Şimdi Ara

KASALARIN GÖKDELENİ CM-SKYSCRAPER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
20.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işçiliğinizi çok beğendim arkadaşlar, tebrik ederim güzel bir iş çıkarmışsınız
  • O ortamda bulunmak ve çalışmak o kadar malzemeyle rahat rahat uğraşmak çok zevklidir eminim bende istiyorum
    İşçilik hakikatten çok güzel tebrikler inşallah en yakın zamanda maddi durumunuz olur isteklerinizi gerçekleştirirsiniz kolay gelsin...
  • İşçilik çok güzel o malzemelerin arasında bende olmak isterdim o mdf o kadar düzgün nasıl ve nerde yapılır zaten neyse devamını bekleriz birde kabloları toplar birde uv duyarlı falan yaparsanız çok güzel olur kasa o kadar büyük olmasına rahmen yinede çok karışık olmuş biraz düzen istiyor
  • Hepinize zaman ayırıp yorum yaptığınız için tek tek teşekürler arkadaşlar yapmış olduğumuz kasayı beğenmeniz bizi çok mutlu etti

Şimdi sıra çoğunuzun bu kasada görmek istediği su soğutma sistemini yapmaya geldi şimdilik 3D çalışmaları beğeninize sunuyoruz

KASALARIN GÖKDELENİ CM-SKYSCRAPER

• Yukarıdaki mesajımda dedim gene diyorum. Allah aşkına şu resimlerdeki hale gelsin bu kasa.
  • SoundOfSilence dostum eski bi şarkı vardır bilmem bilirmisin şöyle der parra parra parra parrada parra parra varlığın bir dert yokluğun yara

• Eline sağlık gayet güzel olmusda.Sen su soğtmayı dert etmişsin para yetmiyo diye ben şimdi bunları gorunce CNC alasım geldi.Ben ne yapım.Eminim çok daha guzel şeyler yapıcaksın.Kolay gelsin.
  • güzel olmuş eline sağlık
  • deli misin nesin
    ellerine sağlık.keşke resimler biraz daha kaliteli olsa.kasanın artistik resimleri olsa mesela...

bu arada modellemeleri 3DMax ile mi yaptın?

Not: Son ekleme ile (en alta soğutma grurubu) eşşeğin kulağına suyu kaçırmış bulunuyosun

senin yaşındayken ben de uğraşırdım ama böylesiyle hiç uğraşmadım.basit işlerdi bizimkiler...helal olsun.kafana koyduğunu çizmiş yapmışsın.devamında başarılar
  • öncelikle şunu söylemek istiyorum 3d cizimler oldukça iyi olmuş kim yaptıysa tebrik ederim. Tasarımda gayet güzel olmuş hele o alt kısıma sonradan eklenen su soğutma bölümü daha çok uzak teknolojisi gibi bi hava katmış, yalnız söylemeden edemiycem alt kısma başlarda su soğutma bölümünü koymayı düşünüyordunuz ancak 2 ci pc yerleştirildi, bu tasarımdada gördüğüm kadarıyla 2 ci pc orda duracak gibi, özel bi nedeni yoksa daha güzel şeyler yapılabilir o kısma tasarımlar güzel kolay gelsin.
  • Abi mannyaaakkk mısınız ya bunlara buraya koyup adamın canını çektirionuz çok güzel olmus arkadasım devamını sabırsızlıkla bekliorum hele o çizimdeki gibi bi kasa olursa seri üretime cıkın derim yoksa cok basınız agrır ilk müşteriniz bile olabilirim :):)
  • walla helal olsun bayagı ugraşmışsınız kasayla güzelde olmuş ama boyu uzun olmuş.nese güzel kasa ama güle güle kullanmanız dilegiyle
  • abi emeğine sağlık eğer ikinci planı icraat a geçirirsen gerçekten kasan mukemmel olucak !!!
    3D cizimlerin cok guzel ozellıkle 2. yaptıkların sogutma kısmında mavı neon kullansan daha ıı olabılır ama su halıyle bıle cok guzel umarım dılegını gerceklestırebılırsın...

KOLAY GELSIN....
  • yeni ön paneli epowood dan mı işlediniz acaba ?
  • arkadaşlar siz bursada mı yapıyosunuz bu kasayı ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagan34

arkadaşlar siz bursada mı yapıyosunuz bu kasayı ??

evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CM-SKYSCRAPER -- 14 Şubat 2008; 13:13:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Agent_WD40

yeni ön paneli epowood dan mı işlediniz acaba ?

arkadaşım ön panali 30 luk mdf den yaptık.
  • çok güzel olmuş.eline emeğine sağlık devamını bekleriz!!
  • yorumdan önce her gördüğümde sinirimi tepeme çıkartan bir noktaya değinmek istiyorum; "eline sağlık, çok güzel olmuş, devamını bekliyoruz, başarılar" gibi tek satırlık gelişi güzel, post doldurmak için yapılmış yorumlar, bence yapan kişinin emeğine saygısızlık oluyor...o kadar emek verilmiş, uğraşılmış, ortaya birşeyler çıkartılmış...bunun farkında olup eleştirin, yorum yapın, tavsiye verin ya da hiçbirşey yazmayın lütfen...

CM...öncelikle sizitebrik ediyorum...önce projeyi oluşturup sonra bunu projenin aslına uygun olarak ortaya koymak gerçekten zor iş ve yaptığınız çalışma ileride bu işi profosyonel olarak yapabileceğinizin sinayallerini veriyor . benim bildiğim kadarıyla istanbul da kişiye özel kasalar yapan birkaç yer var ve yoğunluktan 3-4 ay sonrasına sipariş alıyorlar. bu işe olan kabiliyetini ve elinizdeki imkanları göz önünde bulundurunca, maddi kaynaklara bağlı olarak çok daha iyi işler çıkartabileceğinizi düşünüyorum...maddi kaynak problemini de bu işin ticaretini yaparak çözebilirsiniz.

gelelim kasaya; gerçi sizde söylediniz, para oldukça devam edeceğiz diye. şimdiye kadarki çalışma yoktan var edilen bir kasa olarak çok başarılı (demek istediğim, mevcut kasa üzerinde ufak tefek değişiklikler değil, tamamen yeni bir kasa)...fakat kasa üzerinde yapılacak çok iş var...bence kasanın içerisinde geniş yeriniz ve elinizde imkanlarınız olduğundan, daha önce yapılmamış bir şey yapın ve kasanın içerisine alüminyum ya da plastik kablo kanalları yaparak kabloları içinden geçirin... kasa kapağına hidrolik kol takıp basit bir mekanizmayla bir düğmeye basarak açılmasını sağlayın...kasayı çok renklendirmeyin, siyah son derece şık olmuş, tek renk neon ve aynı renkte ledler şıklığını bozmayacaktır, ama çok renkli boyalar ve ışıklar olduğunda panayır yerine dönüyor ...eğer bulabilirseniz plexi olan kısımlarda siyah plexi kullanın ya da koyu siyah film kullanarak plexi leri kaplayın...yine bence, ışıklandırma rengi olarak kırmızı kullanın...

kasanızın sıkı takipçisi olacağım ve eleştiri/tavsiyelerime devam edeceğim...benden sıkılırsanız söyleyin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.