Şimdi Ara

Kato Dağına Türk Bayrağı Açan Trabzonlu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
4.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru diyorsunuzda böyle yazinca sıkıntı yok.

Ama ilk mesajinizdaki gibi genelleme yaparsaniz olmaz.

Yanliş alginin önüne geçmek için ilk mesajinizi duzeltmenizde yarar var.Tipki benim size yazmiş oldugum mesaji duzeltmem gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: Celas Victoria

forumda bazı konularda karadenizlilere sallayanları görüyorum. genelde bunlar pembe g.tlü tatlı su hümanistleri oluyor. karadenizlilerin çoğunda bu korkusuzluk, bu yürek vardır. siz yanından bile geçemezsiniz. kurtuluş savaşında en çok şehit veren illerde karandeniz illeri vardır.

Direnişi başlatan ege efeleriydi kuvayı milliye ile birlik oldular tek karadenizliler cesur değil yani.En çok şehit veren yerlere bölge bölge baktığında ise iç anadolu ve ege başı çekiyor.Karadeniz 4.sıradaydı yanlış hatırlamıyorsam.

Konumuz ne kadar şehit verildiği değil, haburda teröristleri alkışlatan iktidara karadenizliler destek veriyor mu?Veriyor.Olay bitmiştir.Chp li değilim bu arada,kalkıp chp ye mi oy versinler deme.Gitsinler hepara versinler mhp ye versinler hiç olmazsa onlar hainlik yapmadı.

hangi partiye oy verdikleri beni ilgilendirmez. beni ilgilendiren şey teröre karşı net tutumlarıdır. bu ülkede türk olup hdpye oy verenler de var. umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

• Helal olsun. Yürekli adammış.
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    chpnin yaptıkları görmemem ilginç geliyor bana.
  • Şırnak ve Hakkari'ye toki lük konutlar ve iş imkanları sağlayıp karadenizlilerin çok değil 300-500 bini oraya göç ettirilsin. Pkk is over
  • Karadeniz' e vur emri versinler. Tabanca tüfek ne varsa dalarız. Karadenizliler küçük yaşta oğullarına silah eğitimi veriyorlar. Kendimden bilirim dedem az tüfek tabanca attırmadı.

• sufistike kullanıcısına yanıt
    gılıçdaröğlü yollara dökülür ama..
  • Bak mardinli kürt biri olarak söylüyorum karadenizliler harbi delikanlı özelikle trabzon artvin illerinden çok delikanlı yürekli insanlar tanıyorum güzel ülkem inş bu pkk işitten kurtulur ölene kadar mustafa kemalin askerleriyiz

• Ulan keşke karadenizde doğup büyüseydim. İstanbulun zılkı çıktı yav samsun kızları çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celas Victoria

forumda bazı konularda karadenizlilere sallayanları görüyorum. genelde bunlar pembe g.tlü tatlı su hümanistleri oluyor. karadenizlilerin çoğunda bu korkusuzluk, bu yürek vardır. siz yanından bile geçemezsiniz. kurtuluş savaşında en çok şehit veren illerde karandeniz illeri vardır.

karedenizliler özellikle ordu-giresun-trabzon-rize civarı yontulmamıştır. bunlarla ortak yaşamak zulümdür. ayrıca bu bölgelerde ermeni-pontus dönmeside bol miktarda bulunur. işte bunlar haindir. benim alt katımda bir pontus dönmesi var. sorsan en dinci bunlar ama her türlü ahlaksızlık bunlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 21 Temmuz 2017; 17:25:57 >
  • Helal olsun yiğide
  • Trabzon bu ülkenin çimentosudur.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Chp ne yaptı? (Cidden bilmiyorum. Adamlar 14 senedir iktidara gelemedikleri için hiçbir bilgim yok. Biraz aydınlatırsanız sevinirim.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karadeniz insanı vatansever ve korkusuz olur. Helal olsun bir kez daha gördük.

• quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Hoicam tabiriniz cuk diye oturmuş harika tespit yapmışsınoz. Burda karadeniz insanına çomar deyip vatan severlik taslayanların 1 tanesi bu hareketi yapamaz sonrada buraya gelip karedenizlilere çomar diye boş konuşur

çomar diye vatanını sevene demiyoruz . cahile diyoruz . o cahiller bir bilse 8 milyar dolarlık kredi+ isviçre bankalarına yatırılan gizli para karşılığı pkk ya operasyon yapılmaması anlaşmasını , o silahı değil demirden levye ile montaj sanayisinde alman mühendisi Türk yapmış abi dedirtir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukk12

Chp ne yaptı? (Cidden bilmiyorum. Adamlar 14 senedir iktidara gelemedikleri için hiçbir bilgim yok. Biraz aydınlatırsanız sevinirim.)

Türk ordusunun bop projesi güçleri tarafından yok edilip 3 parçaya bölünmüş Türkiye projesine karşı yıllardır savaşıyoruz yetmez mi. fetoşla apoya sayın demeyeni , ırak tezkeresini desteklemeyeni ,kıbrısta ver kurtul zihniyetini desteklemeyeni mecliste dövdüğünüz yıllarda biz savaşıyorduk , düşmana esir oluyorduk
  • Bize katoda Trabzon :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

chpnin yaptıkları görmemem ilginç geliyor bana.

ağa baban 8 milyar dolar kredi+ isviçre bankalarına yatan gizli para karşılığı Türk ordusunu pkk ya satarken biz bunu ülkeye anlatıyorduk .
    sana ve senden olana ilginç gelir tabi. seçimden bir gece evveline kadar apoya sayın öcalan , 17 aralıktan bir gece evveline kadar fetoya muhterem hocaefendi , 2002 seçimlerinden evvel Türk ordusu güneydoğuda katliam yapıyor diyen zihniyete herşey ilginç gelir
  • armanac05 A kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam yaşım gereği o günleri görmedim(18 yaşındayım.) gördüysemde hatırlamıyorum. Teşekkür ederim bu arada bana birazda olsa bilgi verdiğiniz için bu konular üstünde biraz araştırma yapacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayret Teröristler doluşmamış. Forumda berkan elvan felan gibilerin bi olayı olsaydı şimdiye 100 sayfa olmuştu bu konu. Helal olsun denilecek insan olunca 1-2 sayfa işte. Forumdaki, Ülkedeki insanların içler acısı hain hali.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.