Şimdi Ara

Kasımdaki update (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
0
Favori
29.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: profxxx

quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

quote:

Orijinalden alıntı: gamemonster957-12

Ya bir anlayamadım avatarlı sürüm ne demek avatar awardslar kullanılıyormu

Awards hâlâ yok. "Avatarlı sürüm" demek "Avatar paketi bu sürüme dahil" demek.
    Avatar paketi kurulmazsa menüde avatarın yerine siyah bir karaltı duruyor. Ve avatarla ilgili hiçbir işlem yapılamıyor.

hala fable 3 açılmama sorunu var mı?

607 De Var Ama Bide 609 Çıkmış Onda O Sorun Geçtimi Bilmiyorum Ama 609 Daki Kadar Hızlı Bi Board Görmedim Diyorlar Yükleyenler

• Son Dashboard baya hızlı arkadaşlar merak etmeyin. Bizzat online olarak uzun süredir test ediyorum Live'da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gamemonster957-12

Ya bir anlayamadım avatarlı sürüm ne demek avatar awardslar kullanılıyormu

Awards hâlâ yok. "Avatarlı sürüm" demek "Avatar paketi bu sürüme dahil" demek.
    Avatar paketi kurulmazsa menüde avatarın yerine siyah bir karaltı duruyor. Ve avatarla ilgili hiçbir işlem yapılamıyor.

Anladım teşekkürler

• Az önce Digiex'de uzun bir açıklama okudum. Yeni bir disk algılama sisteminin gelmiş olma ihtimali çok çok yüksek. Ama hangi DVD sürücülerin ve hangi fw'lerin bundan etkilendiği hakkında bir test yapılmamış. 2.0.12606 öncesi Dashboard'larda bir sorun görünmüyor. İşler kesinleşinceye kadar uzak durun. Verdiğim linkleri de sileceğim.
  • Ben 2.0.12607.0'dayım sorun yok şimdilik.
  • Bende 2.0.12609.0 Da Duruyorum Fable 3 Hariç Açılmayan Oyun Yok
  • quote:

Az önce Digiex'de uzun bir açıklama okudum. Yeni bir disk algılama sisteminin gelmiş olma ihtimali çok çok yüksek. Ama hangi DVD sürücülerin ve hangi fw'lerin bundan etkilendiği hakkında bir test yapılmamış. 2.0.12606 öncesi Dashboard'larda bir sorun görünmüyor. İşler kesinleşinceye kadar uzak durun. Verdiğim linkleri de sileceğim.

Eski Dashboard kullanıpta, Fable 3'ü açamayanlar ya da oyunun belirli bölümünden sonra disk okuma hatası alanlar var.
    Eğer böyle koruma olsaydı her oyun çalışmazdı? Bence final sürümü de açmayacak oyunu. O zaman yeni çıkacak oyunlarda göreceğiz.

• ya arkadaşlar 2.0.12607.0 ne 2.0.12609.0 ne ya hangisi yeni
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetok12

ya arkadaşlar 2.0.12607.0 ne 2.0.12609.0 ne ya hangisi yeni

2.0.12609.0
  • ne zaman çıkacak tam sürümü 4 kasım dime
  • quote:

sence hangi rakam büyük
    sabahtan beri xbox-scene olsun sevensins olsun heryerde okuyorum devamlı takip ediyorum,yazı baya uzun olacak ama istemeyen okumayabilir,şöyle mi oluyordu böyle mi oluyordu bu neymiş diye sormaya devam edebilir.
    üşenmeden yazıyorum bütün elde ettiğim bilgileri...
    c4eva bu verilen hatanın ''Failed AP25 Challenge'' bir sene önce açıklamasını yapmış
    her dvd rom desteklemiyormuş bu ap25 check olayını,atıyorum samsunglar desteklemiyor diyelim microsoft ap 2.5 kursa da dvd-rom desteklemediğinden mikisoft birşey yapamıyor,kurduğu program seni etkilemiyor fable 3 ü de oynuyorsun başkalarını da.Seni es geçiyor.c4eva da bu yazılımın butun romlarda desteklemedıgınden Microsoftun bunu kullanmasının bıraz zor oldugunu soylemıs,yabancı forumlarda arastırdım dedıgı gıbı etkılenmeyenler var adam official betada fable 3 backupı oynatıyor sorunsuz mesela.Bir sürü örnek var dvd rom a bağlı yani eğer mikisoft bu ap 2.5 u tum romlara destekleyecek bir yol bulursa o zaman hapı yuttuk demektır tek sansımız c4eva nın ap25 challenge ı bypass edecek bir fw yayınlamasıdır.
    ap25 check nedir onu açıklayayım bu arada.
    anti piracy 2.5 yani microsoftun korsan yazılıma karşı geliştirdiği bir yazılım
    Yeni dashboard update e dahil edildiği iddia ediliyor son günlerde

Ancak bazı kişiler de(özellikle son 1 haftada live a bağlanan kişiler) kendilerinde yeni dashboard olmamasına rağmen bu hatayı almışlar,bu da yeni bir iddiayı ortaya koyuyor microsoft size sormadan dashboardı güncellemiş olabilir(yıne belırteyım lıve a baglanan kısıler için geçerli benım konsolum dış dunyaya kapalı nasıl yapıcakkı dıye yazmayın dıye altını çiziyorum),dashboard kendi kendine güvenlik açığını kapatıp anti piracy 2.5 yazılımını arka planda indirip kurmuş olabilir
    Açıkçası ben arka planda bile yapılmadığını düşünüyorum geçen hafta medal of honor oynamaya girdim baya uzun süren bir update ile karşılaştım oyun updatei olmasına ihtimal vermedim çünkü bayağı uzundu.Orada eski dashboarda sahip kişilere de ap2.5 yuklenmiş olabilir.

xval2.0 ı ındırıp pcnızde exe dosyasını calıstırın bakalım ve buraya sonuçları yazın lutfen arkadaşlar
    result bolumunde failed ap25 challenge yazıyorsa ban flag hazır live a bağlanmanızı bekliyor demektir,clear yazıyorsa şu anda iyisiniz demektir.
    Ayrıca su bılgılerı de toparlarsak ıyı olacak
    Son zamanlarda live a girildimi*
    Uzun bir update yapıldımı?
    Dashboard versiyonunuz nedir?resmi olarak Betada mısınız yoksa sızan versiyonlardan birini mi indirdiniz?
    Yoksa eski dashboard NXE de misiniz?
    Fable 3 çalışıyor mu?vb
    vb bunları gruplayarak bir liste hazırlarsak ne olduğu hakkında atıp tutmaktan öteye geçip birşeyler söyleyebiliriz belki

Xval2 buradan indirin
    http://www.mediafire.com/?431w0hfjn63n2gz
    System settings>Console settings>system info ya girip oradan console ID ve en altta X value yazar 16 rakamdan oluşan bir rakam onu da girin ve decyrpt deyin sonucu verecek

paylaştığım dosyalar illegal içerik taşımamaktadır sadece bilgi paylaşımı adına yapıyorum kimseyi fw ye yönlendirme gibi bir niyetim yok,yönetim mesajımı silme niyetindeyse bunu dikkate alsın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 29 Ekim 2010; 18:16:05 >

• bugün sabah live'a girdim ama update fln gelmedi ne zamn gelcek bu update
  • Ben İndirdim Ne İşe Yarıyor O Program Çok Korkuyom Ya Ms Bizi Beter Etti
  • şimdi baktım secdata is clean yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 29 Ekim 2010; 18:28:57 >
  • son zamanlarda live a girdim oyunlarda falan bile herhangi bi update yaşamadım. beta sürümden öncekison dashboard yüklü beta falan yüklü değil fable 3 elimde yok malesef sevmediğim oyun olduğu içinde indirip yazmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

sence hangi rakam büyük
    sabahtan beri xbox-scene olsun sevensins olsun heryerde okuyorum devamlı takip ediyorum,yazı baya uzun olacak ama istemeyen okumayabilir,şöyle mi oluyordu böyle mi oluyordu bu neymiş diye sormaya devam edebilir.
    üşenmeden yazıyorum bütün elde ettiğim bilgileri...
    c4eva bu verilen hatanın ''Failed AP25 Challenge'' bir sene önce açıklamasını yapmış
    her dvd rom desteklemiyormuş bu ap25 check olayını,atıyorum samsunglar desteklemiyor diyelim microsoft ap 2.5 kursa da dvd-rom desteklemediğinden mikisoft birşey yapamıyor,kurduğu program seni etkilemiyor fable 3 ü de oynuyorsun başkalarını da.Seni es geçiyor.c4eva da bu yazılımın butun romlarda desteklemedıgınden Microsoftun bunu kullanmasının bıraz zor oldugunu soylemıs,yabancı forumlarda arastırdım dedıgı gıbı etkılenmeyenler var adam official betada fable 3 backupı oynatıyor sorunsuz mesela.Bir sürü örnek var dvd rom a bağlı yani eğer mikisoft bu ap 2.5 u tum romlara destekleyecek bir yol bulursa o zaman hapı yuttuk demektır tek sansımız c4eva nın ap25 challenge ı bypass edecek bir fw yayınlamasıdır.
    ap25 check nedir onu açıklayayım bu arada.
    anti piracy 2.5 yani microsoftun korsan yazılıma karşı geliştirdiği bir yazılım
    Yeni dashboard update e dahil edildiği iddia ediliyor son günlerde

Ancak bazı kişiler de(özellikle son 1 haftada live a bağlanan kişiler) kendilerinde yeni dashboard olmamasına rağmen bu hatayı almışlar,bu da yeni bir iddiayı ortaya koyuyor microsoft size sormadan dashboardı güncellemiş olabilir(yıne belırteyım lıve a baglanan kısıler için geçerli benım konsolum dış dunyaya kapalı nasıl yapıcakkı dıye yazmayın dıye altını çiziyorum),dashboard kendi kendine güvenlik açığını kapatıp anti piracy 2.5 yazılımını arka planda indirip kurmuş olabilir
    Açıkçası ben arka planda bile yapılmadığını düşünüyorum geçen hafta medal of honor oynamaya girdim baya uzun süren bir update ile karşılaştım oyun updatei olmasına ihtimal vermedim çünkü bayağı uzundu.Orada eski dashboarda sahip kişilere de ap2.5 yuklenmiş olabilir.

xval2.0 ı ındırıp pcnızde exe dosyasını calıstırın bakalım ve buraya sonuçları yazın lutfen arkadaşlar
    result bolumunde failed ap25 challenge yazıyorsa ban flag hazır live a bağlanmanızı bekliyor demektir,clear yazıyorsa şu anda iyisiniz demektir.
    Ayrıca su bılgılerı de toparlarsak ıyı olacak
    Son zamanlarda live a girildimi*
    Uzun bir update yapıldımı?
    Dashboard versiyonunuz nedir?resmi olarak Betada mısınız yoksa sızan versiyonlardan birini mi indirdiniz?
    Yoksa eski dashboard NXE de misiniz?
    Fable 3 çalışıyor mu?vb
    vb bunları gruplayarak bir liste hazırlarsak ne olduğu hakkında atıp tutmaktan öteye geçip birşeyler söyleyebiliriz belki

Xval2 buradan indirin
    http://www.mediafire.com/?431w0hfjn63n2gz
    System settings>Console settings>system info ya girip oradan console ID ve en altta X value yazar 16 rakamdan oluşan bir rakam onu da girin ve decyrpt deyin sonucu verecek

paylaştığım dosyalar illegal içerik taşımamaktadır sadece bilgi paylaşımı adına yapıyorum kimseyi fw ye yönlendirme gibi bir niyetim yok,yönetim mesajımı silme niyetindeyse bunu dikkate alsın lütfen

ap25check olayını hangi dvdler destekliyor hangileri desteklemiyor bilmiyoruz dimi?

• Ohh Clean ..... Yazıyo

Arkadaşlar Youtubede Video Gördüm Çocuğun Teki 609 Da Fable 3 ü Oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shitty Life˜ -- 29 Ekim 2010; 18:41:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamelord777

Ben İndirdim Ne İşe Yarıyor O Program Çok Korkuyom Ya Ms Bizi Beter Etti

bu program xbox360ın live serverlarına göndermek üzere bir ban logu oluşturup oluşturmadığına bakıyor,ancak live serverlarında ban kaydınız varsa herhangi bir sebepten ötürü karşı taraftan yani live serverından ban flag oluşturulduysa o zaman bu program onu göremez.

beta dashboardda fable3 ü deneyip oynayamayan arkadaşlar lütfen programı indirip sonucu buraya yazsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: Gamelord777

Ben İndirdim Ne İşe Yarıyor O Program Çok Korkuyom Ya Ms Bizi Beter Etti

bu program xbox360ın live serverlarına göndermek üzere bir ban logu oluşturup oluşturmadığına bakıyor,ancak live serverlarında ban kaydınız varsa herhangi bir sebepten ötürü karşı taraftan yani live serverından ban flag oluşturulduysa o zaman bu program onu göremez.

beta dashboardda fable3 ü deneyip oynayamayan arkadaşlar lütfen programı indirip sonucu buraya yazsınlar

Bendeki Beta Fable 3 ü Deneyip Oynayamadım Clean Yazdı Programda

• @profxxx xbox-scene de fable 3 u oynayan ve dashboard betaya sahip olan arkadaşların verdiği bilgilere göre bir kaç sonuç çıkabilir ama henüz erken,örneğin fable 3 dashboard betada ve sorunsuz oynuyor bu adamın dvd romu nedir,sonra bir tek bunla da olmuyor tabi bir kaç kişinin de aynı kayıtları destekleyen bilgiler vermesi lazım aynı sonuçlar aynı dvd romlar ile elde ediliyorsa o zaman ap 2.5 her dvd romda işe yaramıyor savı doğrulanmış olur.
    yukarıda yazdıklarım bu işte en üst düzey ilgilenen tipler için bile spekülasyon halinde ama bir gerçek var ki inkar etmek imkansız o da microsoft yeni bir anti piracy check koyacak
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.