DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Katı Meyve Sıkacağı
45
Cevap
1
Favori
32.357
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      8 Mesaj
      17 Eylül 2007 14:50:06
      Merhaba Arkadaşlar,

Katı Meyve Sıkacağı için hangi marka/modeli tavsiye edersiniz? aşağıdaki ürünleri kullananlar var mı?

1-PHILIPS HR 1861 ALU KATI MEYVA SIKACAĞI
      2-PHILIPS HR 1858 KATI MEYVA SIKACAĞI

İyi çalışmalar.

"Bir Mühendisin Kod Defterinden"
      www.mehmetguzel.net
    • Yarbay
      8258 Mesaj
      17 Eylül 2007 14:57:31
      Ben 1 hafta önce fiyat/performans ı düşünerek SINBO SJ-3113 KATI MEYVA SIKACAĞI'nı
      Hepsiburada üzerinden sipariş verdim (79 YTL) henüz gelmedi SINBO gümrükten çekmek üzereymiş malları, keza kış yaklaşmakta oldugundan katı meyve sıkacaklarına talep çokmuş, gelsin bir inceleyeceğiz bakalım

http://www.hepsiburada....58&ProductID=mtsinsj3113

Audio / Video : OnkyoTX-NR656 | Heco Victa Prime 702 + 302 + C102 | Hi-Media Q10 Pro | Samsung 60 KS8000 SUHD TV | Logitech Harmony One | Onkyo Aktif Sub | Vu+ Solo 4K
      PC : MSI B350 TOMAHAWK, AMD Ryzen 7 1700X (XIGMATEK TYR SD1264B), Samsung S24B350H, CORSAIR VENGEANCE DDR4-3000Mhz C15 16GB (2x8GB), Asus R7 260X O.C. 2GB, Coolermaster HAF912 Plus, CORSAIR Force 60GB SATA 6.0Gb/s 550-490MB/s, FSP HD700 Hydro 700W PSU, Logitech MX 1000 Laser | Logitech Formula Force EX Direksiyon
      Muhtelif : Samsung S7 Edge | Ipad Air 2 | Audio Technica ATH-CKS77 | Canon 60D with 18-55 & 50mm f1.8 | Braun 790cc | Philips Bodygroom TT2021
    • Er
      8 Mesaj
      17 Eylül 2007 15:13:44
      Havuç gibi sert sebze ve meyveleri sıkabiliyor mu?

www.mehmetguzel.net
    • Binbaşı
      1696 Mesaj
      17 Eylül 2007 15:54:56
      quote:

Orjinalden alıntı: guzelm

Merhaba Arkadaşlar,

Katı Meyve Sıkacağı için hangi marka/modeli tavsiye edersiniz? aşağıdaki ürünleri kullananlar var mı?

İyi çalışmalar.

Merhabalar. Linkini verdiğiniz iki ürün arasında birinin alüminyum gövde ve 700 watt olması ile ötekinin plastik gövdeli ve 650 watt olmasından başka fark göremedim ben. Sonuç olarak ikisi de harika cihazlardır, karar sizin, arada 70 ytl var. Gövdesinin sağlam olması sizin için önemli ise Alu'yu tercih edin.

quote:

Havuç gibi sert sebze ve meyveleri sıkabiliyor mu?

Tabii; havuç, elma, sebze suyu sıkabilirsiniz

• Er
      8 Mesaj
      17 Eylül 2007 15:59:56
      SINBO SJ-3113 modeli havuç sıkabiliyor mu?

Bilgiler için teşekkürler.

www.mehmetguzel.net
    • Binbaşı
      1696 Mesaj
      17 Eylül 2007 16:03:06
      quote:

SINBO SJ-3113 modeli havuç sıkabiliyor mu?

Bilgiler için teşekkürler.

Evet sıkabiliyor

• IOS Beta Tester
      2797 Mesaj
      17 Eylül 2007 16:57:39
      quote:

Merhaba Arkadaşlar,

İyi çalışmalar.

hafta sonu metrodan pıhılıps marka katı meyva sıkacağı aldım ve çok kullanışlı elmayı bütünüyle atıyorsun başka hiç bir işlem yapmana gerek kalmadan suynu 5 saniyede bardağa boşaltıyor.şu an kampanyası var tüm merkezi yerlerde stantlarında test edip alabilirsin.
      not:modeli serisi aklımda değil ama şeffaf bir aletti.

İranlı Bir Sair Demiş Ki "Aşka Uçarsan Kanadın Yanar"...Mevlana Cevap Vermiş "Aşka Uçamazsan Kanat Neye Yarar.."
    • Er
      8 Mesaj
      18 Eylül 2007 10:31:15
      299 YTL ye almışsanız ALU modelidir.

Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar.

www.mehmetguzel.net
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      19 Eylül 2007 13:18:35
      internetten veya doğubankın karsısındaki hanın alt katından daha ucuza alabilirsiniz arkadaşlar. bosuna teknosadan falan 300 lira bayılmayın.
      ayrıca bizim burdaki marmaris büfe sinbo meyve sıkacağı kullanıyor 80 ytl'lik olandan fakat pek memnun değil ev için ideal olabilir ama sık kullanımda sinbo kullanışlı değilmiş!

• Binbaşı
      1696 Mesaj
      19 Eylül 2007 18:44:11
      Katı meyve sıkıcısında tercihiniz Braun Philis veya Moulinex olsun. Motor güçleri yüksek olduğu için biraz pahalılar ama değer diye düşünüyorum.
      (Mesela sıradan bir cihazla atıyorum 1 kilo havuçtan 4 bardak su çıkaracakken bu cihazlarla daha fazlasını çıkarabilirsiniz)

• Teğmen
      168 Mesaj
      19 Eylül 2007 22:16:51
      arkadaşım fakir almıştım gayet memnunum makineye biraz yaklaşsam benide sıkacak

IRIVER T30 + SENNHEİSER İE4
    • Binbaşı
      1696 Mesaj
      19 Eylül 2007 23:25:12
      quote:

Orjinalden alıntı: mntnr

arkadaşım fakir almıştım gayet memnunum makineye biraz yaklaşsam benide sıkacak

Sanırım şu modelden kullanıyorsunuz. O da iyi bir üründür
      http://www.weblebi.com/...d=mkCUB6uIinp8y2fqBUFahQ

• Binbaşı
      1506 Mesaj
      23 Eylül 2007 08:17:02
      Arnica nektarin 205 aldım dün, 60 ytl. Hemen bir arzum bayine bakın derim.

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      24 Eylül 2007 14:19:44
      hepsi burada dan philips hr 1861 aldım bu ürünü ve diğer markaları bayağı araştırdım gerek meyveleri bütün halleriyle alması için genişletilmiş hazne ağızı gerekse sessizliği bence hiç uzakdoğu mallarına bakmayın sonuçta birkez alıyorsunuz

• Binbaşı
      1696 Mesaj
      24 Eylül 2007 22:21:57
      quote:

Orjinalden alıntı: mustafa sucu

Arnica nektarin 205 aldım dün, 60 ytl. Hemen bir arzum bayine bakın derim.

Aynısından bizde de var. Çok iyi olmasa da idare eder bir cihaz. Tek eksiği, posa haznesi biraz küçük ve motor gücü Philips ve Braun'lar kadar kuvvetli değil.
      http://www.arnica.com.t...splayProduct&ProdID=GI09

• Yüzbaşı
      655 Mesaj
      24 Eylül 2007 22:59:15
      quote:

Orjinalden alıntı: ahweto

hepsi burada dan philips hr 1861 aldım bu ürünü ve diğer markaları bayağı araştırdım gerek meyveleri bütün halleriyle alması için genişletilmiş hazne ağızı gerekse sessizliği bence hiç uzakdoğu mallarına bakmayın sonuçta birkez alıyorsunuz

kutuyu çevirip made in neresi bi bakar mısın

• Er
      8 Mesaj
      25 Eylül 2007 11:38:34
      Bir çok firmanın uzak doğuda fabrikası var:)

www.mehmetguzel.net
    • Yüzbaşı
      427 Mesaj
      29 Eylül 2007 11:45:29
      "çin de üretilmiştir" yazıyor.

• Teğmen
      139 Mesaj
      14 Ekim 2007 12:45:14
      philips için meyveyi aşağı iterken kullanılan aparatın bıçağa çarptığı yazıyor buda bıçağı köreltebilirmiş fakirde ya da diğerlerinde bu varmı gerçi düşününce olmaması mümkün değil gibi

• Yarbay
      12949 Mesaj
      14 Ekim 2007 13:24:36
      quote:

Orjinalden alıntı: cosmopolitan

philips için meyveyi aşağı iterken kullanılan aparatın bıçağa çarptığı yazıyor buda bıçağı köreltebilirmiş fakirde ya da diğerlerinde bu varmı gerçi düşününce olmaması mümkün değil gibi

Bu affedilemez bir tasarım eksikliği.Olmaması gereken bir durum.Ayıplı ürünler kategorisine girer.Meyve iticisi bıçağa değmeyecek uzunlukta tasarlanmak zorundadır.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.