Şimdi Ara

Kasko, kredi kartı ve iade nasıl oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben aracıma 3 ay önce internetten kasko yaptırdım yaklaşık 3.500 tl kredi kartına 12 ay olarak böldüm.
    Diyelim kredi kartımın borcunu 2 ayda tamamen bitirdim limitim fullendi, aracımı da sattım ve kasko sigortayı iptal ettim. Bu iade bana nasıl yapılacak kredi kartımın borcu ödendiği için ona yapılamaz sanıyorum. Nakit olarak mı verecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Confather -- 14 Aralık 2020; 22:15:3 >

• Kalan tutar kredi kartina 12 esit taksitte + olarak iade edilir. Kkarti borcun olmasa bile ileride yapacagin alisverislerden dusulmus olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ntticaret N kullanıcısına yanıt
    Yani nakit çekemeyeceğim ama + olarak iade tutarı kadar harcamayı ödeme yapmadan kullanabileceğim
  • 3500/12 kadar miktar her ay kartınıza iade olur tabi kullandığınız hak düşülerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 15 Aralık 2020; 2:11:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı ile yapılan ödeme şekli nasılla genelde ayni şekil iade olur siz kredi kartının taksidini komple ödediniz diye banka şirkete komple ödeme yapmaz diye düşünüyorum 12 taksit şeklinde olabilir kısa sürede yeninden araç alıcaksınız kalan tutarı yeni kasko poliçenize ekleyebilirsiniz ben öyle yaptım
  • 2500-2600 TL tutarında bir meblağ kalan son 9 taksit şeklinde kartınızın borcu olmasa dahi + bakiye olarak ödenir.

Bazı bankalar bu + bakiyeleri veya fazla ödemeleri masrafsız ve faizsiz olarak vadesiz hesaba aktarabiliyor.

• Anladım dostlar cevaplar için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.