Şimdi Ara

Kasaya giren ethernet kablosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ethernet kablosu ile baglıyorum interneti masaustu pcye internette bazen oyun oynarken ping aşırı yukseliyor ve anakarta bagladıgım yerle oynayınca ileri ittirip yana dogru bastırınca filan internet düzeliyor hatta daha iyi oluyor kendi mi denk geliyor yoksa ben oynuyorum diye mi duzeliyor tam olarak anlayamadım ama bu şekilde bir dalgalanma var ornegin ping 66 75 arası gidip geliyor zaten sabit deil oda garip (diger evde oyle olmazdı pek sabit olurdu genelde) neyse 80e yukselmis gibi gorunup internet nerdeyse yokmus gibi tahmini 200-300 pinge yukseliyor oyun oynanmaz hale geliyor zaten kabloyla biraz oynayınca düzeliyor.

Kablo cat6 yeni aldım daha ve wi-fi ile baglanma sansım yok suan için

Teşekkürler cevaplarınız için takipteyim.

• gerçekten garip bir duruma ama şaşırmadım benimde buna benzer bir olay geçti başımdan daha yeni aldıgım daha dogrusu çektiğim internet kablosu ne güzel çalışıyordu pc yi yeniden başlattım kabloda oynama yok ama kablo nerden kopmuşşsa artık hiçte bakmadım yeni kablo vardı değiştirdim yeni aldım derken başka bir kablo ile dene bence çünkü sonuçta kul yapısı yenide olsa bozuk olabilir
    yahutta kurdun bir program virüs yahutta ana kartının internet portundan ve bir başka olayda driver olayı ama sen oynayınca düzeliyor demişşin baya bi şüpeli durum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.