Şimdi Ara

e-ticaret yapmak istiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
30.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -maliyeti ne olur
    -ne gibi işlemler yapmam gerekir
    -şirket açma zorumluluğu varmıdır
    yardımcı olurmusnuuz...

• ürünlerinin tanıtımını iyi yap mesela aşğıdaki gibi blogları bul ürün site ve benzeri yaptığın işleri tanıt

http://argebeyin.blogspot.com/p/blog-page.html

birde aşağıdaki linkte okuyacağın yazıdaki gibi sitene para kazandıracak yerlere üye ol

http://argebeyin.blogspot.com/2013/02/blog-yazarak-para-kazanma-yollari.html

• quote:

Orijinalden alıntı: yenpa

ürünlerinin tanıtımını iyi yap mesela aşğıdaki gibi blogları bul ürün site ve benzeri yaptığın işleri tanıt

http://argebeyin.blogspot.com/p/blog-page.html

birde aşağıdaki linkte okuyacağın yazıdaki gibi sitene para kazandıracak yerlere üye ol

http://argebeyin.blogspot.com/2013/02/blog-yazarak-para-kazanma-yollari.html
    artık site yetmiyor sosyal ağ ve mobil uygulamada lazım
    duşunurseniz bize ne istediğinze dair mail atın biz size zaman ve ucret söyleyelim evet derseniz başlarız

info@hybridsoftware.net

• quote:

Orijinalden alıntı: blgsyr_mhnds

artık site yetmiyor sosyal ağ ve mobil uygulamada lazım
    duşunurseniz bize ne istediğinze dair mail atın biz size zaman ve ucret söyleyelim evet derseniz başlarız

info@hybridsoftware.net

Alıntıları Göster
    maliyetin sınırı yok, bu tamamen size bağlı, fakat sağlam bir başlangıç için en az 5.000 TL gerekir.
    sattığınız her ürün için fatura kesmek zorundasınız, yani şirket olmak zorundasınız.
    Buradan e-ticaret sitesi kurmak ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sddeniz

maliyetin sınırı yok, bu tamamen size bağlı, fakat sağlam bir başlangıç için en az 5.000 TL gerekir.
    sattığınız her ürün için fatura kesmek zorundasınız, yani şirket olmak zorundasınız.
    Buradan e-ticaret sitesi kurmak ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende böyle birşey düşünüyorum ama ben daha çok limango, markofoni tarzı bir site düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan yada yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: geberejacksonız

Arkadaşlar bende böyle birşey düşünüyorum ama ben daha çok limango, markofoni tarzı bir site düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan yada yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

onların maliyetleri aşırı cok fazla dahası onlar tv lere bile reklam veriyor o kadar butceyi nerden bulacaksınız?
    ama duşununurum dersen yada oradaki her şeyi istemem dersen bir konuşalım istersen
    buradan iletişme gecebilirsiniz
    hybridsoftware.net
  • quote:

Orijinalden alıntı: blgsyr_mhnds

quote:

Orijinalden alıntı: geberejacksonız

onların maliyetleri aşırı cok fazla dahası onlar tv lere bile reklam veriyor o kadar butceyi nerden bulacaksınız?
    ama duşununurum dersen yada oradaki her şeyi istemem dersen bir konuşalım istersen
    buradan iletişme gecebilirsiniz
    hybridsoftware.net

Ben tabii ki onlar kadar büyük bir siteyi ilk etapta kuramam tabii ki, ama onlara benzer mantık olarak onlar gibi depo tutmadan dropshipping yöntemi ile çalışmak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı. Bunların hukuki boyutları nelerdir? Yani ben fatura kesecekmiyim vergi levhası, muhasebe vs. bunları çıkartmalımıyım? Ayrıca bankalarlada görüşüp kredi kartları için anlaşma yapmalımıyım?

• E-Ticaret yapmak istiyorsanız, tsoft'ahttp://www.tsoft.com.tr sitesine gidin. firmayı arayın. her konuda ücretsiz danışmanlık alırsınız, iş kafanıza yatarsa satın alırsınız.

Ürün tedariğinden, yazılımından, banka poslarına kadar her şeyi hallediyorlar.

Türkiyede bu işin kralı T-Softtur. binlerce referansı var incelersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eticaretseo

E-Ticaret yapmak istiyorsanız, tsoft'ahttp://www.tsoft.com.tr sitesine gidin. firmayı arayın. her konuda ücretsiz danışmanlık alırsınız, iş kafanıza yatarsa satın alırsınız.

Ürün tedariğinden, yazılımından, banka poslarına kadar her şeyi hallediyorlar.

Türkiyede bu işin kralı T-Softtur. binlerce referansı var incelersiniz.
    Merhabalar,

Eğer isterseniz burda kısaca anlatılarak üzerinden geçilecek bir konu olmadığı için ofisimizde misafir etmek isteriz eğer İstanbul'da yaşıyorsanız.
    www.narweb.net sitemizden bize ulaşırsanız sorularınız detaylı olarak yanıtlayabiliriz.

Saygılarımızla
    www.narweb.net

• www.aydogdubilgisayar.com bunlarla iletişime geç iyi kazanç var sattığın her üründen 1 TL alıyorsun zaten etraf genişse günde 1 -2 tane satıyorsun ayda hiç yoktan iyidir. 30- 40 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORHANAYD

www.aydogdubilgisayar.com bunlarla iletişime geç iyi kazanç var sattığın her üründen 1 TL alıyorsun zaten etraf genişse günde 1 -2 tane satıyorsun ayda hiç yoktan iyidir. 30- 40 TL
    http://www.rgsyazilim.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: KezibanK

http://www.rgsyazilim.com/

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitopuat -- 17 Haziran 2014; 9:28:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitopuat

.

Alıntıları Göster
    E-ticaret yapmak istiyorsanız profesyonel e-ticaret paketlerini kullanabilirsiniz. İnternette online satış yapabilmeniz için gerekli olan bütün özellikleri bütünleşik çözümler üreterek sizlere sunmaktadır. Herhangi bir internet bilginiz dahi olmasa kısa süreli bir eğitimin ardından internetten ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret paketleri ve özellikleri hakkında bilgi alabilmek için: Tıklayınız

E-ticaret portalı okuyarak bilgi alabilmek için: E-ticaret Portalı

• quote:

Orijinalden alıntı: neticaret

E-ticaret yapmak istiyorsanız profesyonel e-ticaret paketlerini kullanabilirsiniz. İnternette online satış yapabilmeniz için gerekli olan bütün özellikleri bütünleşik çözümler üreterek sizlere sunmaktadır. Herhangi bir internet bilginiz dahi olmasa kısa süreli bir eğitimin ardından internetten ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret paketleri ve özellikleri hakkında bilgi alabilmek için: Tıklayınız

E-ticaret portalı okuyarak bilgi alabilmek için: E-ticaret Portalı

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Eticaret yapmak isteyenler bu konuda yeniyseniz hiç riske girmeden kazançlı sitelere başvurun derin. 6 aydır eticaret kiti kullanıyorum. satışlar güzel ve hiç bir lojistik işlemine karışmıyorsunuz siz sadece reklam yapın ve satış yapın paranızı cebinize koyun detaylar için isteyen olursa kullandığım panelide gösterebilirim. Benim sitem HepsiTrend

Ürün Linki
    Eticaret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhaneryilmaz -- 8 Ocak 2014; 13:13:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erhaneryilmaz

Merhaba,
    Eticaret yapmak isteyenler bu konuda yeniyseniz hiç riske girmeden kazançlı sitelere başvurun derin. 6 aydır eticaret kiti kullanıyorum. satışlar güzel ve hiç bir lojistik işlemine karışmıyorsunuz siz sadece reklam yapın ve satış yapın paranızı cebinize koyun detaylar için isteyen olursa kullandığım panelide gösterebilirim. Benim sitem HepsiTrend

Ürün Linki
    Eticaret

Alıntıları Göster
    E-Ticaret için hazır paketlerde trafik sınırı,kullanacağın alanlar için GB sınırlandırılması var.
    Biz kişiye özel e-ticaret çözümleri yapıyoruz.Tasarım anlamında tamamen özgün içerikler yapıyoruz.
    Profesyonel hizmet almak isterseniz tam olarak neler istediğinizi detaylı anlatan bir mail gönderin yardımcı oluruz hem de yönetim panelimizin demosunu göndeririz. info@pixelma.com

• geberejacksonız kullanıcısına yanıt
    E-Ticaret için hazır paketlerde trafik sınırı,kullanacağın alanlar için GB sınırlandırılması var.
    Biz kişiye özel e-ticaret çözümleri yapıyoruz.Tasarım anlamında tamamen özgün içerikler yapıyoruz.
    Profesyonel hizmet almak isterseniz tam olarak neler istediğinizi detaylı anlatan bir mail gönderin yardımcı oluruz hem de yönetim panelimizin demosunu göndeririz. info@pixelma.com Saygılar Pixelma Yazılım
  • değerli kardeşim hazır eticaret firmaları ile çalışmak istersen sakın ticimax firması ile çalışma ben çok pişmanım hiç ilgilenmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: asetaset

değerli kardeşim hazır eticaret firmaları ile çalışmak istersen sakın ticimax firması ile çalışma ben çok pişmanım hiç ilgilenmiyorlar
    kesinlikle bende düşünüyorum, çünkü çok dinamik bir sektör
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeBug

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tek önerebileceğim firmawww.tsoft.com.tr dir. Bu firma para verip reklam ile müşteri toplamıyor.

Yazılım ve verdiği hizmet ile adını duyurup başarıya ulaşıyor.

Ki eticaret sitesi açmak önemli değil herkez açabilir ama site açıldığında bu sistemi uzun seneler ayakta tutabilmek iyi cirolar yakalabilmektir.

Dediğim gibi şuan sektörde TSOFT'dan daha başarılı bir firma göremiyorum.www.tsoft.com.tr

• İNTERNETTEN EN GÜNCEL PARA

KAZANMA YÖNTEMLERİ BU

SİTEDE!

http://netparamadeni.blogspot.com
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.