Şimdi Ara

Kasko ve trafik sigortasında tamirci oyunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sigorta şirketleri vatandaşı, istediği tamircilere yönlendirip hasarları ucuza getiriyor. Yan sanayi üretimi parçayla aracın değeri düşüyor. Oysa vatandaşın onarımı istediği yerde yaptırma şansı varmış.Devamı için ->http://www.hurriyet.com.tr/kasko-ve-trafik-sigortasinda-tamirci-oyunu-40418692

• Sormayın hocam işte bu nedenle anlatırken istediğiniz servise götürebilirsiniz diye özellikle belirtiyorum.

Trafik sigortasında küçük firmalar olabildiğince sorun çıkartıyor.Anlaşmalı servise gitmezseniz ödeme yapmam diyen bile var.

Bunun üzerinden en iyi acente veya avukatlar gelir
  • Hocam merhaba,

Hasar takibi olmayan, sizin adınıza hasarları takip etmeyen hasardan anlamayan kişilere 3 kuruş ucuz olsun 5 kuruş ucuz olsun diye yaptıranların makus kaderi.

Burada trafik sigortası ile alakalı değil sorun acenteden kaynaklanıyor.Sizin haklarınızı savunacak, sizin yerinize iş takip edecek vs vs. sigortalı hele ilk defa kaza yaptıysa sudan çıkmış balığa dönüyor.

Yasal olarak aracı istediğiniz servise götürebilirsiniz, şuraya gidecen buraya gitmek zorundasın şeklinde yönlendirmelere kanmayın.
    Forumda son 1 ay içerisinde kaç kişiyi benim müşterim olmamasına rağmen mağduriyetten kurtardım. Her zaman söylüyorum hasar anında Eksperi siz değil acente sahibi araması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Sormayın hocam işte bu nedenle anlatırken istediğiniz servise götürebilirsiniz diye özellikle belirtiyorum.

Trafik sigortasında küçük firmalar olabildiğince sorun çıkartıyor.Anlaşmalı servise gitmezseniz ödeme yapmam diyen bile var.

Bunun üzerinden en iyi acente veya avukatlar gelir

En iyi acente denildiğinde de aklıma siz geliyorsunuz :)
  • Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim sayın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.