurbaşkanı bu yürüyüşü yapanlara düşman mı ki yürüyüşe katılmıyor o kafayla bakarsan . bu yürüyüş chp nin değil Tunceli insanının yürüyüşüdür . o sebeple katılmıyor

• armanac05 A kullanıcısına yanıt
    en azından itiraf var bundan zararla dönüldede halen fetöye hizmet eden ülkenin ananmuhalafet partisi var sen buna takıl. chp terör örgütleri ile bağı yok dersen kendini kandırmış olursun şu sezgin tanrıkulunu takip nerelerde boy gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircitak -- 25 Temmuz 2017; 8:44:1 >
  • gogla chp ve terör pkk cenazleri yazman yeterli.
  • quote:

en azından itiraf var bundan zararla dönüldede halen fetöye hizmet eden ülkenin ananmuhalafet partisi var sen buna takıl. chp terör örgütleri ile bağı yok dersen kendini kandırmış olursun şu sezgin tanrıkulunu takip nerelerde boy gösteriyor.

itiraf mahkemeye olur bana olmaz. bizim herhangi bir terör örgütüyle işimiz olmaz. fetoya da hizmet etmeyiz bop projesine de amerikaya da . fetoya karşıyım diye fetonun diğer ortaklarından yana mı olacağız. uzuna karşıyım diye diğer ortaklarına mı dost olacağız . hepsi amerikanın kin nefret ve katliam dolu sahte İslam ve arkasından işgal projelerinin uşakları.
    feto ve arkasındaki amerika muhteremden nefret ettiği için 15 temmuzu ve 17 25 aralığı yapmadı , muhterem kanserden ölecek ne de olsa , o ölmeden bayraktarı değiştirelim diye yaptı . mısırda yaptıkları gibi . yaşlanmış diktatörü genç diktatörle değiştirdiler .
    doğru birşey var. muhterem hayatı boyunca fetodan nefret etti . erbakan da nefret ettti. onları feto ve imralı katiliyle ortak yapan kimdi . hepsi kime hizmet ediyordu .
    sezgin tanrıkulu pkk lı değil chp diyarbakır mv sidir.
    ayıp mı günah mı diyarbakırın en iyi eğitimli en çok çok sözü geçen insanının chp li olması .
    o kafayla Aziz Sancar da pkk lı olur .

her terör örgütünün avukatlığını yapmak zorundamasınız.
  • quote:

her terör örgütünün avukatlığını yapmak zorundamasınız.

ben hayatım boyunca fetoya selam vermedim . hoca efendi de demedim .eşkiyaya sayın öcalan da demedim . bop katilleri ırakta 3 milyon insanı katlederken yanlarında da olmadım . kısaca hayatım boyunca kandırılmadım .
    sizin muhtereminizi de hiç sevmedim . üstün hizmet madalyam da yok ( hizmeti neydi acaba )
    ne gaflete ne delalete ne hıyanete düştüm
  • allahın lazı ayagının dibine mermiyi yiyince nasıl kaçıyor ama
    güzel peki şu adalet için yürüyen şahışlar içinde aynı şeyleri söylebelirmisiniz.
  • quote:

güzel peki şu adalet için yürüyen şahışlar içinde aynı şeyleri söylebelirmisiniz.

fetonun meclis abisi paşalar gibi yaşarken , fetonun bakan abileri misler gibi yaşarken fetoyla mücadele eden kadri gürsel içerdeyse o ülkede adalet yoktur . Türk ordusunun harekat planlarını youtube a yükleyenler , pkk ile ortak katliam yapanlar , kozmik odaya girenler bu kadar rahatken enis berberoğlu içerdeyse adalet yoktur .
    adalet yürüyüşünü kemal kılıçdaroğlu başlattı . adaletin olmadığını düşünen milyonlarca insan da destek verdi. buna ülkü ocakları başkanları da hdp de saadet partisi de destek verdi .
    meclisteki halkın vekillerini tutuklatmak demokrasi değil iktidar baskısıdır olsa olsa.
    kandırıldık demek tutuklanmamak için yeterli mi . meclis abisi neden tutuklanmıyor . çok şey mi biliyor

hainlik yapanın ne zamandır savunur atatürkün partsi sözde, millet farıkında nereye yürürseniz yürüyün sandıkta kalır birilerinden medet umarsınız.
  • quote:

hainlik yapanın ne zamandır savunur atatürkün partsi sözde, millet farıkında nereye yürürseniz yürüyün sandıkta kalır birilerinden medet umarsınız.

bu ülkeye ihanet eden baştan beri belli. amerikanın fetonun aponun suç ortağı da belli. . bop projesinin türkiyedeki ortakları da belli bop projesi de belli . vermişler eline cia ajanlarının tesbihi seccadeyi git türkleri kandır demişler .
    bizim için oy oranının önemi yok . büyük ortadoğu ve büyük kürdistan projesine %25 karşı koyuyorsa o bize yeter
    bunları söyleyen başka parti olsa tamamda heryerde onlarla yanyan yürüyüp onların avukatlığını yapanlar bunu söylemesi traji komik duruyo rus bebekleri gibi sanki parti içinde partiler var.
  • quote:

bunları söyleyen başka parti olsa tamamda heryerde onlarla yanyan yürüyüp onların avukatlığını yapanlar bunu söylemesi traji komik duruyo rus bebekleri gibi sanki parti içinde partiler var.

kimin avukatıymış merak ettim .cia uşağı pkk ve fetonun ortağı belli . aselsanın mühendislerinin de gaffar okan ın da necip hablemitoğlu nun da hepsinin katilleri belli . bak bakalım soruşturmalarda katil yazıyor mu . hepsinin üzeri örtülmüş .
    chp mi aselsanın mühendislerine intihar raporu verip soruşturmayı kapattı .
    pkklıların cenazelerinde kimler boy gösterip avukat yollar fetö için kimler yürür.
  • Şu adamda 1 kilo taş**ak yoksa ne olayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.