Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
17
Favori
596.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında bende sinbo 3128 modelini alacaktım 100 liraydı fiyatı.ama ucuz etin yahnisi misali almadım gittim 110 lira daha fazla verip philips aldım.güzel bi ürün kullanımı temizlemesi kolay.aslında posaları tam kuru kalmıyo ama idare eder kurulukta.alacak olanlar düşünmesinler bile.aldımı 1 kez alın tam alın.uğraşmayın birdaha kesin çözüm.
  • 22 Ekimde bimde satışa sunulan katı meyve sıkacağını şiddetle tavsiye ederim.69 tl gibi bir rakama mükemmel performans sağlıyor!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: swapper

22 Ekimde bimde satışa sunulan katı meyve sıkacağını şiddetle tavsiye ederim.69 tl gibi bir rakama mükemmel performans sağlıyor!!!!

Ayrıca sinbonun 1000 watt olan makinesi de mükemmel, 129 liraya satışta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

22 Ekimde bimde satışa sunulan katı meyve sıkacağını şiddetle tavsiye ederim.69 tl gibi bir rakama mükemmel performans sağlıyor!!!!

Fiyatı uygun olsa kullan at elektronik aletlerinden derdimde 3 aylık ömrü var zaten bu fiyat çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi türco -- 6 Kasım 2010; 9:49:25 >
  • Arkadaşlar Arzumun bu modeli nasıldır? Fiyat olarak uygun ama Boshun bu modeli ile ya da Moulinex xl ile kıyaslarsak bu Arzum'dan farkı nedir?

Arzum AR-164 Mela Plus'da malzemeleri kesmeden suyunu sıkabiliyor, kabuklarını ayıklayabiliyor mu acaba?

• Burada bahsi geçen elektrikli ve motorlu meyve sıkacaklarını kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim.

Kısa süre şevk ile kullanılıyor ve çok memnun kalınıyor. Sonrasında bunun birde temizliği var, temizliği uzun sürüyor. Mutfakta yer olsa bile bu çok yer kaplıyor türünden şikayetler artıyor. Ve rafa kaldırılıyor makineler.

Ben sanayi tipi sıkacak almak istiyorum; çok kullanışlı ve esin sonuç veriyor. Yok meyveleri dilimle, kabuğunu soy vs. gerek kalmıyor. Kullanan arkadaşlar bana marka önerebilirler mi? Sağlam bir şey almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forza Kartal

quote:

Orjinalden alıntı: yüksel75

Arkadaşlar philips 1861 almaya karar verdim fakat mağazada altına baktım ÇİN MALI olduğunu gördüm biraz çekindim

Artık birçok ünlü firma mallarını çinde üretiyor kimisi A kalite çıkıyor kimiside malum çin malı tabiriyle çıkıyor

geçtiğimiz anneler gününe atit olmak üzerer migrosun bir kampanyası vardı sinbo katı meyve sıkacağı ve yanında birde tost makinası 74.00tl idi hemen aldık ,katı meyve sıkacağı 800 watt ,güçlü oluşu sert olan hauçta bile banamısın demiyor, aile kalabalık olduğu için bir kiloyu sıkıyoruz bir seferde,şu anki fiyatını bilmiyorum ancak size tavsiyem en az 800 watt olmasına önem verin.1000 watt olanınıda arkadaşımız açıklamış zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 7 Kasım 2010; 11:54:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: türco

quote:

quote:

Fiyatı uygun olsa kullan at elektronik aletlerinden derdimde 3 aylık ömrü var zaten bu fiyat çok fazla.

3 aylık mı?

Yapmayın yahu, 3 ay sonra bozulacaksa üretmelerinin manası ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: türco

quote:

quote:

3 ay çok kısa bir süre ,garanti kapsamı devamında sakata gelmesi ,üreticiyi zora sokmazmı?.

• Yine 3 ay dayanırsa iyi, benim aldıklarım 3-10 gün arası götürdü o yüzden tatile vs. giderken kullan-at elektronik alet hesabı diye alıyorum artık. Ama bazı şeyler var ki fritöz vs. gibi kesinlikle kanerojen oranı yüksek olduğu söyleniyor o yüzden 5 yıl dayansa dahi almam yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakin

quote:

Orijinalden alıntı: drakin

http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/kati-meyve-presi.html

arkadaşlar bim de ki meyve sıkacağı sizce nasıl.850w paslanmaz çelik gövde iyi gibime geldi ama birde burdan sormak istedim ?

arkadaşlar yokmu yorumu olan 1 tane var her gittiğimde al beni diyo ama emin değilim

merhaba
    bim deki satışlar bitti ama ben yine de yazayım yorumları mı. arşivlik olur.
    ürün piyasadaki katı meyve sıkacaklarıyla hemen hemen aynı(gücü 850 watt ve çoğu üründen güçlü) ve 3 te 1 fiyatına 2 yıl garantili satılıyor. Bebeğimiz için aldık ama kendimiz için de kullanıyoruz. memnunuz. posa kabına poşet geçirirsen temizlenmesi kolay oluyor. bulaşık makinesinde bütün parçaları yıkanabiliyor.
    tavsiye olunur

• Şöyle söylim; sinbo aldık 1 kere kullandık sonra garipledi alet sesi mesi arttı hmn iade ettim.sonra bosch mes3000 aldım.sessiz ve güçlü muzdan bile çeyrek bardak çıkarttım.sinbo alacak kadar zengin değilim.
  • Sinbo berbat bişe hediye olarak geldi 1 kere kulandım mutfağı mafetti parçaları dısarı tasıyor suyunu tam sıkmıyor çok ses yapıyor diyene kenara koydum gecen gun elma baya ucu diyene alım suyunu sıkar içerimdedim dediğimle kaldım fişe taktım çalısmıyor berbat bişe al çope at :S
  • Nasıl bir zihniyet muzdan su çıkarmanın peşinde olabilir?
    Patatesin de suyunu denediniz mi?
  • ARÇELİK K1579 ALMAYIIIINNN

Arkadaşlar ne alırsınız bilmem ama ne almıyalım derseniz arçelik almayın.
    Bir hafta gezip en sonunda yerli bir firma kazansın deyip gittik arçelikten
    katı meyve sıkacağı aldık. En dandik katı meyve sıkacaklarının filitre bölümlerinin
    kenarlarında bile eli kesmesin diye yuvarlatılma yapılmışken bizim güzide markamız
    arçelikte bu düşünülmemiş aparatı çıkartırken parmağım kesildi. Aradım firmayı durumu
    anlattım bana söylenen tüm ürünler aynıysa yapacak bişey yok dediler böyle kullanacaksınız dediler.
    Her seferinde çıkartırken elimimi keseyim diyorum telefondaki görevliye (13.11.2010.10:35) bana yapacak bişey yok diyor.
    Hani çıldırmamak elde değil. Almayın arkadaşlar bedavaya verseler yine almayın zira bedava bile etmez.
  • Arkadaşlar bence kaliteli bir ürün almakta büyük fayda var, servis olayı da çok önemli doğrusu, 40 lira fazla verip iyi bir ürün almanın uzun vadede daha doğru olacağını düşünüyorum. Marka söylemek istemiyoeum ama siz zaten iyi markaları biliyorsunuzdur..
  • Merhabalar...

Şu Anda Yeni İthal Ettiğimiz Philips 1861

225 Tl Fiyatla Satışta....

İsteyenler Pm Atabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karqasa -- 26 Kasım 2010; 17:20:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Nasıl bir zihniyet muzdan su çıkarmanın peşinde olabilir?
    Patatesin de suyunu denediniz mi?

patatesin suyu mide ağrısı için birebir doğal bir ilaçtır. bu nedenle tesadüfende olsa aslında sık sık yapılan bir işlemle dalga geçmişsiniz:)
    muz olayı ayrı:)
  • JuicePresso, geleneksel meyve sıkacaklarının çok ötesinde bir ürün. JuicePresso ile meyvelerin tadı, rengi ve kokusu değişmezken; diğer meyve sıkacaklarına göre meyvelerin besin değerini de yaklaşık 4 kat daha fazla koruyor. Üstelik meyvelerin yarısını değil, neredeyse tamamını sıkıyor. Böylece doğanın tüm besinlerini almamıza olanak sağlıyor.

Geleneksel sıkacaklar, sebze ve meyveleri sıkmaktan öte rendelemektedir. JuicePresso ise aklınıza gelebilecek herşeyin suyunu çıkartmaktadır.

JuicePresso akıllı ekstraksiyon sistemi ile daha fazla su ve daha az posa çıkartmaktadır. Piyasada hiçbir yerde bulamayacağınız ve hiçbir markada bulamayacağınız PATENTLİ bir üründür. Geleneksel sıkacaklara göre bıçaksız bir sisteme sahiptir.

Ürün hakkında bilgi almak isteyenler bana mail adresimden ulaşabilirler.

alptekinozen@coway.com.tr

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.