Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Mac OS da kullanılabiliyor mu kaspersky?

Evet.

• ben de pc icin alabilirim, pm atabilirsiniz.

• Ortak olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Mac OS da kullanılabiliyor mu kaspersky?

Hocam adı geçen sitede bazı versiyonlarında only windows yazıyor bazılarında Win/Mac/And yazıyor. Alırken buna dikkat etmek gerekiyor

• İnternet security olanı nasıl arkadaşlar kullanışlı mi. Norton security kullanıyorum yıllardır ama şuan biraz pahalı bunumu satın alsam acaba diye dusundum

• Kaspersky total 2021 satın almaya çalışıyorum ancak hata veriyor. Satın alabilen arkadaşla ortak olurum.

• boş yeri olan varsa yazsın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevreMühendisi -- 10 Mart 2021; 7:27:37 >
  • Bos yer varsa yazar misiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu siteden sanal kart ile 1 yıllık 3pc kaspersky total aldım (13.25 AUD) 78TL kesti, aktivasyon yaparken gerekli miydi bilmiyorum hideipvpn.com uygulamasını 1 günlük trial kurup avustralya sidney ip si ile aktif ettim sorun olmadı..

• ortak almak isteyen varsa pm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

ortak almak isteyen varsa pm.

kaspersky vpn kullanılabiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: SweetHome

Bu siteden sanal kart ile 1 yıllık 3pc kaspersky total aldım (13.25 AUD) 78TL kesti, aktivasyon yaparken gerekli miydi bilmiyorum hideipvpn.com uygulamasını 1 günlük trial kurup avustralya sidney ip si ile aktif ettim sorun olmadı..

ortak arıyor musunuz

• 1 adet kis 2021 key için ortak olunur

• 2 yıllık almayı düşünüyorum, hesap başına 50 tl, almayı düşünen varsapm atsın, 2 kişi daha çıktığı gün alırım hesabı

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyber Cop

2 yıllık almayı düşünüyorum, hesap başına 50 tl, almayı düşünen varsapm atsın, 2 kişi daha çıktığı gün alırım hesabı

Merhaba, ben katılırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyber Cop

2 yıllık almayı düşünüyorum, hesap başına 50 tl, almayı düşünen varsapm atsın, 2 kişi daha çıktığı gün alırım hesabı

2 yıllık kaspesky internet security siparişi geçtim, almak isteyenler pm atsın, vpn gerekmekte ilk kurulum için bilginiz olsun.

• Kaspersky Internet Security for Android 1 Kullanıcı 366 gün almak isteyenler pm atsın. VPN gerektirmez fiyatı 15TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsukru61 -- 4 Nisan 2021; 23:24:18 >
  • Freedome VPN'in sitesine giremiyorum. Bir sıkıntı mı var?

Geçen sene bu şekilde key almıştım, uzun süre de kullandım. Şimdi yeni bilgisayarımda deniyorum, key avustralya'dan alındığı için aktivasyonunu ancak avustralya'da yapabilirsiniz diyor. Freedome VPN'in de siteye giremediğim için kuramıyorum. Başka yolu var mıdır bildiğiniz?

• Arkadaşlar bu ürünler farklı key olarak mı veriyor sistem?

Ben 5 cihazlık kaspersky vpn aldım denemelik bana tek key verdi ama 5 cihazdan giriş yapabiliyorum aynı anda 5 kişi kullanabiliyor.

Bu sitede satılanlarda aynı mantık mı yoksa 3 cihaz diyorsa 3 farklı key mi veriyor?

Teşekkürler.

• Total Security 1 yıllık 1 cihaz yeri olan varsa haber verebilir.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.