E

Teğmen
05 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar yavas akan trafik var. minibus sağdan sola benim seride giriyor sinyal vermeden . ben yol vermiyorum israrla geciyor ve ben durabilecegim halde sol arka yandan vuruyorum. bu durumda kim haklidir?
dun aksam sorun yoktu sabah bir garipti yanina gidim baktigimda agzindan 2 -3 er yem attigini gordum bir kac kez yapti su an halsizlik var uyuyor sorun ne olabilir sizce?
twitter'da gördum ve acikcasi duygulandim huzunlendim. sanirim siz de ayni seyleri yasayacaksiniz.
Milli Takım'da Romanya maçı öncesinde kamp yapılan Nevzat Demir Tesisleri'nde  büyük kavga çıktığı öğrenildi.

SELÇUK AVRUPA MAÇINA MI SAKLIYORSUN KENDİNİ
Ay yıldızlıların kaptanı Emre Belözoğlu Selçuk İnan'a dönerek " Kimse Milli Takım'da sakatlığını bahane ederek oynamamazlık yapamaz. 70 milyonun kalbi bizimleyken sen küçük hesapların peşindesin. Avrupa maçınız olabilir ama Milli Takım her şeyin üstünde bunu iyice anlamalısınız." diyerek Selçuk'a çok sert çıktı.

MİLLİ TAKIM'I SENDEN ÇOK DÜŞÜNÜYORUM
Bunun üzerine Selçuk İnan Belözoğlu'na dönerek " Bu sözleri hak etmiyorum. Sakat olduğum için oynamıyorum. Yoksa Milli Takım'ı senden çok düşünüyorum. Merek etme." diyerek cevap verdi.

VOLKAN DEMİREL: HADDİNİ BİL SELÇUK
Araya Volkan Demirel araya girerek Selçuk İnan'a büyük tepki gösterdi. "Sen kimsin ki Milli Takım'ın kaptanına cevap veriyorsun haddini bil" deyince bu sefer de olaya Selçuk'un en yakın arkadaşı Burak Yılmaz girdi ve Volkan ve Emre'nin üzerine yürüdü.

TEKME TOKAT KAVGA ÇIKTI
İki futbolcunun da karşılık vermesi sonucu Ümraniye'de tekme tokatlar havada uçuştu. 4 oyuncunun bu büyük kavgası sonrasında Abdullah Avcı Emre ve Volkan'dan yana tavır alırken Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ı kadro dışı bırakmıştı.

kaynak:http://kralspor.ensonhaber.com/
malumunuz almış başını gidiyor bir alex türküsü. bir yandan aykut istifa aziz istifa. gündem komple fenerbahçe dezenformasyonu üzerine, medyada başka bir şey yok. ama gel görelim ki avrupa'da kötü giden ve ligde son 2 maçtır galip gelemeyen bir gs var.. ama ne hikmetse ligde sadece bir beraberlik fazlası olan diğer yandan da avrupa'da iyi giden fenerbahçe yerden yere vuruluyor öldü bittiye getiriliyor. gs'ye sanki " çaktırma fener'e saldırıyoruz bu durumunu dile getirmiyoruz bu fırsattan istifade toparlan bir an evvel" deniyor. yani medya birine yapıcı yaklaşırken diğerine yıpratıcı yaklaşıyor. işin en garibi de bizim taraftarımız bunu göremiyor.

not: gsliler inşallah provoke olmamışınızdır yine, objektif bir değerlendirme yaptım şikayet etmeyin hemen provoke oluyorum diye
alex sanırım en büyük hizmetini gerçek fenerlileri görmemizi sağlayarak yaptı. alex'i kulübe tercih edenler size başarılar, biz gerçek fenerbahçeliler fenerbahçe ile yolumuza devam ediyoruz ve sahadaki diğer 17 birbirinden değerli futbolcumuzu desteklemeye devam ediyoruz.
bölüm uzaklaştırması aldım.. tahrik ve provoke edici mesajmış. kaldı ki gs bölümünde değildi konu fenerbahçe yani kendi takımımın forumunda idi. tahrik edici provoke edici ne var mecbur muyum ben gs'yi tutmaya? bu yanlışı lütfen düzeltin..
arkadaşlarım bir bir evleniyor. bu gidişle yalnız kalacağım ben de mi evleneyim? yaş 26 akıl yaşım 45.
gibisinden şeyler koyacaksınız esprilerimi alıntılayıp..
tavsiye edersiniz arkadaslar? mumkunse bulmasi sıkıntı olmayan elime hizli ulasacak bir alet tavsiyesi olursa guzel olur.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.525
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 47.760 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.