Şimdi Ara

Karikatür Yapmak İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aklıma güzel fikirler geliyor resmi kafamda gayet güzel çiziyorum yani fikir bazında herşey güzel ama gel gör ki çizmek konusunda zerre yetenegim yok.Kafamda çizdigim şeyleri bir şekilde kagıda yada bilgisayara aktarmak istiyorum paylaşmak için ne yapıcam nasıl yapıcam bilemedim.

• Hocam kafadan gerçeten güzel şeyler oluyor ama kağıda dökme ayrı bir yetenek ister...
  • quote:

Orjinalden alıntı: readyornot

Hocam kafadan gerçeten güzel şeyler oluyor ama kağıda dökme ayrı bir yetenek ister...

hadi ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: ADAM MNYK NIKNDN B50

quote:

Orjinalden alıntı: readyornot

Hocam kafadan gerçeten güzel şeyler oluyor ama kağıda dökme ayrı bir yetenek ister...

hadi ya

10 gün bu cevabı yazmak için mi bekledin...
  • quote:

Arkadaşlar aklıma güzel fikirler geliyor resmi kafamda gayet güzel çiziyorum yani fikir bazında herşey güzel ama gel gör ki çizmek konusunda zerre yetenegim yok.Kafamda çizdigim şeyleri bir şekilde kagıda yada bilgisayara aktarmak istiyorum paylaşmak için ne yapıcam nasıl yapıcam bilemedim.

sen selahattin misin yoksa? (bilen bilir)
  • Kafana fazla takma derim güzel sanatlara gidebilcek durumdaysan okul olarak git derim yapamam dersen fazla çizgi flim izleme derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bolsoru

Kafana fazla takma derim güzel sanatlara gidebilcek durumdaysan okul olarak git derim yapamam dersen fazla çizgi flim izleme derim

Bilgisayar muhendisligi okuyorum bu sene bitiyor insallah sadece zevkine karikatur yapmak istiyoum o yuzden dedim sorayim.
    not hadi ya dememin sebebi de Up yapmak icindi ki arkadaş zaten anlamişitir. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fLaVa

quote:

Arkadaşlar aklıma güzel fikirler geliyor resmi kafamda gayet güzel çiziyorum yani fikir bazında herşey güzel ama gel gör ki çizmek konusunda zerre yetenegim yok.Kafamda çizdigim şeyleri bir şekilde kagıda yada bilgisayara aktarmak istiyorum paylaşmak için ne yapıcam nasıl yapıcam bilemedim.

sen selahattin misin yoksa? (bilen bilir)

Yok Selahattin degilim malesef tanima şerefine de nail omuşta degilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.