Şimdi Ara

Karışık çekimler/Sony dsc h100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mellatonin -- 16 Eylül 2015; 19:45:58 >

• Bence düzgün işler çıkartmışsınız. Çoğunu beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Güzel
    http://i57.tinypic.com/1zfpo3t.jpg
    http://i62.tinypic.com/ny6vwn.jpg

bu güzel olmuş

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt_Kaya

bu güzel olmuş

Alıntıları Göster
    Son fotoğrafı, kısmet kuşu fotoğrafını çok beğendim. Fotoğraftaki renk karşıtlıkları güzel bende böyle bir makine almayı düşünüyorum. Uzun zamandır bir fotoğraf makinem yok ama şu an için Sony dsc h100 almak mantıklı olur mu ? Birde uygun fiyatı nedeni ile aklımda canon sx150 var ne dersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NEFRIT

Son fotoğrafı, kısmet kuşu fotoğrafını çok beğendim. Fotoğraftaki renk karşıtlıkları güzel bende böyle bir makine almayı düşünüyorum. Uzun zamandır bir fotoğraf makinem yok ama şu an için Sony dsc h100 almak mantıklı olur mu ? Birde uygun fiyatı nedeni ile aklımda canon sx150 var ne dersiniz ?

İşin doğrusu ben makineyi 2 sene önce aldım. Fiyatına göre, özellikle malzeme kalitesi çok iyi ancak bir süre sonra çekim kalitesi olarak tatmin etmemeye başlıyor obje,doğa,makro çekimleri güzel ancak insan figürlü fotoğraflarda aynı kaliteyi alamıyorum. Şu an makinenin fiyatı konusunda bilgi sahibi değilim ama maddi açıdan sıkıntın yoksa üste ekleyip daha iyi alternatif bulabilirsin. Ek olarak aynı ayar diğer samsung canon nikon Fujifilm makineler içerisinde şahsi fikrim bir tık önde tercih sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mellatonin -- 2 Ekim 2015; 23:24:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mellatonin

quote:

Orijinalden alıntı: NEFRIT

İşin doğrusu ben makineyi 2 sene önce aldım. Fiyatına göre, özellikle malzeme kalitesi çok iyi ancak bir süre sonra çekim kalitesi olarak tatmin etmemeye başlıyor obje,doğa,makro çekimleri güzel ancak insan figürlü fotoğraflarda aynı kaliteyi alamıyorum. Şu an makinenin fiyatı konusunda bilgi sahibi değilim ama maddi açıdan sıkıntın yoksa üste ekleyip daha iyi alternatif bulabilirsin. Ek olarak aynı ayar diğer samsung canon nikon Fujifilm makineler içerisinde şahsi fikrim bir tık önde tercih sizin
    Şu in internette 400-500 TL aralığında ama sanırım stokta son kalan ürünler, stok biticek ve ürün artık türkiye' de satılmayacak gibi göründü gözüme. Bu nedenle bulursam alıyım diye düşündüm aslında eskiden yanlış hatırlamıyorsam h7 kullanmıştım, bu modele göre sanırım daha fazla özelliği vardı ayrıca makro çekimi çok güzeldi.

• Elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agentwho

Elinize sağlık
    Birinci fotoğraf çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

kesinlikle haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: taneriko

quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

kesinlikle haklısın

Alıntıları Göster
    Elinize, emeğinize sağlık.

• Gökyüzü güzel.
  • Çok güzel olmuş, ne kadar güzel bir manzaradır, nerede çektin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F.Y.D

Çok güzel olmuş, ne kadar güzel bir manzaradır, nerede çektin?
    kalitesi biraz daha iyi olabilirdi.
  • basarılı hocam

• emeğinize sağlık

• tebrik ederim

• başarınızın devamını dilerim

• umarım devamı gelir

•  Karışık çekimler/Sony dsc h100 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.