Şimdi Ara

Kasım 2010 Masa Üstü Resimleri.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
1
Favori
17.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ahmet Bar çok şık olmuş.. Çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán
    @torque89
    Ahmet Bar çok şık olmuş.. Çok hoşuma gitti.

Teşekkür ederim furkan,beğenmenize sevindim valla :)
  • Furkan* Klasik bir desk olmuş. Ama sevdim :)
    tw1sted Avedesk fontu kötü, (dock) iconları düzenli yaparsan güzel olur. :)
    ersanturk Gereksiz çok şey var maalesef. :)
    2smoke iconlar güzel baya, bekliyorum.
    torque89 Skinler çok güzel de fontunu beğenmedim. bir de, taskbar iconları hep aynı, sıkılmıyor musun. , Güzel olmuş ama.

Biraz olumsuz oldu ama neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 2 Kasım 2010; 21:56:36 >
  • @Owl City.

Evet fontu değiştirmeyi düşünüyorum aslında,sıkıldım.Taskbardaki iconlardan sıkılmadım,ama güzel iconlar bulursam kullanırım tabiki,daha doğrusu taskbar'a dokunmak hiç aklımdan geçmemişti,Temayı da değiştirdim aslında ama taskbarları arasında pek bir fark yok gibi,önceki mac temasıydı şimdiki appows diye bir şey.Dediğim gibi şu vize haftasını bir atlatayım bayrama kadar klas bir desk yetiştirmeye çalışıcam Ayrıca şu yarım kalan rainmeter skinlerini de bitiririm büyük ihtimal

• Abarttım boyutları, ilk defa bu kadar büyük ikon kullanıyorum. :) Ama çok kolay tıklanıyor

Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 2 Kasım 2010; 23:35:04 >
  •  Kasım  2010 Masa Üstü Resimleri..

Şirketteki masaüstümü koyasım geldi birden :)
  • Foruma yeni bir özellik eklenmiş sanırım. Her konunun ilk mesajında Facebook'da ve Twitter'da paylaşmak için butonlar mevcut..
  • Evet güzel özellik paylaştım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 3 Kasım 2010; 18:29:14 >

• Ferhat güzel olmuş finderbarı paylaşırmısın , bide tt kullanırken penceleri tam ekran yapamıyorum kenarlarda boşluk oluyo sende öyle bi sorun varmı ?
  • @Furkan*

Evet bende de boşluk kalıyor TT de,sanırım skinlerle de alakası var,pencere kenarı ice olan skin kullanırsan boşluk kalıyor
  • @furkan teşekkürlerhttp://jaziel.deviantart.com/art/Fantastic-OB-32291894?q=boost%3Apopular+Fantastic+OB&qo=2
    ttde aynı sorun bendede var.
    @torque teşekkürler
  • buda benden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersanturk

lütfen o wallpaperi paylasırmısın lütfen yalvarıyorum süpermis

• yorumlarınızı bekliyorum...

(hiç bir program kullanmadım sadece iconları değiştirdim)
  • Ohoyy ahali coşmuş

Uzun zamandır bakamıyordum desklere hepsi birbirinden güzel olmuş. Sadece sanal-insan çok gözümü aldı deskin İconların renkleri değişirse 10 numara olur gibime geldi.

torque89 dan aldığım en son RM super bar skini ile hala devam ediyorum okadar kullanışlı geldi ki değiştirmeye korktum şimdiye kadar aynı kullanışlılığı bulamam diye Yeniden teşekkürler.

Umuyorum bende yakında bir desk ekleyecem

• @re-storm

teşekkürler işe yaramasına sevindim doğrusu,ben de kaç aydır bırakamıyorum senin gibi re-storm
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

Ohoyy ahali coşmuş

Uzun zamandır bakamıyordum desklere hepsi birbirinden güzel olmuş. Sadece sanal-insan çok gözümü aldı deskin İconların renkleri değişirse 10 numara olur gibime geldi.

torque89 dan aldığım en son RM super bar skini ile hala devam ediyorum okadar kullanışlı geldi ki değiştirmeye korktum şimdiye kadar aynı kullanışlılığı bulamam diye Yeniden teşekkürler.

Umuyorum bende yakında bir desk ekleyecem

teşekkürler

gri iconlar bulursam değitirmeyi düşünüyorum

• Diğer başlıklara da baktım biraz. Çok iyi deskler hazırlamışsınız. Sizinkilere oranla çok amatörce biliyorum ama sadelikten ve yanayım böyle rahat ediyorum.
  • @Yedas

Wallpaper çok hoşmuş paylaşırmısın :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.