Şimdi Ara

Kartal dövmesi bacağındaydı, artık kalbine de kazındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan Gönül, sezon başında Fenerbahçe'den geçti Beşiktaş'a... Beşiktaş sözleşmesi sürerken gidip de aklını çelmedi; Fenerbahçe ile anlaşamadığını görünce devreye girdi.

Bu ilk değil, son da olmayacak!

Fenerbahçe de Beşiktaş da var oldukça o kulüpten bu kulübe, bu kulüpten de o kulübe gidenler mutlaka olacak.

Profesyonellik bu; anlaşamazsan eğer "Verdiğin hizmetlere teşekkür ederiz" dersin, başarılar da diler ve gönderirsin.

Sonra geldiğinde yeni takımınla sahaya... Islıklayabilirsin... Kendin de protesto edebilirsin... Alkışlayacak değilsin ya; kendince tepkini gösterebilirsin!

Ama küfür edemezsin!

Ana avrat dümdüz gidemezsin!

Hele de şu sahte dolarlar... İçine Gökhan'ın fotoğrafının yapıştırıldığı dolarlar... "Sen satılık adamsın" anlamındaki bu hareketi yapamazsın. Yapıyorsan eğer; önce aynaya bakacaksın...

O dolarların sahisinin kaç tanesine razısın?

Kaç tanesine değiştireceksin işini gücünü?

Söyleyin bakalım; kaç dolardır, elinde sahte dolar tutup da Gökhan Gönül'e sallayanların kendi transfer fiyatı?

Bu yakıştı mı? Fenerbahçe camiasında bunun yeri var mı? Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye giden futbolcu hiç olmadı mı? Onlar da mı dolarla satıldı?

* * *

Bursa'da babasının berber dükkanına gidip gelirken düşmüştü Gökhan'ın içine futbol ateşi...

Yetenekliydi, babası da bunu fark etti. Sokak aralarında oynarken, yeşil sahalara geçti... Sonrası hızlı bir yükseliş hikayesi... Biliyorsunuz işte gerisini...

Bu sırada Gökhan bir dövme yaptırdığı ayak bileğine; Kartal dövmesi.

İşte onun içindir ki Fenerbahçe'de oynadığı yıllarda çorabını hiç aşağıda görmediniz Gökhan'ın, hep yukarıdaydı.

Bacağına kazdırdığı dövmeyi kendince saklamaya çalıştı. O zaman kalbinde Beşiktaş var mıydı; bilemiyorum... Varsa da formasını giydiği, ekmeğini yediği Fenerbahçe için elinden geleni yaptı. Kimse itiraz edemez; tüm gücünü sahaya yansıttı.

Arkasında tertemiz bir Fenerbahçe geçmişi bırakarak Beşiktaş'a geldi.

Düne kadar aklında hala Fenerbahçe'nin olduğunu iddia edenler vardı; ayrıldığına pişmanmış; öyle diyorlardı.

Ama derbide görüldü ki... bunu diyenler yanılmıştı.

Belki Gökhan'ın içinde bir kırıntı vardır, var olmasına da... O küfürlerden, o onur kırmaya yönelik dolarlı protestodan sonra... Artık o kırıntı da kalmadı.

Onca tepkiye, küfüre rağmen sahanın en iyilerindendi Gökhan. Gönlü kırılmıştı ama gururu dimdik ayaktaydı. Onurla mücadele etti sırtında taşıdığı Beşiktaş forması için...

Delikanlıyken bacağına kazıttığı kartal dövmesi, şimdi kalbine de kazandı Gökhan Gönül'ün.

Beşiktaş'a hoş geldin Gökhan!

Şimdi gerçekten Kara Kartal oldun işte...

Gürel Yurttaş

• Helal be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://mobile.twitter.com/_gokhangonul/status/280455100223328256

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

https://mobile.twitter.com/_gokhangonul/status/280455100223328256

İnsanlar anlamıyor işte. Böyle laflar etmeseler kimse laf etmeyecek zaten. Mesela Topal. Hiç böyle laflar kullanmıyor, sözleşmesi biter gider kimse ıslıklamaz.

• Boş bi yazı olmuş

• HeartQuake kullanıcısına yanıt
    Hadi oradan ıslıklanmazmış.Tamam tepki göstermenizi anlıyorum ama geçin işte bu lafları Topal gelsin Beşiktaş'a Gökhandan farklı davranmazsınız.
  • Derbideki foto her daim akillarda kalicak gokhan kendi istedi bunu

• Adam adam

• bu sezon yarım yamalak oynar sonra yatarak iyi kazanır ben olsam bende kalbime kazanırım böyle para kazanacağım yeri
  • HeartQuake kullanıcısına yanıt
    2012 de gg nin attigi bu mesajdaki konu ne acaba? Millet bizi uzdun o ite sarilmayacaktin felan demis. Kimisi kastediyorlar ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

2012 de gg nin attigi bu mesajdaki konu ne acaba? Millet bizi uzdun o ite sarilmayacaktin felan demis. Kimisi kastediyorlar ki?

• Biraz delikanli olun ve sezonun ortasinda anlaştıkları ortaya cikan adami savunmayin. Bu iste Gokhan kadar Bjk ninde sucu var.

Ort bas yapmayin yazik

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

https://mobile.twitter.com/_gokhangonul/status/280455100223328256

Hazır seni yakalamışken bişey sorayım. Geçen yıl bir konu açılmıştı gökhanın formasını feneriumdan alabilirsiniz diye sen de dahil bir çok fenerlinin mesajları vardı sonra gökhan bize transfer olunca senin yorumunu alıntılayarak konuyu güncele getirdim. 1 saat sonrada konu silindi. Başka konularda vardı neden silindi bunlar. Çünkü sen ve diğer arkadaşlara hatırlatma yapmak lazım da ne yazdıklarını unutmuşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Ne yaptı da Fatih Terim sevilmiyor bazı Fbliler tarafından?

• Gökhan'ın bilmemkaç tane röportajı tweeti konur buraya ben Fenerbahçeliyim diye bas bas bağırdığı, geçiniz züğürt tesellisi.

Geldiğinden beri yatıyor Beşiktaşta adam, senede 15 resmi maça çıkacak diye 4 yıl para vereceksiniz şuna. Olaylar soğuyunca Beşiktaş taraftarı kendi sövmeye başlayacak Gökhan'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Gökhan'ın bilmemkaç tane röportajı tweeti konur buraya ben Fenerbahçeliyim diye bas bas bağırdığı, geçiniz züğürt tesellisi.

Geldiğinden beri yatıyor Beşiktaşta adam, senede 15 resmi maça çıkacak diye 4 yıl para vereceksiniz şuna. Olaylar soğuyunca Beşiktaş taraftarı kendi sövmeye başlayacak Gökhan'a.

Ali Şen zamanlarında Fenerbahçe oynatmayacağı oyuncuyu bile transfer ederdi bunu sorduklarında takımı güçlendirmek yetmez rakibi zayıflatmak lazım derdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

Gökhan'ın bilmemkaç tane röportajı tweeti konur buraya ben Fenerbahçeliyim diye bas bas bağırdığı, geçiniz züğürt tesellisi.

Ali Şen zamanlarında Fenerbahçe oynatmayacağı oyuncuyu bile transfer ederdi bunu sorduklarında takımı güçlendirmek yetmez rakibi zayıflatmak lazım derdi.

Caner için doğru olabilir bu mantık, Gökhan için değil. 2013ten beri top oynadığı yoktu kendisinin. Bunu söyleyince kabullenmiyorsunuz.

Forumdaki 2013 sonrası Gökhan'ın oynadığı maç konularına baksanız göreceksiniz küfürleri de, işinize gelmiyor biraz

Kuvvetle muhtemel Gökhan sonrası Şener devrini siz başlattınız, nazar değmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jst1907 -- 5 Aralık 2016; 15:55:04 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

quote:

Caner için doğru olabilir bu mantık, Gökhan için değil. 2013ten beri top oynadığı yoktu kendisinin. Bunu söyleyince kabullenmiyorsunuz.

Forumdaki 2013 sonrası Gökhan'ın oynadığı maç konularına baksanız göreceksiniz küfürleri de, işinize gelmiyor biraz

Kuvvetle muhtemel Gökhan sonrası Şener devrini siz başlattınız, nazar değmesin.

Geçen sene sizi potaya sokan Gökhanın iyileşip oynamaya başlamasıydı.

• Bacağının neresinde 15 yıllık dövmedir ibaresi vardı? Ben göremedim. Ya da böyle
    Bakınca anlamıyorum kaç yıllık olduğunu.

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Gökhan Gönül: Kartal dövmesini 15 sene önce yaptırdım

http://www.hurriyet.com.tr/gokhan-gonul-besiktasa-imza-atiyor-40143631

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.