Şimdi Ara

Kasımdaki update (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
0
Favori
29.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada şu yeni güncelleme için sabırsızlanıyorum xbox ın havası değişicek ilk başta sevmemiştim ama şimdi güzel geliyor menü tasarımları keskin hatlar falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodocan
    bu arada şu yeni güncelleme için sabırsızlanıyorum xbox ın havası değişicek ilk başta sevmemiştim ama şimdi güzel geliyor menü tasarımları keskin hatlar falan

Kartların rengi Yeşil-Beyaz ve bu sabit. Temalara uyum sağlamıyor. Bu dashboard'un en sevmediğim tarafı bu oldu.
  • Beyaz renkten bende nefret ederim ne olacak bilmem.
  • Hala yeni dashboardu sabırsızlıkla bekliyorum diyenler banlanmak için sabırsızlanıyor sanırım(fwliyseniz)
    Beyler durumun ciddiyeti şu,yeni dashboard ile artık eski elinizde olan oyunları bile oynayamayabilirsiniz bu kadar heyecanlanmayın,sonra hevesiniz kursağınızda kalabilir backup kullanan arkadaşlar size söylüyorum.

perma-ban dedikleri olay için çalışıyor adamlar,offline da olsan güme gidersin,bu olayı ayrıca offline için bir makine ayırıp sonra orada backupları oynayan ve online fwsiz legit makinesine profilini taşıyıp gamerscoreunu güncelleyen tiplerin önüne geçmek için de profile corrupt uyarısı veriyor,yani livedan da eski banlanmış makinendeki profilini de indiremeyeceksin,hem makineden hem oyunlarından hem de profilinden olunca sadece hardware ile kalmak da var,artık alır konsolu vazo diye vitrine koyarız

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Hala yeni dashboardu sabırsızlıkla bekliyorum diyenler banlanmak için sabırsızlanıyor sanırım(fwliyseniz)
    Beyler durumun ciddiyeti şu,yeni dashboard ile artık eski elinizde olan oyunları bile oynayamayabilirsiniz bu kadar heyecanlanmayın,sonra hevesiniz kursağınızda kalabilir backup kullanan arkadaşlar size söylüyorum.

perma-ban dedikleri olay için çalışıyor adamlar,offline da olsan güme gidersin,bu olayı ayrıca offline için bir makine ayırıp sonra orada backupları oynayan ve online fwsiz legit makinesine profilini taşıyıp gamerscoreunu güncelleyen tiplerin önüne geçmek için de profile corrupt uyarısı veriyor,yani livedan da eski banlanmış makinendeki profilini de indiremeyeceksin,hem makineden hem oyunlarından hem de profilinden olunca sadece hardware ile kalmak da var,artık alır konsolu vazo diye vitrine koyarız

tamam dostum sakin ol daha birşey olduğu yok beklicez ve görücezkorsanı savunmuyorum ama tek şunu diyorum bu konsolda xbox360 da korsan olayı biterse microsoft kendi topuğuna sıkmış olur.küçük düşündüğümü zannedebilirsiniz ama bu aletten korsan kalkınca büyük bir kesim bu aleti bırakıp ps3 e geçicektir

• quote:

Orijinalden alıntı: dodocan

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Hala yeni dashboardu sabırsızlıkla bekliyorum diyenler banlanmak için sabırsızlanıyor sanırım(fwliyseniz)

tamam dostum sakin ol daha birşey olduğu yok beklicez ve görücezkorsanı savunmuyorum ama tek şunu diyorum bu konsolda xbox360 da korsan olayı biterse microsoft kendi topuğuna sıkmış olur.küçük düşündüğümü zannedebilirsiniz ama bu aletten korsan kalkınca büyük bir kesim bu aleti bırakıp ps3 e geçicektir

Yoo küçük düşünmüyorsun asıl büyük resim bu :)
    Ps3 de şu anda jb ile oynayamayacağın oyun neredeyse yok,jtag den live arcade içeriğini çıkar jtagden exclusiveler dışında farkı yok,ona karşılık da ps3 exclusivelerine sahip olursun olur biter

• Ya korkmanıza gerek yok her çıkan dashboard güncellemesine atlmayın live a girmeyin sorun yok erğer fw kullanıyorsanız katlanacaksınız.Durup dururken korkmaya gerek yok ben 12581 deyim açılmayan oyun yok live a hiç girmedim çünkü fw li kullanıyorum oyun bulamadığım için o yüzden he dash a tlamıyorum ve live a girmiyorum bir hata yapıp 12581 e geçtim
  • lıveyı bı cozseler var ya ah ah
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamemonster957-12

Ya korkmanıza gerek yok her çıkan dashboard güncellemesine atlmayın live a girmeyin sorun yok erğer fw kullanıyorsanız katlanacaksınız.Durup dururken korkmaya gerek yok ben 12581 deyim açılmayan oyun yok live a hiç girmedim çünkü fw li kullanıyorum oyun bulamadığım için o yüzden he dash a tlamıyorum ve live a girmiyorum bir hata yapıp 12581 e geçtim

Live'a girmeden bu patch'i sana uygulatabilirler. Mesela CoD: Black Ops içine bu ap2.5'i koysalar milyonlarca kişi yapar bu güncellemeyi ve tadaa al sana offline ban Hepimiz ban yememek istiyoruz ama katlanacağız artık, yapacak bir şey yok. Belki yeni bir fw yada bir sistem çıkarılarak back-up oyun oynayabiliriz ama live'dan oynarım diye hiç düşünmeyin.

Not : Ne kadar bunları yazsamda bende ban gelmesin istiyorum. Şu kurban bayramında güzel bir live keyfi yaşayalım

• Görünüşe bakılırsa 12611 çıkmış. (LIVE'dan Beta Tester'lar için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 30 Ekim 2010; 1:30:22 >
  • AAaaaaa öyle birşey var dimi evet bak şimdi bir irkildim neyse zaten öyle birşey olursa dediğin gibi çıkar fw ama ms nin böyle birşey yapacağını sanmam adam fw den kazandığını biliyor fw olmasa xbox türkiyede pek satılmaz alanların çoğu kopya oyun açtığı içinde alıyor fable 3 ün açılmaması bence beta sürüm olması çünkü kinect daha çıkmadığı için oyunda kinect destekliyor dash da beta olun sistem duruyo benimde kafa karıştı yaşıyıp görücez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamemonster957-12

AAaaaaa öyle birşey var dimi evet bak şimdi bir irkildim neyse zaten öyle birşey olursa dediğin gibi çıkar fw ama ms nin böyle birşey yapacağını sanmam adam fw den kazandığını biliyor fw olmasa xbox türkiyede pek satılmaz alanların çoğu kopya oyun açtığı içinde alıyor fable 3 ün açılmaması bence beta sürüm olması çünkü kinect daha çıkmadığı için oyunda kinect destekliyor dash da beta olun sistem duruyo benimde kafa karıştı yaşıyıp görücez artık

Umarım öyledir.

Bu arada beta tester'lar bilgilendirirse sevinirim. C.R.U.I.S.E.R pm atıyorum şimdi sana takip ettiğin konuları verirsen bende takip ediyim bakalım back-up kullanan beta tester'larda Fable 3 ne durumda

• Ben beta testindeyim,az önce yeni bir update daha geldi fakat fable 3 hala çalışmıyor...
  • Resmi update günü gelir,

Karşınızda bir soru
    "Fable III'ü çalıştırabilirim, ama bir şartım var: Başka bir oyunu açmam.
    Yine de çalıştırmak istiyor musunuz?
    ÇALIŞTIR / İPTAL

Hangisini seçerdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Resmi update günü gelir,

Karşınızda bir soru
    "Fable III'ü çalıştırabilirim, ama bir şartım var: Başka bir oyunu açmam.
    Yine de çalıştırmak istiyor musunuz?
    ÇALIŞTIR / İPTAL

Hangisini seçerdiniz?

Cancel
  • Peki birşey soracağım Beta Test'te olan ve orjinal kullananlarda Fable 3 çalışıyormu bu soru herşeyi yanıtlayabilir
  • her konu gibi bu da fw olayına dönmüş . yapmayın şunu arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: süsse

Ben beta testindeyim,az önce yeni bir update daha geldi fakat fable 3 hala çalışmıyor...

dostum merhabalar
    şu tarz bir bilgi vermen mümkün mü bize en azından slim mi başka bir makine mi kullanıyorsun stock firmware de misin custom firmware de misin? vb aydıklatırsan seviniriz
    Console: Stock
    Drive: Hitachi 79
    Firmware: 1.51
    Dashboard: 2.0.9199.0
    Officially in beta: no
    Fable 3 working: yes
    Gamertag corruption: Haven't Checked.
    XVal result: Secdata is Clean
    Jtag : No

Örnektir
  • 2 adet cihazım var betada kayıtlı olan elite, lite on LT 1.1 fable 3 çalışmıyor

diğer cihazım slim 250gb fw yok, fable 3 orj elimde yok.

fakat yabancı forumlarda araştırdığım kadarı ile, oyunun orj sorunsuz açılıyormuş,ama beta testinde olan bazı kullanıcılarda,oyun donma,veya disk okunamıyor hataları veriyormuş.
  • Valla Beni Hiç Germez Resmi Uptadayi Yükledimmi Hiç Bişi Olmaz Şuan 609 Yüklü Ve Tüm Oyunlar Sorunsuz Çalışıyor.
    Fable III Hariç Onuda Zaten Sevmiyorum Sende Öyle Bi Yazıyosunki Haberi Sanki Fw liyiz Diye Kendimizi Öldürcez
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.