Şimdi Ara

Kas gelistirmeyen erkekler sıradan olmaktan sıkılmıyorlar mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
134
Cevap
2
Favori
4.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani insanlar o kadar arabalara, telefonlara para veriyorlar farklı olmak için çaba gösteriyorlar. Kızlar tr için zaten ekstra bişey yapmalari gerekmiyor. Erkek olupta kariyer, maddiyet, kültür vs. Ekstra şeyler, dış görünüşü nasıl es geçebiliyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dış görünüşe önem vermiyorlardır belki okadar?

temiz,bakımlı olmak yeterli bence. şuana kadar kimseye kası var diye aşık olmadım. eğer fiziksel özellikler ilgimi çekecekse kas tek başına %0.1 etki eder anca. yüz, boy, burun, çene, göz, eller vb herşeye bakarım eğer fiziksel birşeyden hoşlanacaksam. sadece kası ne yapacağım?

ayrıca şu ana kdar hoşlandığm kişiler hep beni iletişim kurma yönleri, girişkenlikleri, efendilikleri ve zekasıyla etkiledi ve bir çoğunun da kası yoktu,umrumda da olmadı.

çok anlam yüklemeyin şu kas olayına. aksine itici gelmeye başlıyor bu tür şeyler görünce.

Yürek, çekicilik olmazda kas ise yaramaz. Kızlar kesinlikle kaslı seviyor ya da uzun boylu olacaksın bir çekiçilik bir farklılık arıyor kızlar. Mantıklı kızları tercihlerinden dolayı tebrik ederim. Sürekli spor yapan insan erkeksi gözükür ve iradeli insan mesajını verir(her ne kadar doğru olmasa da). Kas vücut ve cinsellik için iyidir
  • Çok anlam yüklüyorsun. Fit olmak yeter.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu ben de kendime 4 ay önce sorup spora başlamıştım ama maalesef korona. ismek hala açılmadı ve diğer salonlara da para yok artı bana eşlik eden biri zor bulurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

spor zor iş

millet ağırlık kaldır indir sanıyor

kolay olsa herkes yapardı

• Sıkılıyorum

ilk vg denemem 15 yaşında oldu. O sıralar tam ibs hastalığımın başaldığı dönemlerdi.

Salonda osurunca bir daha gitmedim

Evde dumbell ile çalıştım sonuç alamadım.

Sonra kickboks falan denedim yine sindirim ve boşaltım problemlerinin hayatımı alt üst etmesinden dolayı devam edemedim.

Şimdi 23 yaşındayım. Bir gazla evde tekrar dumbell ile çalışmaya başladım ama kilo kazanmak için çok yemek gerekiyor ve onu beceremiyorum sanırım yakın zamanda başarısız olup yine bırakacağım

Sağlıklı bir vücudum olsa şu an kaslıydım ben de

• Böyle şeylere bu kadar anlam yüklersen kafan ayıkken depresiflikten çekilmezsin. Kendine düzen ver ve bir birey ol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kas gelişimi eskide kaldı, o vakti kullanmak için beyin gelişimi daha öncelikli artık.

• dış görünüşe önem vermiyorlardır belki okadar?

temiz,bakımlı olmak yeterli bence. şuana kadar kimseye kası var diye aşık olmadım. eğer fiziksel özellikler ilgimi çekecekse kas tek başına %0.1 etki eder anca. yüz, boy, burun, çene, göz, eller vb herşeye bakarım eğer fiziksel birşeyden hoşlanacaksam. sadece kası ne yapacağım?

ayrıca şu ana kdar hoşlandığm kişiler hep beni iletişim kurma yönleri, girişkenlikleri, efendilikleri ve zekasıyla etkiledi ve bir çoğunun da kası yoktu,umrumda da olmadı.

çok anlam yüklemeyin şu kas olayına. aksine itici gelmeye başlıyor bu tür şeyler görünce.

• pcdaly kullanıcısına yanıt

• Bence zayıf ve uzun boylu olmak daha iyi  Keşke 1.80 olsam... Kas halledilir ama boy olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bisikletçi76

Bence zayıf ve uzun boylu olmak daha iyi  Keşke 1.80 olsam... Kas halledilir ama boy olmuyor.

Boy ameliyatı var.Tabanlık falan kullanırsın

• quote:

Bence zayıf ve uzun boylu olmak daha iyi  Keşke 1.80 olsam... Kas halledilir ama boy olmuyor.

boy kaç

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Boy ameliyatı var.Tabanlık falan kullanırsın

Alıntıları Göster

Ameliyatlık şeylerden tırsıyorum hocam.  Fazla yapay şeyler iyi değil bence. Hem o boyu kendim uzatmadıktan sonra ne anlamı varki?  

Gene de sağol 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

boy kaç

Alıntıları Göster

1.67-1.70 arası bir şey.

• quote:

Ameliyatlık şeylerden tırsıyorum hocam.  Fazla yapay şeyler iyi değil bence. Hem o boyu kendim uzatmadıktan sonra ne anlamı varki?  

Gene de sağol 

Alıntıları Göster

Belli bir yaşı geçtiysen doğal yolla uzamaz

• Kas falan hikaye tek gerçek para para ile senin kaldıramayacağın hatunları sapından kopartıp yiyorlar bunu unutma illa ağzımızı bozdurcan

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.