Şimdi Ara

Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.299 FINAL WinAll (Türkçe) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warez tarzı (Crack,Serial vs..) konulardan bahsetmeyiniz, aksi taktirde cezai işlem uygulanacaktır !!
  • Bende niye bu denli yüksek işlemci kullanıyor?
    AMD XP2000+ 512Ram
     Kaspersky Anti-Virus v6.0.0.299 FINAL WinAll (Türkçe)
  • Bitdefender ve NOD32 virüs tespit yönünden son zamanlarda ciddi gelişim gösteriyor.
  • pm ler buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extreme_mac -- 12 Nisan 2006; 17:13:50 >
  • @Comet
    Kaspersky tarama esnasında ramden çok işlemciye yükleniyor. Ama mesela Spyware Doctor, Spybot S&D gibi "antispyware" programları da tarama yaparken %90-100 arası işlemci ve 40-50 MB civarında ram kullanıyorlar. Bu açıdan bakınca komple bir İnternet Security programının bu tüketim değeri oldukça makul.

Ve hep söylediğim gibi tarama zamanlarınızı bilgisayarınızı kullanmadığınız zamana ayarlayın. Tarama yaparken bilgisayarınızı kullanmamanızı da öneririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Comet

Bende niye bu denli yüksek işlemci kullanıyor?
    AMD XP2000+ 512Ram

abi sen kurulumu yaparken dikkat etmemişsin yani bütün korumaları kurmuşsun onun içinde antispy,vs bi sürü şey var işine yaramayanları dudurursan sorun olmaz.ben sadece antivirüs ve antihacker kullanıyorum.
  • @celcin
    @extreme_mac Teşekkürler
    Tekrar kurucam, ama bunun içinde ekstra anti-hacker var mı, çünkü bende ayrıca Kaspersky anti-hacker zaten kurulu.
  • Arkadaşlar Kaspersky 6.0 da proactive zone alarm ile çakışır mı?
  • @comet
    Kaspersky İnternet Security 6 da anti-hacker da mevcuttur. Kurarken ayrıca anti-hacker kurulu ise onu kaldırmanı isteyecektir.

@Technolog_
    Ben dediğin şekilde kullanıyorum. Anti-hacker'ı disable ettim, edilmezse 2 güvenlik duvarı problem çıkarabilir hatta KAV5 versiyonundaki gibi reset atabilir. Onun dışında bazı durumlarda hem Kaspersky'nin proaktif koruması hem de Zone Alarm aynı durum için uyarı verebiliyor. Hatta aktif kullanılan antispyware programlarının ortak özellikleri de çakışabilir. Bu durumun, aynı şey için 2-3 uyarı vermesi dışında sakıncası yok.
  • kaspersky ı yeni bırakıp Anti-Vir e geçmiştim.ama sanırım bu yeni surumu denemek gerek.kaspersky dan kralı yok zatenumarım eskş surumler kadar kasmaz bilgisayarı.
  • Paylaşım için teşekkürler
  • Eline sağlık paylasım için tşkler
  • quote:

Bende niye bu denli yüksek işlemci kullanıyor?
    AMD XP2000+ 512Ram

Eğer bu değer tarama esnasındaysa normal. Ama normal zamanda böyle oluyorsa Proactive Defense kısmından Application Integrity Control açıksa, onu kapat düzelecektir.
  • Bu Kaspersky programı sp2 de sorunsuz çalışıyor mu? Piyasaya daha çıkmadığına göre beta sürümüdür herhalde.
  • eyvallah abi
  • @Mrhero
    O değer tarama esnasındaki değer. Zaten o sorun çözüldü
  • sağolasın dostum paylaşım için.. Türkçe olması guzel indireyim
  • quote:

@celcin
    @extreme_mac Teşekkürler
    Tekrar kurucam, ama bunun içinde ekstra anti-hacker var mı, çünkü bende ayrıca Kaspersky anti-hacker zaten kurulu.

evet abi anti-hacker bunda mevcut.kurulumu yaparken custom seçeneğinden istediğini kaldır.aksi halde bilgisayarı çok kasıyor.
    ya da kurulumu yaptıktn sonra internet security'i açıp kapatabilirsin.

http://img135.imageshack.us/img135/108/adsz4sg.jpg

bu limkte resmi var

• eee bunu kurduk diyelim 17 mayıstan sora napcaz kalıcı çözümü yoq mu bunun.update le halledemicez mi?
  • Bu zaten beta versiyonu ve bu nedenle de 17 Mayısa kadar kullanım hakkı vermişler. 17 Mayıs civarlarında bir aksilik olmazsa esas versiyon çıkacak. Onu o zaman düşünmek lazım!

quote:

Orjinalden alıntı: sessizciqlik
    eee bunu kurduk diyelim 17 mayıstan sora napcaz kalıcı çözümü yoq mu bunun.update le halledemicez mi?

Not: En üstte linki verilen Kaspersky Antivirüs 6 dır. Bu versiyonda anti-hacker olmaz. Anti-hacker dahili olarak "Kaspersky İnternet Security 6" da bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celcin -- 13 Nisan 2006; 19:12:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.