Şimdi Ara

Kaspersky - ESET - Windows & OFFİCE LİSANS [ Lisans Satış ] Uygun Fiyata (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
88
Favori
41.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kicco24 K kullanıcısına yanıt

Püre değil total ? 100tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcıdan Eset İnternet Security aldım, ilk sayfadaki fiyatlar güncel değil özelden zamlı bi fiyat veriliyor size.

1 yıllık aldım 9buçuk aylık lisans geldi.

Çocuk kandırır gibi "kullanin siz sure eklenir bazen öyle oluyor dijitalde" yazıyor bide Kaspersky - ESET - Windows & OFFİCE LİSANS  [ Lisans Satış ] Uygun Fiyata 

Sonradan 2buçuk ay eklenecek sanki süreye. Key bu, ne kadarlıksa o kadar kullanırsın.

Neyse alacak veya almayı düşünen arkadaşlar için deneyimimi paylaştım. İyi forumlar.

• Efendim içinize sinmediyse 2.5 ay ücret iade edilir, bazen bunlar olabiliyor tedarik ile alakalı.

Çoğu zaman tam süre aktivasyon yada fazla olarak veriliyor sizde bu durum yaşandı.

Buraya yazmak yerine bana pm atabilirsiniz kimseyi kandırma gibi durumumuz yok.

Hayırlı günler herkese.

• gladyo38 G kullanıcısına yanıt

10 liranın 20 liranın peşine düşecek değilim. Ayrıca tabikide buraya yazacağım, sonuçta yaşadığım tecrübeyi almayı düşünen arkadaşlarla paylaştım. Forumun mantığı bu.

İyi satışlar size.

• Gok2rk kullanıcısına yanıt

Burda 100'lerce kişiye lisans key sağladım genel olarak çoguna fazla süre bile verdim, dijital lisanslarda nadir de olsa bu durum olabiliyor sonuçta bizde tedarikciyiz? Bir dahaki sefere extra süre ile verirdim belki ihtiyacın olurdu biterdi, neyse ya anlayış lazım biraz kişide, burda gelip 10 20 tl derdinde değilim diye de demegoji yapmaya gerek yok. cevap yazmayınız mesaja.

• dün win 10 home için key aldım. sorunsuz şekilde lisansladı. kontrol ettim

cmd açıp

slmgr.vbs -xpr

yazarak lisans durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

"makine kalıcı olarak etkinleştirildi" yazdı. yani format bile atsam otomatik lisans devam edecek şekilde.

tavsiye ederim. kendisine teşekkür ederim.

• office 365 lisansı satın aldım,

kendisi hem mesajlara cok hızlı dönüş yapmakta hem de hızlıca yardımcı olmakta.

bol kazanclar.

• sadece duolingo pro alabilir miyim? linkden sadece canva ile birlikte veriyor. Bununla birlikte office 2019 ve antivirus alacagim.

• PM bakıyor musunuz? Windows 11 key bekliyorum IBAN havale yaptım, yükleme yapacağım. PM dönmediniz.

• eagen kullanıcısına yanıt

Geri Dönüş Yaptı hızlıca, 1 adet key alındı. Etkinleştirildi.

• Tskler herkese hızlı yardımcı olmaya çalışıyorum

• Genel memnuniyete güvenerek bir adet Kaspersky Total Security siparişi verilmiştir.Artık olacakları bekleyelim.

GÜNCELLEME: Süreç biraz geç işlemiş olsa da (hafta sonundan olsa gerek) Ahmet Bey 1 yıl / 5 cihaz + 2 ay fazlalık ile bolca sürpriz yapmasını bilmiştir.Bizede hakkını vermek düşer.Nihayetinde hakikat ortadadır.Haliyle gönül rahatlığıyla değerlendirilebilir.Kendisine şükranlarımı sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıldırım Kemal -- 29 Ocak 2023; 2:33:27 >
  • merhabalar kaspersky total security 1 yıl 1 üyelik ne kadar pm den dönüş yapabilirseniz görüşelim

• Pm atılmıştır.

• Ücreti yolladım keyi bekliyorum?

• Key teslim edilmiştir tsk ederim.

• Sorunsuz alışveriş. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyah1beyaz0 -- 21 Şubat 2023; 21:36:47 >
  • Kendisinden 7 yıldır alışveriş yapıyorum. İlk zamanlar kaspersky pure sonrada total versiyonunu kendisi sayesinde kullanıyorum.
    Bugün yine alışveriş yaptım ve tabiki herkese de tavsiye ediyorum 👍

• Kendisinden daha önce de birkaç kez Kaspersky Total Security satın almıştım. Şimdi de Office 2021 Pro Plus lisansı satın aldım. Problemsiz, güvenilir bir satıcı, herkese tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.