Şimdi Ara

Karşınızda Sony Ericsson Xperia Neo; 1 GHz işlemcili ve Android 2.3 destekli telefon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
41.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: se(dd)at

quote:

Orijinalden alıntı: cudam
    satio nun devami niteliginde cyber shot lu bir cihaz cikarmasi gerekiyor sony ericssonun
    xperia serisine verdigi destegi su siralar walkman ve cyber shota vermiyorlar
    walkman li ve cyber shotlu cihazlar cikarmali s.e

16.2 mp li Cyber-Shot yaptı ya
    Sende :D
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=43912824

o model sadece uzak doguda satiliyor diger ulkelerde yokki satisi

• Bunun Arc'tan farkı nedir onu anlamadım. Çok fazla ahım şahım farkları yok. Görebildiğim en net fark, bunda ön kamera var. Cihazın tasarımını mükemmel buldum. Bence Arc'tan daha güzel duruyor. Yuvarlak hatları olması onu daha çekici gösteriyor. Cihazın kendisine ait büyük dahili hafızası olmaması kötü olmuş. 320 MB günümüz şartlarına göre düşük kalıyor. RAM hakkında henüz kesin bir bilgi yok sanırım ama bunda da 512 MB RAM vardır diye tahmin ediyorum. Cihaz genel anlamda gayet güzel görünüyor. Unutmadan, ekran boyutu daha küçük olduğu için aynı çözünürlükte daha büyük boyutta ekranı olan Arc'tan ekran konusunda daha kaliteli olacaktır.
  • sony arc'daki ekranı da kullanmış kamerayı da
    küçük boyutları ve yuvarlatılmış tasarımıyla kullanım için daha uygun
    ayrıca kamerasının durduğu yer özellikle yatay kullanımda fotoğraf ve video çekimini epey kolaylaştıracaktır ki bu cihazı daha da iyi yapıyor
  • quote:

quote:

quote:

satio nun devami niteliginde cyber shot lu bir cihaz cikarmasi gerekiyor sony ericssonun

Sonuçta çıkarttı ama

• tasarım olarak özellik olarak baya iyi görünüyor beğendim şahsen. ama arc 1 numara
  • benim telim bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sonuçta çıkarttı ama

kabul etmem bunu :)

• Tasarımı çok iyi olmuş.
  • Ram olmamış. Nokia'dan huy kapıyor sanırım. LG 4gb ram koymuş. En azından 512 bari koyar insan. 320 ram de ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi
    Ram olmamış. Nokia'dan huy kapıyor sanırım. LG 4gb ram koymuş. En azından 512 bari koyar insan. 320 ram de ne oluyor?

zaten 512mb ram var cihaz da o 320mb telefon hafizasi
  • bizim millete tasarımı beğenmeme huyu var.Güdümlenmiş gibi.Sanki elinde çok güzeli varda tasarımını beğenmiyor birde.Biz neymişiz öyle ya.
  • güç butonunun altında sanki walkman logosu gördüm :S
  • quote:

quote:

Ram olmamış. Nokia'dan huy kapıyor sanırım. LG 4gb ram koymuş. En azından 512 bari koyar insan. 320 ram de ne oluyor?

O 4gb ram diyil, 512 olucak
  • qwerty klavyesi yüzünden xperia pro daha cazip geldi bana.

yoksa gider galaxy s 2 bekleyip alırdım.

Nokia nın başı çok fena dertte...
  • Tasarımı çok güzel, vivaza benzemiş. Vivaz'ın tasarımını çok beğeniyordum bu daha hoş olmuş.
    Bravo Sony Ericsson'a çok güzel telefonlar çıkartıyor gerçekten.
  • 320 mb internal nedir yav... koymasalar hiç olurmuş....

sonra insanları uğraştıracaklar app2 sd v.b. şeylerle... 1 gb olsa fazla fazla yeterdi hem işletim sistemi hemde uygulamalara.... şimdi gene için yoksa sd ye kur uygulamaları falan....

2.2 de sd ye taşınıyordu ama ben pek verim alamamıştım.... gerçi orjinal 2.2 değildi ancak pek kötü değildi rom olarak...
  • tasarımı cok güzel olmus bunun ne zaman cikar bu tel sony ericsson ün sitesinde 3 icinde sizlerle yaziyor ama insallah gecikmez bir de fiyatı ne kadar olur bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-_bluedragon_-_

tasarımı cok güzel olmus bunun ne zaman cikar bu tel sony ericsson ün sitesinde 3 icinde sizlerle yaziyor ama insallah gecikmez bir de fiyatı ne kadar olur bunun

biz ne 3 aylar gördük şaka bi yana x10 w995 gibi telefonlardaki gibi erken gelme durumu olabilir bu cihazlarda da umudum var benim :)
  • quote:

quote:

Haberde böyle bir ibare göremedim ama 512 ise kıl payı kullanılabilir ama yine de o kadar para verip bunu almam. LG optimus 3D, Galaxy S 2 veya Motorola Atrix gibi farklı ve güçlü bir cihaz alırım.
  • quote:

512 mb ram var lg de . neo da da 512 mb ram var 320 telefon hafızası.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.