Şimdi Ara

Karnitin Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, kurban bayramına kadar hedeflediğim kiloya yaklaşık 5 kg kadar kaldı. Yağ yakımı aynı tempo kardiyo ve beslenme ile azalmaya başladığını hissediyorum. Yağ yakımını hızlandırmak için araştırdığımda karnitini okudum. Anladığım kadarıyla yağları enerjiye çevirmeye katkı sağlıyormuş. Bu doğru mudur? Doğru ise tavsiyeniz var mı?

• sözde ilaç ama pek bi etkisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizliğim

sözde ilaç ama pek bi etkisi yok

Araştırmalarımı derinleştirdim bunu bende farkettim peki var mı bildiğin yağ yakımını hızlandıran bir yöntem/ilaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Araştırmalarımı derinleştirdim bunu bende farkettim peki var mı bildiğin yağ yakımını hızlandıran bir yöntem/ilaç ?

yok sanırım kalori açığı oluşturarak bir ayda 4 kilo verdım tek rutinim geceleri yeşil çay içiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

yok sanırım kalori açığı oluşturarak bir ayda 4 kilo verdım tek rutinim geceleri yeşil çay içiyorum

Kalori alımını bende azalttım hocam üstüne nerdeyse her gün sporla da 350-500 kalori arası yakmaya çalışıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.