Şimdi Ara

Kasımdaki update (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
0
Favori
29.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • illaki bişiler olucaktır tabiki yada abgxle yeni bi patch uygularlar
  • Xbox360'ların Fable 3'e verdikleri tepkiler dvd sürücüleri ve fw'lerine göre değişiyor. (606 ve sonrası dashboard için konuşuyorum.)

Bazıları da Microsoft'un önlem alacaksa herkese yansıyacağını, bunun beta'dan kaynaklı bir hata olduğunu söylüyor.
  • arkadaşlarlar benim fw düşük akticasyon disck kullanıyom bu updateyi yaptığımda fw gidermi yaa
    yeni fw çıkmasın yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa başka bi yolu bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetok12

arkadaşlarlar benim fw düşük akticasyon disck kullanıyom bu updateyi yaptığımda fw gidermi yaa

keşke bişe belli değil daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Xbox360'ların Fable 3'e verdikleri tepkiler dvd sürücüleri ve fw'lerine göre değişiyor. (606 ve sonrası dashboard için konuşuyorum.)

Bazıları da Microsoft'un önlem alacaksa herkese yansıyacağını, bunun beta'dan kaynaklı bir hata olduğunu söylüyor.

mantıklı konuşmuşlar inş.öyledir
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

quote:

Orijinalden alıntı: SamirCakir

12607 versiyonu yükledim avatarım aktif oldu. Ancak önceden oynadığım gta4 artık açılmıyor play dvd çıkıyor sadece. Activate.iso gibi çözümlerde işe yaramadı ne yazıkki, @muro_73 sende durum nedir gta4 varsa deneyip yazabilirmisin ?

dvd fw rin 1.6 mı 1.7 mi merak ettim

fwsinin ne olduğunu bilmiyorum aldığım arkadaşa sordum bu gün eski fwli dedi sadece oda bilmiyor ne olduğunu. Bu gün tekrar denedim gta 4 ü ve ilk takmada oyunu gördü ve çalıştırdı. Ancak tekken 6 yı bir türlü çalıştıramadım ilk defa verbatime Imgburn ile oyun yazdım 3 tane cd yi heba ettim bile nette tüm anlatılanları yaptım Super multi dvdromum var (laptop) acaba bi hatamı yaptım? Ayrıca gta 4 ün içinde şu bahsedilen activate.iso dosyasıda var sanırım çünkü bazen gta 4 ü activate.iso gibi görüp o başlangıç videosu çıkıyor play dvd hesabı.

Şu fw atma olayından anlayan biri varsa bana bi yardımcı olsun yanlış birşey yapmak istemiyorum dvdromum Samsung teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamirCakir -- 27 Ekim 2010; 17:56:04 >

• quote:

quote:

quote:

12607 versiyonu yükledim avatarım aktif oldu. Ancak önceden oynadığım gta4 artık açılmıyor play dvd çıkıyor sadece. Activate.iso gibi çözümlerde işe yaramadı ne yazıkki, @muro_73 sende durum nedir gta4 varsa deneyip yazabilirmisin ?

dvd fw rin 1.6 mı 1.7 mi merak ettim

fwsinin ne olduğunu bilmiyorum aldığım arkadaşa sordum bu gün eski fwli dedi sadece oda bilmiyor ne olduğunu. Bu gün tekrar denedim gta 4 ü ve ilk takmada oyunu gördü ve çalıştırdı. Ancak tekken 6 yı bir türlü çalıştıramadım ilk defa verbatime Imgburn ile oyun yazdım 3 tane cd yi heba ettim bile nette tüm anlatılanları yaptım Super multi dvdromum var (laptop) acaba bi hatamı yaptım? Ayrıca gta 4 ün içinde şu bahsedilen activate.iso dosyasıda var sanırım çünkü bazen gta 4 ü activate.iso gibi görüp o başlangıç videosu çıkıyor play dvd hesabı.

Şu fw atma olayından anlayan biri varsa bana bi yardımcı olsun yanlış birşey yapmak istemiyorum dvdromum Samsung teşekkürler.

oyunları mutlaka abgx programından geçir içindeki gerekli ayarlamalarıda yapmalısın ondan sonra yazdır herşeyin doğru olduğuna eminsen dvd-rw den kaynaklanan bir olaydır benimde başıma geldi

• 12607 de avatar awards kullanılıyormu birde sizce yükliyeyimmi benimki 12581 ve açılmayan oyun yok fable 3 ü beğenmediğim için indirmedim ama denemek için bulucam birisinden.
  • hazır xbox team toplanmış sorumu sorayım xbox ekibi şimdi ben xboxda balck ops 3d destekli gelecek ama haberde streoskobik 3d filan diyor.Anaglyph gözlüklerle çalışmaz di mi eğer çalışırsa xbox alcam p2350 fullhd ekranım var,3d oyun oynamak istiyorum olmadı gtx40.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muro_73

Dediklerinden Hiç Birşey Anlamadım

Ayrıca Irmaktoyslandda Oynıyan Arkadaş Ankaradanmı Oturuyosun

Yok izmirde sanırım. Irmak Toys. a oyun oynamaya gelmiş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fetok12

arkadaşlarlar benim fw düşük akticasyon disck kullanıyom bu updateyi yaptığımda fw gidermi yaa

keşke bişe belli değil daha

şu yeni dashboardın 26 ekimde çıkan beta sürümümü 3 kasımda çıkıyor dime full sürümü amannnn neyse bende beta sürümünü yüklüyom artık bi sorun çıkarsa çıksın baaaaaneeeeeeeeeee

• 12609 sızmış arkadaşlar hâlâ "Beta". Xbox sitesinden ufak bir hileyle aşırılıyor bu sürümler.
  • Yani 12607 den farkı yok öylemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamemonster957-12

Yani 12607 den farkı yok öylemi.

Fark'ı olmasa yeni sürüm diye yayınlanmazdı diye düşünüyorum.
  • Farkdan kastım avatar awards live falan
  • 2.0.12609.0 Beta (Avatarlı Sürüm)

Çıkmıştır. Fable 3 Sorunu devam etmektedir. Avatar Awards hâlâ ünlem şeklinde görünmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 29 Ekim 2010; 12:07:13 >
  • çok pahalı olur türkiyede bu kinect
  • Ya bir anlayamadım avatarlı sürüm ne demek avatar awardslar kullanılıyormu
  • quote:

Ya bir anlayamadım avatarlı sürüm ne demek avatar awardslar kullanılıyormu

Awards hâlâ yok. "Avatarlı sürüm" demek "Avatar paketi bu sürüme dahil" demek.
    Avatar paketi kurulmazsa menüde avatarın yerine siyah bir karaltı duruyor. Ve avatarla ilgili hiçbir işlem yapılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

quote:

Ya bir anlayamadım avatarlı sürüm ne demek avatar awardslar kullanılıyormu

Awards hâlâ yok. "Avatarlı sürüm" demek "Avatar paketi bu sürüme dahil" demek.
    Avatar paketi kurulmazsa menüde avatarın yerine siyah bir karaltı duruyor. Ve avatarla ilgili hiçbir işlem yapılamıyor.

hala fable 3 açılmama sorunu var mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.